DJI Inspire 1  Je tu 8 produktov.

 • 4 790,00 €
  Kvadrokoptéra Inspire 1 RAW vybavená 4K kamerou Zenmuse X5R s objektívom a dvoma 512GB SSD navyše, umiestnenú na 3-osom stabilizovanom závese a integrovaným systémom pre prenos obrazu LightBridge (verzia s dvoma ovládačmi).
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 1 749,00 €
  Predstavte si, že držíte budúcnosť vo svojich rukách. Navrhnutý tak, aby bol odolný a zároveň ľahký, pružný a zároveň poskytoval stabilitu, ktorú potrebujete, Inspire 1 je najpokročilejší kompletný balíček od DJI. Všetky najnovšie technológie v jednom jednoduchom ready-to-fly systéme, ktorý vás vynesie na oblohu v priebehu niekoľkých minút.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 489,99 €
  Ovládajte váš Inspire 2 na maximum s najsofistikovanejším DJI ovládačom. Obsahuje špeciálne tlačidlá pre fotografovanie a snímanie videa, ovládanie gimbalu, integrovanú nabíjateľnú batériu a ďalšie. Je jednoduché a veľmi intuitívne ho ovládať. Ovládač má HDMI a USB port, ktoré vám umožnia pripojiť mobilné zariadenia a kompatibilné monitory. 
  Na objednávku
 • Výpredaj
  459,00 €
  Ovládajte maximálne váš Inspire 1 s momentálne najsofistikovanejším DJI ovládačom.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 170,00 €
  TB47 Inteligentná letová batéria pre Inspire 1 od DJI je 6S LiPo batéria s kapacitou 4500mAh, ktorá je vytvorená špeciálne pre kvadrokoptéru DJI Inspire 1. Ide o špeciálnu verziu v čiernom prevedení.
  Na externom sklade (do 2 - 3 dní)
 • 165,00 €
  Inteligentná letová batéria pre Inspire 1 od DJI. Ide o 6S LiPo batériu s kapacitou 4500mAh, ktorá je vytvorená špeciálne pre kvadrokoptéru DJI Inspire 1. Batéria obsahuje inteligentný systém obvodov, takže pri nabíjaní sa nemusíte starať o balancovanie batérie.
  Dočasné nedostupné
 • 35,00 €
  Micro SDXC pamäťová karta určená pre akčné akčné kamery s rýchlosťou čítania do 170 MB/s a zápisu do 90 MB/s. Pamäťová karta je odporúčaná pre použitie s kamerami GoPro alebo dronmi či kamerami DJI. Kapacita: 64 GB.
  Na sklade (Ihneď k odberu)
 • 17,00 €
  Clona chráni váš tablet pred priamym slnečným žiarením, aby vám poskytla dokonalý prehľad o vašom displeji. Skladací a ľahko prenášateľný. Kompatibilný s iPad Mini a väčšinou tabletových zariadení s podobnými rozmermi.
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)