Zoznam produktov podľa výrobcu FeiyuTech

Čínska firma FeiyuTech sa zameriava na výrobu elektronických stabilizátorov pre mobilné zariadenia, akčné kamery alebo zrkadlovky.

Viac
 • 699,00 €
  Feiyu Tech MG V2 je trojosí stabilizátor určený predovšetkým pre kompaktné fotoaparáty s výmennými objektívmi. Jednoduchý a čistý dizajn v kombinácii s pokročilými funkciami, ktoré ho robia jednoduchým na ovládanie a užitočným v mnohých prípadoch. Neobmedzené náklony a otáčanie v celom rozsahu 360° prináša úplne nový pohľad na vytváraní videa.
  Na externom sklade (dodanie do 3 - 5 dní)
 • 599,00 €
  Feiyu Tech MG Lite je trojosí stabilizátor určený predovšetkým pre kompaktné fotoaparáty s výmennými objektívmi. Jednoduchý a čistý dizajn v kombinácii s pokročilými funkciami, ktoré ho robia jednoduchý na ovládanie a užitočný v mnohých prípadoch. Neobmedzené náklony a otáčanie v celom rozsahu 360° prinášajú úplne nový pohľad na vytváranie videa.
  Na externom sklade
 • 499,00 €
  Vynikajúca kvalita zhotovených záznamov vďaka vylepšenému snímaču s vyššou farebnou hĺbkou. Dvojica mikrofónov pre záznam stereo zvuku a minimalizovanie ruchov okolia. Prepracovaná Wi-Fi umožňuje stabilnejšie prepojenie so smartfónom. Možno tak ľahko stabilizátor ovládať a nastavovať prostredníctvom aplikácie. Detailné nastavenie jednotlivých funkcií...
  Na externom sklade
 • 299,00 €
  Trojosý stabilizátor pre smartfóny s nastaviteľným ramenom pre perfektné vyváženie telefónu. Obsahuje funkciu vertikálneho otočenie, kedy je telefón otočený na výšku, a ktorú oceníte najmä pri živom streamovaní na sociálne siete. Pri vložení akčnej kamery je možné stabilizátor ovládať skrz aplikáciu v telefóne a meniť jeho nastavenia. Jednoduché ovládanie...
  Na externom sklade (dodanie do 3 - 5 dní)
 • 289,99 €
  Trojosový ručný stabilizátor je dokonale kompatibilný s kamerami radu GoPro HERO5 a HERO4 a akčnými kamerami podobných rozmerov. Prepracovaná konštrukcia, ktorá je teraz odolná proti striekajúcej vode. Vďaka zabudovanému Bluetooth možno stabilizátor ovládať cez aplikáciu zo smartfónu. Použitím väčšej batérie sa predĺžila výdrž na jedno nabitie až na 8...
  Na sklade (ihneď k odberu)
 • 285,00 €
  Neobmedzené otáčanie v celom 360° rozsahu vo všetkých osiach. Nový rýchloupínací držiak kamery, ktorý je kompatibilný s najobľúbenejšími radmi GoPro. MiniUSB konektory pre video výstup (možnosť pripojenia externého náhľadového monitora) a dobíjanie kamery GoPro alebo na prístup k pamäti kamery po pripojení k PC. Jedno tlačídlové ovládanie režimov a chodu...
  Na externom sklade
 • 259,99 €
  Trojosý stabilizátor pre smartfóny s nastaviteľným protizávažím pre presné vyváženie telefónu. Obsahuje funkciu vertikálneho otočenie, kedy je telefón otočený na výšku, a ktorú oceníte najmä pri živom streamovaní na sociálne siete. Pri vložení akčnej kamery je možné stabilizátor ovládať skrz aplikáciu v telefóne a meniť jeho nastavenia. Jednoduché...
  Na externom sklade (dodanie do 3 - 5 dní)
 • 259,00 €
  Uhladený dizajn vďaka minimu ovládacích prvkov a zabudovanej kabeláži. Nový rýchloupínací držiak pre použitie s rôznymi druhmi kamier. Kompatibilný s GoPro HERO3, HERO3+, HERO4 vrátane LCD BacPac a ďalšími kamerami podobných rozmerov. Vhodné pre kamery s výškou medzi 33 mm a 46 mm.
  Na externom sklade
 • 255,99 €
  Uhladený dizajn vďaka minimu ovládacích prvkov a zabudovanej kabeláži. Kompatibilný s kamerami rady GoPro HERO3, HERO3+, HERO4 vrátane LCD BacPac. To najlepšie pre neroztrasené a plynulé zábery z vašej kamery.
  Na externom sklade
 • 249,99 €
  Uhladený dizajn vďaka minimu ovládacích prvkov a zabudovanej kabeláže. Kompatibilný so Sony FDR-x1000V a radom AS. To najlepšie pre neroztrasené a plynulé zábery z vašej kamery.
  Na externom sklade
 • 249,99 €
  Najmenšie prevedenie trojosového stabilizátora pre použitie na postrojoch, helmách alebo riadidlách. Rovnako dostupné funkcie pri váhe iba 188 gramov. Kompatibilný s modelmi GoPro HERO Session. Vďaka zabudovaným dvom statívovým závitom a pribalenému GoPro adaptéru má stabilizátor široké možnosti použitia s ďalším príslušenstvom.
  Na externom sklade
 • 249,00 €
  Model Feiyu Tech WG predstavuje miniatúrnu verziu trojosového stabilizátora. Ponúka výnimočnú technológiu stabilizácie akčných kamier v prenosnej podobe. Ľahký, avšak nabitý funkciami a schopný zabezpečiť pútavé zábery plne stabilizované.
  Na externom sklade