Feiyu Tech  Je tu 11 produktov.

 • 819,00 €
  Stabilizátor pre filmové DSLR s prídavnými ramenami, ktorému len tak nedôjde šťava. Zaťaženie až 2kg zvládne bez problémov a s 9 závitmi ho môžete vybaviť ľubovoľným príslušenstvom.
  Na externom sklade (do 2 - 3 dní)
 • 745,00 €
  Feiyu Tech MG V2 je trojosí stabilizátor určený predovšetkým pre kompaktné fotoaparáty s výmennými objektívmi. Jednoduchý a čistý dizajn v kombinácii s pokročilými funkciami, ktoré ho robia jednoduchým na ovládanie a užitočným v mnohých prípadoch. Neobmedzené náklony a otáčanie v celom rozsahu 360° prináša úplne nový pohľad na vytváraní videa.
  Na externom sklade (dodanie do 3 - 5 dní)
 • 659,00 €
  Stabilizátor pre filmové DSLR, ktorému len tak nedôjde šťava. Zaťaženie až 2 kg zvládne bez problémov a s 9 závitmi ho môžete vybaviť ľubovoľným príslušenstvom.
  Na externom sklade (do 2 - 3 dní)
 • 589,00 €
  Stabilizátor v sete s prídavnými ramenami pre kamery a malé fotoaparáty, ktorému len tak nedôjde šťava. Zaťaženie do 1kg zvládne bez problémov.
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)
 • 479,00 €
  Stabilizátor pre kamery a malé fotoaparáty, ktorému len tak nedôjde šťava. Zaťaženie do 1 kg zvládne bez problémov.
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)
 • 479,00 €
  Feiyu Tech MG Lite je trojosí stabilizátor určený predovšetkým pre kompaktné fotoaparáty s výmennými objektívmi. Jednoduchý a čistý dizajn v kombinácii s pokročilými funkciami, ktoré ho robia jednoduchý na ovládanie a užitočný v mnohých prípadoch. Neobmedzené náklony a otáčanie v celom rozsahu 360° prinášajú úplne nový pohľad na vytváranie videa.
  Na sklade (ihneď k odberu)
 • 219,00 €
  Najodolnejší z najmenších stabilizátorov akčných kamier. Video z WG2 s GoPro HERO5 bude v suchu kedykoľvek. Aj pod vodou.
  Nedostupné
 • 195,00 €
  Trojosový ručný stabilizátor je dokonale kompatibilný s kamerami radu GoPro HERO5 a HERO4 a akčnými kamerami podobných rozmerov. Prepracovaná konštrukcia, ktorá je teraz odolná proti striekajúcej vode. Vďaka zabudovanému Bluetooth možno stabilizátor ovládať cez aplikáciu zo smartfónu. Použitím väčšej batérie sa predĺžila výdrž na jedno nabitie až na 8...
  Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)
 • 159,00 €
  Trojosý stabilizátor pre smartfóny s nastaviteľným ramenom pre perfektné vyváženie telefónu. Obsahuje funkciu vertikálneho otočenie, kedy je telefón otočený na výšku, a ktorú oceníte najmä pri živom streamovaní na sociálne siete. Pri vložení akčnej kamery je možné stabilizátor ovládať skrz aplikáciu v telefóne a meniť jeho nastavenia. Jednoduché ovládanie...
  Na externom sklade (dodanie do 3 - 5 dní)
 • 135,00 €
  Skvele prenosný dvojosý stabilizátor pre smartfóny. Skvelá kombinácia stabilizácia obrazu a selfie tyčky pri zachovaní nízkej hmotnosti. Univerzálny rýchloupínací mechanizmus pre použitie so širokým radom telefónov s uhlopriečkou až 5,5 palcov. Tvarované madlo so zabudovaným ovládaním naklopenie telefónu v stabilizátore. V tele stabilizátora zabudované...
  Na externom sklade
 • 109,00 €
  Stabilizátor pre mobilné telefóny s integrovaný 18 cm dlhým teleskopickým ramenom, ktorý umožňuje zaznamenávať stabilizované zábery z mobilného telefónu.
  Na externom sklade (do 2 - 3 dní)