LEGO® Technic  Je tu 5 produktov.

 • 469,00 €
  Priprav sa na kolosálny LEGO® staviteľský a herný zážitok s modelom bagra Liebherr R 9800 od LEGO Technic, ktorý sa skladá z 4108 dielikov. Táto replika modelu bola vytvorená v spolupráci so spoločnosťou Liebherr, ovláda sa pomocou intuitívnej mobilnej aplikácie LEGO TECHNIC CONTROL + a je poháňaná dômyselným šikovným rozbočovačom so 7 motormi.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 390,00 €
  Preskúmajte špičkovú konštrukciu LEGO® Technic ™ 42083 Bugatti Chiron. Tento exkluzívny model bol vyvinutý v spolupráci s firmou Bugatti Automobiles SAS a verne zachytáva podstatu super-športového automobilu a prichádza s lesklou aerodynamickou karosériou, exkluzívnymi kolesami s nízkoprofilovými pneumatikami a detailnými brzdovými kotúčmi. Prepracovaný...
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 159,00 €
  Prvotriedna konštruktérska stavebnica 42110 LEGO® Technic Land Rover Defender. Pôsobivý LEGO model vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Land Rover vystihuje rafinovanosť vozidla s jeho čistými a modernými krivkami. Súčasťou stavebnice sú aj originálne ráfiky a terénne pneumatiky, a navyše množstvo ďalších realistických prvkov a funkcií. 
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 136,00 €
  Uži si veľa zábavy pri stavaní a hraní so stavebnicou LEGO® Technic 42080 Lesný stroj. Táto prepracovaná replika skutočného lesného kombajnu obsahuje veľa realistických funkcií, vrátane funkčných tlmičov, kĺbového riadenia a mnohosmerovej hlavice kombajnu s otáčacími čepeľami. Aktivuj motor LEGO Power Functions, ktorý je súčasťou sady, a uveď do chodu...
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 109,00 €
  Akčná sada pre fanúšikov modelov žeriavov. Každý, koho zaujíma, ako fungujú veľké stroje, si s touto sadou 42108 Pojazdný žeriav od LEGO® Technic užije veľa zábavy. Jedná sa o náročný model vhodný pre fanúšikov série LEGO Technic, ktorí hľadajú model s množstvom funkcií. Autožeriav nabitý funkciami pre zábavu na stavenisku.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)