Feiyu Tech  Je tu 16 produktov.

Feiyu Tech

Kvalitné elektronické stabilizátory pre mobilné zariadenia, akčné kamery a fotoaparáty. 

 • 699,00 €
  Feiyu Tech MG V2 je trojosí stabilizátor určený predovšetkým pre kompaktné fotoaparáty s výmennými objektívmi. Jednoduchý a čistý dizajn v kombinácii s pokročilými funkciami, ktoré ho robia jednoduchým na ovládanie a užitočným v mnohých prípadoch. Neobmedzené náklony a otáčanie v celom rozsahu 360° prináša úplne nový pohľad na vytváraní videa.
  Na externom sklade (dodanie do 3 - 5 dní)
 • 599,00 €
  Feiyu Tech MG Lite je trojosí stabilizátor určený predovšetkým pre kompaktné fotoaparáty s výmennými objektívmi. Jednoduchý a čistý dizajn v kombinácii s pokročilými funkciami, ktoré ho robia jednoduchý na ovládanie a užitočný v mnohých prípadoch. Neobmedzené náklony a otáčanie v celom rozsahu 360° prinášajú úplne nový pohľad na vytváranie videa.
  Na externom sklade
 • 499,00 €
  Vynikajúca kvalita zhotovených záznamov vďaka vylepšenému snímaču s vyššou farebnou hĺbkou. Dvojica mikrofónov pre záznam stereo zvuku a minimalizovanie ruchov okolia. Prepracovaná Wi-Fi umožňuje stabilnejšie prepojenie so smartfónom. Možno tak ľahko stabilizátor ovládať a nastavovať prostredníctvom aplikácie. Detailné nastavenie jednotlivých funkcií...
  Na externom sklade
 • 319,00 €
  Najodolnejší z najmenších stabilizátorov akčných kamier. Video z WG2 s GoPro HERO5 bude v suchu kedykoľvek. Aj pod vodou.
  Na externom sklade (dodanie do 3 - 5 dní)
 • 299,00 €
  Trojosý stabilizátor pre smartfóny s nastaviteľným ramenom pre perfektné vyváženie telefónu. Obsahuje funkciu vertikálneho otočenie, kedy je telefón otočený na výšku, a ktorú oceníte najmä pri živom streamovaní na sociálne siete. Pri vložení akčnej kamery je možné stabilizátor ovládať skrz aplikáciu v telefóne a meniť jeho nastavenia. Jednoduché ovládanie...
  Na externom sklade (dodanie do 3 - 5 dní)
 • 285,00 €
  Neobmedzené otáčanie v celom 360° rozsahu vo všetkých osiach. Nový rýchloupínací držiak kamery, ktorý je kompatibilný s najobľúbenejšími radmi GoPro. MiniUSB konektory pre video výstup (možnosť pripojenia externého náhľadového monitora) a dobíjanie kamery GoPro alebo na prístup k pamäti kamery po pripojení k PC. Jedno tlačídlové ovládanie režimov a chodu...
  Na externom sklade
 • 259,99 €
  Trojosý stabilizátor pre smartfóny s nastaviteľným protizávažím pre presné vyváženie telefónu. Obsahuje funkciu vertikálneho otočenie, kedy je telefón otočený na výšku, a ktorú oceníte najmä pri živom streamovaní na sociálne siete. Pri vložení akčnej kamery je možné stabilizátor ovládať skrz aplikáciu v telefóne a meniť jeho nastavenia. Jednoduché...
  Na externom sklade (dodanie do 3 - 5 dní)
 • 259,00 €
  Uhladený dizajn vďaka minimu ovládacích prvkov a zabudovanej kabeláži. Nový rýchloupínací držiak pre použitie s rôznymi druhmi kamier. Kompatibilný s GoPro HERO3, HERO3+, HERO4 vrátane LCD BacPac a ďalšími kamerami podobných rozmerov. Vhodné pre kamery s výškou medzi 33 mm a 46 mm.
  Na externom sklade
 • 255,99 €
  Uhladený dizajn vďaka minimu ovládacích prvkov a zabudovanej kabeláži. Kompatibilný s kamerami rady GoPro HERO3, HERO3+, HERO4 vrátane LCD BacPac. To najlepšie pre neroztrasené a plynulé zábery z vašej kamery.
  Na externom sklade
 • 249,99 €
  Uhladený dizajn vďaka minimu ovládacích prvkov a zabudovanej kabeláže. Kompatibilný so Sony FDR-x1000V a radom AS. To najlepšie pre neroztrasené a plynulé zábery z vašej kamery.
  Na externom sklade
 • 249,99 €
  Najmenšie prevedenie trojosového stabilizátora pre použitie na postrojoch, helmách alebo riadidlách. Rovnako dostupné funkcie pri váhe iba 188 gramov. Kompatibilný s modelmi GoPro HERO Session. Vďaka zabudovaným dvom statívovým závitom a pribalenému GoPro adaptéru má stabilizátor široké možnosti použitia s ďalším príslušenstvom.
  Na externom sklade
 • 249,00 €
  Model Feiyu Tech WG predstavuje miniatúrnu verziu trojosového stabilizátora. Ponúka výnimočnú technológiu stabilizácie akčných kamier v prenosnej podobe. Ľahký, avšak nabitý funkciami a schopný zabezpečiť pútavé zábery plne stabilizované.
  Na externom sklade