DJI Phantom 3  Je tu 10 produktov.

DJI Phantom 3

Vyleťte do oblakov a zachyťte svoj svet v 2,7K alebo v 1080p. Phantom 3
je navrhnutý tak, aby s ním mohol lietať úplne každý.

 • 649,00 €
  Phantom 3 SE je pokračovaním série Phantom s klasickým dizajnom. Phantom sa vyznačujú jednoduchým používaním, vysokou spoľahlivosťou, ale tiež poskytuje vysoko kvalitný obraz a letové výkony. Poskytuje 4K kameru s vysokým rozlíšením, prenos obrazu na 4 km a 25 minút dĺžky letu. Obsahuje senzorové polohovanie a mnoho konfigurácií pre vysoký výkon.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • Výpredaj
  549,00 €
  Bezpečný, ľahký a zábavný. DJI Phantom 3 Standard umožňuje každému dosiahnuť oblohu. S intuitívnym letovým systémom, vstavaným fotoaparátom, živým video náhľadom v HD a ďalšími funkciami vám Phantom 3 dáva všetko, čo potrebujete k lietaniu.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 259,99 €
  Dizajnový a multifunkčný batoh pre DJI Phantom 3, ktorý vám poskytuje slobodu vziať si váš Phantom kamkoľvek - jednoducho a bezpečne. Je navyše vyrobený špeciálne pre drony DJI Phantom. Tento batoh bol vytvorený v partnerstve s dobre známym talianskym výrobcom kamerových a svetelných zariadení Manfrotto.
  Na objednávku
 • 149,99 €
  Náhradná originálna Inteligentná batéria pre DJI Phantom 3.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 119,00 €
  Zabudovaný Wi-Fi zosilňovač vytvára silné bezdrôtové spojenie medzi dronom a mobilným zariadením a umožňuje živý HD prenos, ktorý sa zobrazuje v aplikácii DJI GO.
  Na objednávku
 • Výpredaj
  64,99 €
  Sada filtrov PolarPro Cinema Series Shutter Collection pre DJI Phantom 3 - ND16, ND32 a ND64.  
  Na externom sklade
 • 24,99 €
  Ochráňte vaše vrtule pred poškodením počas kolízie. Pevné a vysoko spoľahlivé, táto sada obsahuje 4 ks chráničov vrtúl. Plne kompatibilné so sériou Phantom 3.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 18,00 €
  Táto prenosná a jednoducho skladateľná pristávacia podložka môže ochrániť váš gimbal a kameru vášho drona počas vzletu a pristávania na nevhodnom povrchu. Súčasťou balenia sú aj kolíky, takže v prípade silného vetra je môžete zabezpečiť upevnením o zem. Ideálna pre DJI Phantom a Inspire.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 17,00 €
  Clona chráni váš tablet pred priamym slnečným žiarením, aby vám poskytla dokonalý prehľad o vašom displeji. Skladací a ľahko prenášateľný. Kompatibilný s iPad Mini a väčšinou tabletových zariadení s podobnými rozmermi.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 15,00 €
  Táto prenosná a jednoducho skladateľná pristávacia podložka môže ochrániť váš gimbal a kameru vášho drona počas vzletu a pristávania na nevhodnom povrchu. Súčasťou balenia sú aj kolíky, takže v prípade silného vetra je môžete zabezpečiť upevnením o zem. Ideálna pre DJI Mavic a Phantom. 
  Na externom sklade (do 3 dní)