Elektrokolobežky  Je tu 7 produktov.

Elektrokolobežky

Presúvať sa po meste ešte nikdy nebolo zábavnejšie. Naskočte na nový trend a vyberte si z našej ponuky elektrických kolobežiek.

 • 699,00 €
  Nový rad Ninebot by Segway KickScooter rozširuje sortiment produktov Segway o hi-end elektrokolobežky. Celá séria sa môže pochváliť ľahkosťou, geniálnou konštrukciou umožňujúcou zloženie konštrukcie elektrokolobežky po stlačení jediného tlačidla a rámom z pevnej hliníkovej zliatiny. Pri návrhu sme integrovali väčšinu funkčných súčastí do vnútra rámu, čo...
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)
 • 549,00 €
  Nový rad Ninebot by Segway KickScooter rozširuje sortiment produktov Segway o hi-end elektrokoloběžky. Celá séria sa môže pochváliť ľahkosťou, geniálnou konštrukciou umožňujúcou zloženie konštrukcie elektrokolobežky po stlačení jediného tlačidla a rámom z pevnej hliníkovej zliatiny. Pri návrhu sme integrovali väčšinu funkčných súčastí do vnútra rámu, čo...
  Na sklade (ihneď k odberu)
 • 379,00 €
  CITY RIDER 5 Carbon je úplne nový produkt v kategórii mestskej dopravy. Pomocou tejto kolobežky si užijete veľké množstvo zábavy a navyše sa dostanete veľmi rýchlo na potrebné miesto. Vďaka elektrickému pohonu je toto zariadenie tiež ekologické k prírode a Vášmu mestu.
  Na externom sklade (do 2 - 3 dní)
 • 329,00 €
  ARCHOS Citee je ľahký, kompaktný a kompaktný mestský elektrický skúter zabezpečený prednou a zadnou brzdou. Pneumatiky s rozmermi 20 cm umožňujú prekonať všetky prekážky mesta, ako sú chodníky, nerovná dlažba či dlažobné kocky. Skútor bol navrhnutý tak, aby bolo čo najpraktickejší pre každodenný život.
  Na externom sklade (do 2 - 3 dní)
 • 269,00 €
  ARCHOS Bolt je Vaším novým dopravným spoločníkom. Vďaka ľahkému sklápaniu nebudete musieť používať autobus alebo bicykel. Jazdou na kolobežke ARCHOS Bolt si tiež užijete veľa zábavy. Môže dosiahnuť maximálnu rýchlosť až 20 km/h. Pretože ARCHOS Bolt je plne elektrické zariadenie, je tak príkladom ekologického vozidla, ktoré pomáha chrániť životné...
  Na externom sklade (do 2 - 3 dní)
 • 219,00 €
  Batéria KickScooter môže byť použitá na KickScooter ES1 a ES2 a rozširuje dojazd na 45 km a pre ES2 zvyšuje rýchlosť na maximálne 30 km/h. Na ES1 sa rýchlosť zvýši na 25 km/h. Batéria sa dá ľahko pripojiť k prednej vydlici kolobežky.
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)
 • 189,00 €
  ARCHOS Bolt Jr je nový spoločník pre Vaše deti. Ľahká a jednoducho skladateľná elektrokolobežka, vďaka ktorej už nebudú musieť používať autobus alebo bicykel.
  Na externom sklade (do 2 - 3 dní)