Stabilizátory  Je tu 39 produktov.

Stabilizátory

Elektronické stabilizátory pre začiatočníkov aj profesionálnych filmárov. 

Podkategórie

 • DJI Osmo Mobile

  DJI Osmo Mobile

  Úžasné video plné plynulého pohybu vďaka pokročilej stabilizácii obrazu.

 • Feiyu Tech

  Feiyu Tech

  Kvalitné elektronické stabilizátory pre mobilné zariadenia, akčné kamery a fotoaparáty. 

 • DJI Ronin M

  DJI Ronin M

  Kompaktný, ľahký a pozoruhodne jednoduchý na použitie. Ručný trojosý gimbal DJI Ronin M dáva
  filmárom to, po čom túžia najviac: voľnosť.

 • DJI Ronin

  DJI Ronin

  DJI Ronin je 3-osový stabilizačný ručný gimbal systém vytvorený pre profesionálnych filmárov.

 • DJI Ronin-MX

  DJI Ronin-MX

  Navrhnutý pre použitie na zemi aj vo vzduchu, Ronin-MX je prvý ručný gimbal od DJI, ktorý
  komunikuje priamo s letovou jednotkou DJI A3 a obsahuje GPS modul.

 • DJI Ronin 2

  DJI Ronin 2

  DJI Ronin 2 prináša používateľom úplne novú úroveň stabilizácie.

 • GoPro Karma Grip

  GoPro Karma Grip

  S Karma Gripom môžete snímať úžasné stabilizované zábery z ruky alebo z tela.

 • 8 199,00 €
  Ronin 2 bol navrhnutý pre použitie s ručnými kamerami, no teraz je všestrannejší s možnosťou pripojenia na automobil, kábel alebo Steadicam. Vykonnejšie motory s vyšším krútiacim momentom dávajú Ronin 2 väčšie užitočné zaťaženie a nové GPS algoritmy umožňujú hladké fungovanie v prostrediach s vysokými nárokmi. Spolu s mnohými ďalšími vylepšeniami Ronin 2...
  Predobjednávka
 • 2 199,00 €
  DJI Focus slúži na ostrenie objektívu kamery, presne akoby ste ho držali v rukách. Motor je citlivý s presnosťou ±0.02°.     
  Na objednávku
 • 1 949,99 €
  DJI RONIN je 3-osový stabilizačný ručný gimbal systém vytvorený pre profesionálnych filmárov. K tomuto modelu je zadarmo aj odolný prenosný kufor. 
  Na objednávku
 • 1 799,00 €
  Ronin MX je 3-osový stabilizačný ručný gimbal systém. Bol navrhnutý pre použitie vo vzduchu aj na zemi a komunikuje priamo s ovládačom DJI A3. Ronin-MX je možné v priebehu niekoľkých minút namontovať aj na Matrice 600, takže môžete ľahko prejsť od nahrávania z ruky k nahrávaniu záberov zo vzduchu pomocou drona. 
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 1 159,00 €
  DJI Ronin-M je 3-osový stabilizačný ručný gimbal systém vytvorený pre profesionálnych filmárov. Jeho špeciálne senzory, výkonné motory a pokrokové algoritmy vkladajú do vašich rúk precíznosť svetovej triedy.
  Na objednávku do 14 pracovných dní
 • 999,00 €
  DJI Focus ovládač slúži na zaostrovanie objektívu kamery. Je plne kompatibilný so sériou Zenmuse X5. Motor nie je v balení. Komunikuje so zabudovaným motorom v Zenmuse X5, čo umožňuje ovládať ostrenie a clonu bez potreby externého motora. Použite CAN-Bus kábel pre pripojenie komunikačného portu Focus ovládača ku CAN-Bus portu na ovládači Inspire 1.
  Na objednávku
 • 699,00 €
  Feiyu Tech MG V2 je trojosí stabilizátor určený predovšetkým pre kompaktné fotoaparáty s výmennými objektívmi. Jednoduchý a čistý dizajn v kombinácii s pokročilými funkciami, ktoré ho robia jednoduchým na ovládanie a užitočným v mnohých prípadoch. Neobmedzené náklony a otáčanie v celom rozsahu 360° prináša úplne nový pohľad na vytváraní videa.
  Na externom sklade
 • 599,00 €
  Feiyu Tech MG Lite je trojosí stabilizátor určený predovšetkým pre kompaktné fotoaparáty s výmennými objektívmi. Jednoduchý a čistý dizajn v kombinácii s pokročilými funkciami, ktoré ho robia jednoduchý na ovládanie a užitočný v mnohých prípadoch. Neobmedzené náklony a otáčanie v celom rozsahu 360° prinášajú úplne nový pohľad na vytváranie videa.
  Na externom sklade
 • 499,00 €
  Vynikajúca kvalita zhotovených záznamov vďaka vylepšenému snímaču s vyššou farebnou hĺbkou. Dvojica mikrofónov pre záznam stereo zvuku a minimalizovanie ruchov okolia. Prepracovaná Wi-Fi umožňuje stabilnejšie prepojenie so smartfónom. Možno tak ľahko stabilizátor ovládať a nastavovať prostredníctvom aplikácie. Detailné nastavenie jednotlivých funkcií...
  Na externom sklade
 • 349,99 €
  Snímajte úžasne stabilné zábery. S použitím Karma Gripu budú aj obyčajné zábery vyzerať jedinečne. Nahrávajte profesionálne video, počas bicyklovania, turistiky alebo keď sa zabávate s vašimi deťmi v parku. S Karma Gripom môžete snímať úžasné stabilizované zábery z ruky alebo z tela s použitím GoPro držiakov. Prečítajte si recenziu GoPro Karma Grip na...
  Na externom sklade (do 3 - 5 dní)
 • 345,00 €
  Zachyťte neopakovateľné okamihy vášho života tak, ako by ich nahrával profesionál. Osmo Mobile je jedinečná revolučná novinka, ktorá z vášho mobilného telefónu urobí skvelé záznamové zariadenie a vy, aj keď budete v pohybe, nahráte takmer profesionálne zábery. V balení tiež špeciálna podstava.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 339,00 €
  Zachyťte neopakovateľné okamihy vášho života tak, ako by ich nahrával profesionál. Osmo Mobile je jedinečná revolučná novinka, ktorá z vášho mobilného telefónu urobí skvelé záznamové zariadenie a vy, aj keď budete v pohybe, nahráte takmer profesionálne zábery.
  Na externom sklade (do 3 dní)