Doprava

Tovar, ktorý máme na sklade posielame do 24 hodín od vytvorenia objednávky. Ak je objednávka vytvorená po 14:00, tovar odosielam štandardne v najbližší pracovný deň. Ak daný tovar máme na externom sklade, štandardná dodacia doba je 2-3 dni od vytvorenia objednávky. Zásielky odosielame cez našich partnerov - Slovenskú poštu a kuriérsku službu GLS - ktorých si môžete vybrať pri platení objednávky v časti spôsob doručenia. Osobný odber v súčasnosti nie je dostupný.

Poštovné a balné zadarmo pri objednávkach nad 100 €. Do hodnoty 100 € účtujeme poplatok 2 €.

Poštovné a balné zadarmo pri objednávkach nad 100 €. Do hodnoty 100 € účtujeme poplatok 4,80 €.

Platba

Ponúkame široké možnosti platby: Platba na dobierku, platba platobnými kartami alebo cez internet banking prostredníctvom platobnej brány 24-pay, platba prevodom na náš účet alebo platba cez službu PayPal. Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay umožňuje rýchlu a bezpečnú platbu kartou / podpora 3D Secure bezpečnostných štandardov / a pohodlné bankové prevody do 9 najväčších bánk, vrátane platobnej možnosti VIAMO. Platobná brána 24-pay je regulovaná Národnou bankou Slovenska ( Číslo oprávnenia ODB-8835-5/2012. ). Po výbere platobnej možnosti je zákazník okamžite presmerovaný na stránku banky, kde realizuje platbu. Platba prostredníctvom platby kartou a okamžitých platieb prebehne okamžite a tovar je veľmi rýchlo možné expedovať zákazníkovi. Viac informácií nájdete na internetovej stránke https://www.24-pay.sk/

Dobierka

Pri vytvorení objednávky ponúkame aj spôsob dodania na dobierku, či už prostredníctvom Slovenskej pošty alebo GLS. Na dobierku však posielame len tovar do hodnoty 800 €. V prípade objednávky nad 800 € budeme akceptovať len platby vopred, buď prostredníctvom platobnej brány, prevodom na účet alebo cez službu PayPal.

Firemní zákazníci 

V prípade nákupu na firmu nás, prosím, kontaktujte na adrese obchod@dronerepublic.sk.