DJI Ronin-S  Je tu 14 produktov.

DJI Ronin-S

DJI Ronin-S prichádza na trh ako všestranný pracovník pre každého filmára. Či už pracujete sám alebo v tíme, Ronin-S ponúka maximálnu flexibilitu na akomkoľvek mieste.

 • Výpredaj
  549,00 €
  DJI Ronin-S prichádza na trh ako všestranný pracovník pre každého filmára. Či už pracujete sám alebo v tíme, Ronin-S ponúka maximálnu flexibilitu na akomkoľvek mieste. Vďaka profesionálnym stabilizačným algoritmom DJI je Ronin-S naozaj všestranný a navyše novo v ľahkom a jednoduchom jednoručným prevedení. Zoznam aktuálne podporovaných kamier nájdete na...
  Na sklade (ihneď k odberu)
 • 266,00 €
  Odolný a robustný kufor na bezpečné prenášanie stabilizátora DJI Ronin-S. Viac informácii na stránke výrobcu.
  Na externom sklade (do 2 - 3 dní)
 • Nový
  169,00 €
  Use the Ronin-S Universal Mount to install the Ronin-S to a carrier with 1/4"-20 holes. With a Universal Mount, the Ronin-S can be mounted on a car, a jib, or a cable cam system. Use the cable included to connect one of the two independent DC-IN ports on the mount to a Dual TB50 Battery Mount to power the Ronin-S. Other DJI approved cables can also be...
  Predobjednávka
 • Nový
  169,00 €
  Rotačný motor Ronin-S sa používa s ovládačom ostrenia Ronin-S na ovládanie ostrosti, clony a priblíženia.
  Predobjednávka
 • Nový
  129,00 €
  The DJI Ronin-S Command Unit enables users to set parameters and control the Ronin-S during shooting without using a mobile device. Adjust motor settings, switch operation modes, and select remote control settings by using the screen and 5D button. Users can also access the Create feature directly through the Command Unit.
  Predobjednávka
 • Nový
  99,00 €
  Grip BG37 je kompatibilný so systémom Ronin-S pre ručné používanie. Zabudovaná batéria s kapacitou 2400 mAh napája Ronin-S až 12 hodín.
  Predobjednávka
 • Nový
  49,00 €
  Ronin-S Top Hotshoe Bracket is used to more securely mount a DLSR camera to the Ronin-S. It is recommended to mount the camera using a Top Hotshoe Bracket when mounting the gimbal on a car.
  Predobjednávka
 • 39,00 €
  Nabíja Ronin-S Grip pripojením priamo k elektrickej zásuvke a pracuje ako prenosná power banka na nabíjanie externých zariadení.
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)
 • Nový
  39,00 €
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)
 • Nový
  20,00 €
  The DJI Focus Motor Rod Mount is used to attach the Focus Motor to the Ronin-S.
  Predobjednávka
 • Nový
  20,00 €
  This Ronin-S Extended Lens Support has a relatively wide adjustable length range. It is designed for use with both ordinary cameras and when the distance between the Ronin-S Camera Mounting Plate and the camera lens is relatively far (e.g., when mounting a Canon EOS-1D X Mark II camera). The Extended Lens Support helps to more firmly secure the camera on...
  Predobjednávka
 • 19,00 €
  Kábel pre prepojenie fotoaparátov Sony s Ronin-S Control Port. Pre viac informácií navštívte Ronin-S Camera Compatibility List.
  Predobjednávka