DJI Matrice 300  Je tu 7 produktov.

 • Nový
  Nový štandard pre industriálne použitie. To je DJI Matrice 300 RTK - najnovšia komerčná robotická platforma spoločnosti DJI, ktorá sa inšpiruje modernými leteckými systémami. M300 RTK ponúka až 55 minút letového času, pokročilé možnosti AI, 6 smerové snímanie a určovanie polohy a ďalšie, a nastavuje úplne nový štandard v tejto oblasti kombináciou...
 • Nový
  1 150,00 €
  DJI Smart Controller Enterprise je dodávaný s ultra-jasným 5,5-palcovým displejom s rozlíšením 1080p, ktorý udržuje jasnú viditeľnosť aj na priamom slnečnom svetle. Ovládač je kompatibilný s novým DJI Matrice 300 RTK.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • Nový
  699,00 €
  Vysokokapacitná, za chodu vymeniteľná inteligentná letová batéria TB60 umožňuje operátorom výmenu batérií bez vypnutia dronu, čo šetrí čas počas kritických misií.
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)
 • Nový
  115,00 €
  Náhradné vrtule pre dron DJI Matrice 300 RTK.
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)
 • Nový
  Batériová stanica nabíja až 8 letových batérií a 4 batérie diaľkového ovládača, zatiaľ čo rýchle nabíjanie vám umožňuje vykonávať úlohy bez vybitia. Produkt sa dodáva na objednávku. Cenová ponuka na obchod@dronerepublic.sk.
 • Nový
  Nová multi-senzorová zoomovacia 4K kamera určená pre modely Matrice 300 RTK, vybavená termálnym snímačom s rozlíšením 640 x 512 / 30Hz, leserovým meračom vzdialenosti, 20-násobným optickým zoomom, širokouhlú vstavanou kamerou, nočným režimom. Cena na objednávku. Pre cenovú ponuku nás kontaktujte na obchod@dronerepublic.sk. 
 • Nový
  Nová multi-senzorová zoomovacia 4K kamera určená pre modely Matrice 300 RTK, vybavená leserovým meračom vzdialenosti, 20-násobným optickým zoomom, širokouhlú vstavanou kamerou, nočným režimom. Cena na objednávku. Pre cenovú ponuku nás kontaktujte na obchod@dronerepublic.sk.