Hračky   Je tu 20 produktov.

 • 549,00 €
  RoboMaster S1 je revolučný vzdelávací robot skonštruovaný pre využitie potenciálu každého študenta. Je inšpirovaný každoročnou súťažou v robotike RoboMaster usporiadanou spoločnosťou DJI a poskytuje používateľom podrobné pochopenie vedy, matematiky, fyziky, programovania, a oveľa viac vďaka podmanivým režimom ovládanie a inteligentným vlastnostiam.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 469,00 €
  Priprav sa na kolosálny LEGO® staviteľský a herný zážitok s modelom bagra Liebherr R 9800 od LEGO Technic, ktorý sa skladá z 4108 dielikov. Táto replika modelu bola vytvorená v spolupráci so spoločnosťou Liebherr, ovláda sa pomocou intuitívnej mobilnej aplikácie LEGO TECHNIC CONTROL + a je poháňaná dômyselným šikovným rozbočovačom so 7 motormi.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 390,00 €
  Preskúmajte špičkovú konštrukciu LEGO® Technic ™ 42083 Bugatti Chiron. Tento exkluzívny model bol vyvinutý v spolupráci s firmou Bugatti Automobiles SAS a verne zachytáva podstatu super-športového automobilu a prichádza s lesklou aerodynamickou karosériou, exkluzívnymi kolesami s nízkoprofilovými pneumatikami a detailnými brzdovými kotúčmi. Prepracovaný...
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 189,00 €
  Prvotriedna konštruktérska stavebnica 42110 LEGO® Technic Land Rover Defender. Pôsobivý LEGO model vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Land Rover vystihuje rafinovanosť vozidla s jeho čistými a modernými krivkami. Súčasťou stavebnice sú aj originálne ráfiky a terénne pneumatiky, a navyše množstvo ďalších realistických prvkov a funkcií. 
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 169,00 €
  Sada PlayMore obsahuje jeden gamepad, jednu inteligentnú batériu, jeden kontajner na perličky a jednu fľašu na gélove perličky, čo vám umožní čo najlepšie využiť váš RoboMaster S1.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 136,00 €
  Uži si veľa zábavy pri stavaní a hraní so stavebnicou LEGO® Technic 42080 Lesný stroj. Táto prepracovaná replika skutočného lesného kombajnu obsahuje veľa realistických funkcií, vrátane funkčných tlmičov, kĺbového riadenia a mnohosmerovej hlavice kombajnu s otáčacími čepeľami. Aktivuj motor LEGO Power Functions, ktorý je súčasťou sady, a uveď do chodu...
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • Nový
  109,00 €
  Dopřejte fanouškům filmové série Rychle a zběsile porci závodnického vzrušení a nechte je postavit si Domův Dodge Charger od LEGO® Technic 42111. Model byl inspirován kultovním autem 1970 Dodge Charger R/T a je plný autentických detailů. Otevírací kapota ukrývá LEGO verzi ikonického motoru V8. Z dalších úžasných prvků můžeme jmenovat například pohyblivé...
  Na sklade (Ihneď k odberu)
 • 109,00 €
  Akčná sada pre fanúšikov modelov žeriavov. Každý, koho zaujíma, ako fungujú veľké stroje, si s touto sadou 42108 Pojazdný žeriav od LEGO® Technic užije veľa zábavy. Jedná sa o náročný model vhodný pre fanúšikov série LEGO Technic, ktorí hľadajú model s množstvom funkcií. Autožeriav nabitý funkciami pre zábavu na stavenisku.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 89,00 €
  Vysoko výkonná Li-ion batéria s kapacitou na až 35 minút prevádzky. Inteligentná batéria s funkciou ochrany proti poškodeniu.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 89,00 €
  Diaľkový ovládač pre RoboMaster S1 vo verzii 2.0.
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)
 • 65,00 €
  Nabíjací hub od firmy Stablecam pre 3 batérie RoboMaster S1. Batérie nie sú súčasťou balenia.
  Predobjednávka
 • 59,00 €
  Malý, ale svižný rýchlostný čln s dĺžkou 352 mm s elektromotorom rady 370. Kompletný RC set s dvojkanálovou RC súpravou 2,4 GHz s dosahom až 150 m, rýchlosť až 20km/h. Lipo batéria s kapacitou 600mAh / 7,4V.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 29,00 €
  Polopriehľadný dizajn. Samosvorná posuvná doska umožňuje rýchle a jednoduché doplnenie gélových guličiek. Dvojstupňový mechanizmus uvoľňovania gélových guličiek zo zásobníka.
  Predobjednávka
 • 29,00 €
  Mini rýchlostný čln s plastovým trupom, jednosmerným motorom a 2-kanálovou RC súpravou.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)