DJI Mavic Pro  Je tu 29 produktov.

DJI Mavic Pro

DJI Mavic pro je najmenší a najvýkonnejší dron, ktorý jednoducho
premení oblohu na vaše kreatívne plátno bez akýchkoľvek obáv.

 • 1 599,00 €
  Nová a vylepšená vytrvalosť spojená s tichším letom robí z DJI Mavic Pro Platinum najlepší kompaktný dron od DJI.
  Predobjednávka
 • Výpredaj
  1 349,00 €
  DJI Mavic Pro je malý a veľmi výkonný dron, vďaka ktorému premeníte oblohu na obrovské ihrisko. Vďaka jeho extrémne kompaktnej veľkosti a vysokým stupňom komplexity je Mavic Pro jedným z najsofistikovanejších dronov, aké kedy DJI vyrobil. Fly More Combo obsahuje navyše autonabíjačku, nabíjaciu stanicu, prenosnú tašku na rameno, externý nabíjací adaptér,...
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 1 299,00 €
  Nový model Mavica, ktorý ideálny pre cestovateľov, amatérskych fotografov a športových nadšencov, prináša všetko známe z klasickej verzie Mavica. Vylepšenia sa dočkala výdrž batérie, ktorá vydrží po novom až 30 minút (to je o 3 minúty viac ako v predošlom Mavicu). DJI to dosiahla vďaka novým elektronickým regulátorom otáčok (ESC) a novému dizajnu vrtúľ,...
  Predobjednávka
 • Výpredaj
  1 099,00 €
  DJI Mavic Pro je malý, ale zároveň veľmi výkonný dron, vďaka ktorému premeníte oblohu na obrovské ihrisko. Vďaka jeho extrémne kompaktnej veľkosti a vysokým stupňom komplexity je Mavic Pro jedným z najsofistikovanejších dronov, aké kedy DJI vyrobil.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • Výpredaj
  499,00 €
  FPV okuliare s bezdrôtovým prenosom obrazu v pásme 2,4 GHz, HDMI vstupom, dvojicou 5-palcových obrazoviek s rozlíšením 1920x1080 pixelov, zabudovanými reproduktormi, touchpadom pre ovládanie, gyroskopom a akcelerometrom.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 359,99 €
  Náhradný diaľkový ovládač pre DJI Mavic Pro. 
  Na objednávku
 • 179,00 €
  Ochranný rám pre modely Mavic určený pre ochranu vrtúľ pred poškodením.
  Na objednávku
 • 149,99 €
  Included in this set is both the Vivid and Shutter Collections. Both sets are part of PolarPro’s Cinema Series line featuring the highest-grade glass and coatings, delivering pristine optics. The Cinema Series line is for pilots who demand the absolute best. Featuring an aluminum frame, which is thin enough to stay on during gimbal start-up; the 6-Pack...
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 119,00 €
  DJI Care Refresh je efektívny a komplexný program záruky pre váš DJI Mavic. Ponúka kompletnú starostlivosť o váš dron pri spadnutí alebo rôznom poškodení.
  Na objednávku
 • 99,99 €
  Inteligentná batéria špeciálne navrhnutá pre DJI Mavic. Má vstavané LED diódy, ktoré vás informujú o stave a zostávajúcej energii batérie. 
  Na externom sklade (dodanie do 3 dní)
 • 99,00 €
  Originálna náhradná inteligentná letová batéria pre dron DJI Mavic Platinum. 
  Predobjednávka
 • 99,00 €
  Nabíjacia stanica slúži na nabíjanie až štyroch inteligentných batérii k DJI Mavic. Batérie sa nabíjajú postupne, od batérie s najväčšou kapacitou až po batériu s najnižšou kapacitou.
  Na externom sklade (do 3 dní)