DJI Mavic Mini  Je tu 8 produktov.

 • Nový
  499,00 €
  Kompaktný, ale výkonný dron je dokonalým kreatívnym spoločníkom, ktorý zachytí vaše momenty spôsobom, ktorý bez námahy pozdvihne obyčajné fotky na niečo nové. Spolu s ľahko použiteľnou aplikáciou DJI Fly si užijete zjednodušený zážitok z lietania a perspektívu. Fly More Combo obsahuje navyše 2 batérie, ďalšie 2 náhradné páry vrtúľ, ďalší microUSB kábel,...
  Na ceste viac ako 10 ks (dostupnosť od 29. 11. 2019)
 • Nový
  399,00 €
  DJI Mavic Mini je najnovší prírastok do rodiny dronov Mavic. Kompaktný, ale výkonný dron je dokonalým kreatívnym spoločníkom, ktorý zachytí vaše momenty spôsobom, ktorý bez námahy pozdvihne obyčajné fotky na niečo nové. Spolu s ľahko použiteľnou aplikáciou DJI Fly si užijete zjednodušený zážitok z lietania a perspektívu. Viac info na našom blogu. 
  Na sklade (Ihneď k odberu)
 • Nový
  45,00 €
  Inteligentná letová batéria pre Mavic Mini poskytuje maximálny čas letu 30 minút. So vstavaným inteligentným systémom riadenia batérií DJI je stav batérie monitorovaný a vykazovaný v reálnom čase, čo vám umožňuje sústrediť sa menej na úroveň energie a viac na lietanie.
  Predobjednávka
 • Nový
  39,00 €
  Rozšírená záruka DJI Care Refresh pre model DJI Mavic Mini.
  Predobjednávka
 • Nový
  39,00 €
  Nabíjacia základňa okrem nabíjania slúži aj ako dizajnový stojan pre Mavic Mini.
  Predobjednávka
 • Nový
  39,00 €
  Obojsmerný nabíjací Hub môže postupne nabíjať až tri batérie. Nabitie všetkých batérií pomocou nabíjačky USB DJI 18 W trvá 270 minút. Môže sa tiež použiť na ukladanie a prepravu batérií a dokonca aj ako powerbanka na nabíjanie vášho mobilného zariadenia alebo diaľkového ovládača. Nabíjací Hub je súčasťou balenia Fly More Combo.
  Predobjednávka
 • Nový
  35,00 €
  Špeciálna taška, do ktorej sa ľahko zmestí Mavic Mini, obojsmerného nabíjací Hub, diaľkový ovládač a niekoľko ďalších malých predmetov alebo výrobkov, ako sú Osmo Pocket a Osmo Action.
  Predobjednávka
 • Nový
  12,00 €
  Náhradné vrtule pre dron DJI Mavic Mini, špeciálne navrhnuté pre tento model. Poskytujú tichší let a potrebný výkon.
  Predobjednávka