DJI Osmo  Je tu 38 produktov.

DJI Osmo

Profesionálne ručné stabilizačné systémy DJI pre plynulé zábery.

Podkategórie

 • 2 279,00 €
  Tvorte s väčšou slobodou ako kedykoľvek predtým. Osmo Pro je postavené na kompaktnej veľkosti revolučného stabilizátora Osmo, no ponúka možnosť používať profesionálnu kameru Zenmuse X5 pre neuveriteľnú jasnosť a neprekonateľný dynamický rozsah.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 649,00 €
  Dostaňte sa k akcii bližšie ako kedykoľvek predtým len vďaka DJI Osmo+. DJI vyrobilo prvý ručný stabilizátor s kamerou so zabudovaným zoomom. Dosahuje až 7x zväčšenie vďaka 3,5x optickému a 2x digitálnemu zoomu. V balení tiež zadarmo popruh na hruď.  
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 399,00 €
  Umožňuje používateľom presne a pohodlne ovládať clonu, zaostrenie alebo priblíženie kamier Inspire 2 a Osmo Pro / RAW.
  Na externom sklade (dodanie do 3 - 5 dní)
 • 389,00 €
  Pohyb bez rozmazania. Akčné zábery bez chvenia. Jednoducho perfektné video, aj keď sa pohybujete. Vďaka pokročilým technológiám špeciálne navrhnutým tak, aby udržiavali stabilitu kamery bez ohľadu na to, ako s ňou pohybujete, vám DJI Osmo vám pomôže nahrať videá a fotografie tak, ako nikdy predtým. Osmo je viac, než len len obyčajná kamera.
  Nedostupné
 • Nový
  359,00 €
  DJI Osmo Pocket je najmenšia 3-osová stabilizovaná ručná kamera od DJI. Váži len 116 gramov, takže je ultraľahká a prenosná. Dokáže nahrávať 4K video pri 60 fps, poskytuje mechanickú stabilizáciu obrazu a výdrž batérie až 140 minút.Podrobnejšie informácie nájdete na našom blogu. Spustenie predaja je 14. decembra 2018. Ku každej predobjednávke DJI...
  Predobjednávka (dostupnosť december 2018)
 • 349,00 €
  DJI Focus Handwheel je vytvorený pre Osmo Pro/RAW. Umožňuje precízne ovládanie ostrenia, apertúry ako aj zoomu.
  Na externom sklade (do 3 dní)
 • 239,00 €
  Rukovať, na ktorú môžete namontovať Osmo gimbal a kameru.
  Na externom sklade
 • 199,00 €
  Z-os môže významne redukovať vertikálne výkyvy vyplývajúce z prirodzeného pohybu ruky pri behu, alebo chôdzi. Je kompatibilná s kamerou a gimbalom Zenmuse X3.
  Na objednávku
 • Výpredaj
  199,00 €
  Zachyťte neopakovateľné okamihy vášho života tak, ako by ich nahrával profesionál. Osmo Mobile je jedinečná revolučná novinka, ktorá z vášho mobilného telefónu urobí skvelé záznamové zariadenie a vy, aj keď budete v pohybe, nahráte takmer profesionálne zábery. Teraz vo vynovenej elegantnej striebornej verzii.
  Na externom sklade (do 2 - 3 dní)
 • 199,00 €
  Zachyťte neopakovateľné okamihy vášho života tak, ako by ich nahrával profesionál. Osmo Mobile je jedinečná revolučná novinka, ktorá z vášho mobilného telefónu urobí skvelé záznamové zariadenie a vy, aj keď budete v pohybe, nahráte takmer profesionálne zábery.
  Na externom sklade (do 2 - 3 dní)
 • 169,00 €
  Nepremokavý a vzduchotesný prenosný kufrík pre Osmo RAW a príslušenstvo.
  Na objednávku
 • Výpredaj
  119,00 €
  Osmo Mobile 2 je ručný stabilizátor pre smartfóny s viacerými inteligentnými funkciami, so zabudovanou batériou a podporou väčšiny súčasných smartfónov (od iPhonu SE až po iPhone 8 Plus a smartfóny s Androidom podobných rozmerov). Pozrite si video recenziu DJI Osmo Mobile 2 na našom blogu. 
  Na sklade (ihneď k odberu)