DJI Mavic 2 Enterprise  Je tu 7 produktov.

DJI Mavic 2 Enterprise

Rozšírte svoje schopnosti s Mavic 2 Enterprise - vašim nástrojom, ktorý máte vždy po ruke a ktorý je pripravený k rýchlemu nasadeniu - kdekoľvek a kedykoľvek. 

 • 2 299,00 €
  DJI Mavic 2 Enterprise je najnovší kompaktný dron s 1 / 2.3 "CMOS čipom a objektívom s dynamickým zoomom (2x optický, 3x digitálny), ktorý umožňuje fotografovať v rozlíšení 12 Mpix a nahrávať vo 4K (30fps). Model je vybavený modulárnymi doplnkami, zväčšenou internou pamäťou a vysokým zabezpečením proti zneužitiu citlivých informácií.
  Na externom sklade (do 2 - 3 dní)
 • 439,00 €
  Fly More Kit sada pre modely Mavic 2 Enterprise obsahujúce prepravný batoh, 2 páry vrtúľ, autonabíjačku akumulátorov 12V, 2x pohonný akumulátor, nabíjací adaptér pre 4 akumulátory a adaptér batérie Power Bank.
  Na externom sklade (do 2 - 3 dní)
 • 179,00 €
  Náhradná inteligentná letová batéria pre Mavic 2 Enterprise.
  Predobjednávka
 • 125,00 €
  Dvojitý reflektor, ktorý umožňuje použitie dronu v oblastiach s nízkou intenzitou osvetlenia.
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)
 • 119,00 €
  Reproduktor s výkonom 100dB, ktorý možno použiť na hlasový prenos v reálnom čase, umožňuje komunikáciu s pozemnými tímami v núdzových situáciách. Efektívne sa zameriavajte na pilotov a pracovníkov v celej operácii. Zároveň umožňuje ukladanie hlasových nahrávok, ktoré možno uložiť pre budúce použitie.
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)
 • 119,00 €
  Ochranný obal pre DJI Mavic 2 Enterprise a príslušenstvo.
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)
 • 69,00 €
  Zábleskové svetlo určené na zvýšenie bezpečnosti pri vykonávaní prác v oblastiach s nízkou intenzitou svetla alebo za tmy, čo umožňuje ďalším pilotom ľahko spozorovať model z veľkej diaľky.
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)