Syma  Je tu 7 produktov.

Syma

Cenovo veľmi dostupné drony vhodné pre začiatočníkov. 

 • 150,00 €
  Mini kvadrokoptéra s 228mm rotormi a miniatúrne HD kamerou s WiFi prenosom do mobilného telefónu pre pokojné i akrobatické poletovania, pre zhotovovanie foto / video snímok doma aj vonku, vybavená barometrickým čidlom pre udržiavanie výšky.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 95,00 €
  Mini kvadrokoptéra s 144mm rotormi a miniatúrne kamerou s WiFi prenosom do mobilného telefónu pre pokojné i akrobatické poletovania, pre zhotovovanie foto / video snímok doma aj vonku, vybavená barometrickým čidlom pre udržiavanie výšky.
  Nedostupné
 • 89,00 €
  Mini kvadrokoptéra s 144 mm rotormi a miniatúrnou kamerou s WiFi prenosom do mobilného telefónu pre pokojné i akrobatické poletovanie, pre zhotovovanie foto / video snímok doma i vonku.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 80,00 €
  Postavený na základe veľmi populárnej kvadrokoptéry X5C s kamerou, ale X5SC k nej navyše pridáva nový a vylepšený dizajn tela vrátane jednoduchého prístupu k batériovej priehradke a nového štýlu pristávacích nožičiek kvadrokoptéry. X5SC má podvesenú, zafixovanú HD kameru, ktorá vám umožní fotografovať, alebo snímať video a uchovať si ho na priloženej SD...
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 72,00 €
  Mini kvadrokoptéra so 144 mm rotormi a miniatúrnou kamerou pre pokojné i akrobatické poletovanie, pre zhotovovanie foto / video snímok doma aj vonku, ovládaná vysielačom 2,4 GHz s možnosťou nastavenia módu 2, alebo módu 4.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 59,00 €
  Micro kvadrokoptéra s 65mm rotormi a miniatúrnou HD kamerou pre pokojné i akrobatické poletovania prevažne v miestnostiach a pre zhotovovanie foto / video snímok doma i vonku.
  Nedostupné
 • 29,00 €
  RC set miniatúrnej kvadrokoptéry so 4-kanálovou RC súpravou 2,4 GHz, 1x LiPo akumulátorom s kapacitou 100mAh a nabíjačkou kompletne pripravený k letu. Rozpätie ramien 77 mm, letová hmotnosť len 13g.
  Nedostupné