Zhiyun Crane 2S  Je tu 4 produktov.

 • 599,00 €
  Zhiyun opäť ukazuje svetu, prečo patrí k popredným výrobcom gimbalov pre tvorcov obsahu, a tentoraz to je vďaka ich úplne novému Zhiyun Crane 2S. Jedná sa o odľahčený 3-osový gimbal "naložený" funkciami a schopný uniesť veľkú záťaž. Je to ten pravý gimbal pre aktívneho tvorcu obsahu! Verzia Combo obsahuje náhradné batérie a mini dvojitú rukoväť.
  Na externom sklade (do 4 - 5 dní)
 • Výpredaj
  555,00 €
  Zhiyun opäť ukazuje svetu, prečo patrí k popredným výrobcom gimbalov pre tvorcov obsahu, a tentoraz to je vďaka ich úplne novému Zhiyun Crane 2S. Jedná sa o odľahčený 3-osový gimbal "naložený" funkciami a schopný uniesť veľkú záťaž. Je to ten pravý gimbal pre aktívneho tvorcu obsahu! Pozrite aj verziu Zhiyun Crane 2S Combo.
  Na externom sklade (do 4 - 5 dní)
 • 139,00 €
  Pri rozprávaní príbehov je zásadné udržať váš predmet v centre pozornosti - tento malý vysielač zaručuje presnosť a účinnosť záberov. Zvýšte súčinnosť tímu s týmto vysielačom druhej generácie pre bezdrôtový prenos obrazu na zaistenie pohodlného monitorovanie a riadenie pohybu, čo pomáha efektívnejšiemu filmovanie.
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)
 • 84,00 €
  TransMount Focus / Zoom Control Motor 2.0 je vysoko presný riadiaci systém s kompaktným a ľahkým telom, ktorý poskytuje tvorcom flexibilný a prenosný zážitok s následným zaostrovaním. Vďaka vylepšenej štruktúre motora si TransMount Focus / Zoom Control Motor 2.0 zachováva ultranízku latenciu 100 milisekúnd a dá sa synchrónne ovládať pomocou kolieska...
  Na externom sklade (do 4 - 5 dní)