Zhiyun-Tech  Je tu 25 produktov.

Zhiyun-Tech

Čínsky výrobca ručných stabilizačný systémov pre fotoaparáty, akčné kamery alebo mobily.

Podkategórie

 • 799,00 €
  Zhiyun-Tech Crane-2 je trojosový stabilizátor určený pre kamery a fotoaparáty až do váhy 3 200 gramov. 
  Na sklade (ihneď k odberu)
 • 649,00 €
  Zhiyun-Tech Crane Plus je nový trojosový stabilizátor určený pre kamery a fotoaparáty až do váhy 2 500 gramov.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 629,00 €
  CRANE je trojosový stabilizátor určený predovšetkým pre kamery a fotoaparáty, ako napríklad Sony a7S a Panasonic GH4, ideálne pre nízkonákladové na individuálne filmové projekty, od mikrofilmov, svadobných videí až po cestovateľské filmy atď. Podpora 360° neobmedzenej rotácie pozdĺž 3 osí s perfektným stabilizačným výkonom vám umožňuje nahrávať rovnomerné...
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 459,00 €
  Ak hľadáte stabilizátor "priateľský k fotoaparátu" pre vašu zrkadlovku alebo kompaktný digitálny fotoaparát, GoPro a dokonca aj smartfón, Crane-M bude vašou ideálnou voľbou. Skvelo vyrobený spoločnosťou Zhiyun pre používateľov na všetkých úrovniach, je možné ho namontovať na väčšinu fotoaparátov na trhu s hmotnosťou od 125 g do 650 g.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 349,00 €
  Zhiyun 5,5-palcový náhľadový IPS LCD monitor s rozlíšením 1920 x 1080 s vysokým výkonom a podporou vstupného HDMI 4K signálu je vybavený displejom, ktorý zabraňuje odrazu okolitého svetla a tak zachováva vynikajúcu viditeľnosť. Kompatibilný s modelmi Zhiyun-Tech Crane 2, Crane V2 a Crane-M.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 249,00 €
  Rider-M je prenosný a nositeľný stabilizátor špeciálne navrhnutý pre fotografov a kameramanov pre outdoorové športy, a na ktorý je možné namontovať takmer všetky štandardné akčné kamery s rozmermi 42,3 x 30 mm, vrátane GoPro Hero 1/2/3/3/4/5, rovnako ako Xiaomi YI. Vďaka štandardnému ¼" závitovému otvoru v spodnej časti je kompatibilný s rôznymi doplnkami...
  Nedostupné
 • 199,00 €
  Navrhnutý pre outdoorových nadšencov a fotografov, unikátny riadiaci systém motora EVOLUTION dosiahol presnosť ovládania až o 8-násobne vyššiu ako je priemer, čo predstavuje mimoriadny stabilizačný výkon, ktorý sa postará o dokonale plynule video aj pri intenzívnych pohyboch.
  Nedostupné
 • 179,00 €
  Diaľkové ovládanie snímača pohybu s Follow Focusom pre model Crane 2.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 149,00 €
  Follow Focus (Mechanický) je externý systém na mieru vyrobený pre Crane 2 na ovládanie objektívu kamery. Pozostáva z follow focus motoru a uchytávacej svorky. Crane 2 Servo Follow Focus je kompatibilný s rôznymi objektívmi. Crane 2 dokáže ovládať obe funkcie, Servo Follow Focus a fotoaparát v káblovom režime.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • Nový
  139,00 €
  Zhiyun Smooth 4 premení váš mobilný telefón na profesionálnu filmovú kameru a pomôže vám vytvoriť stabilné a plynulé zábery len s vašim smartfónom. Konštrukcia integrovaného ovládacieho panelu môže znížiť potrebu dotyku obrazovky a pomôcť používateľom ovládať stabilizátor aj kameru mobilného telefónu priamo pomocou tlačidiel a klávesových skratiek....
  Predobjednávka (dostupnosť máj 2018)
 • 109,00 €
  Monopod vyrobený z hliníka, ktorý unesie 6,9 kilogramov a tým poskytuje mimoriadne pevnú podporu a dáva vám pocit plnej kontroly pri natáčaní.
  Na externom sklade (do 1 - 2 dní)
 • 109,00 €
  Odolný držiak na stabilizátor Crane-2, ktorý umožní používateľovi držať Crane v dvoch rukách.
  Na externom sklade (do 3 dní)