Doprava

Tovar, ktorý máme na sklade posielame v deň vytvorenia objednávky. Ak je objednávka vytvorená po 15:00, tovar odosielam štandardne v najbližší pracovný deň. Ak daný tovar máme na externom sklade, štandardná dodacia doba je 2-3 dni od vytvorenia objednávky. Zásielky odosielame cez našich partnerov - Slovenskú poštu a kuriérsku službu DPD - ktorých si môžete vybrať pri platení objednávky v časti spôsob doručenia. Osobný odber v súčasnosti nie je dostupný.

Poštovné a balné zadarmo pri objednávkach nad 100 €. Do hodnoty 100 € účtujeme poplatok 2 €.

Poštovné a balné zadarmo pri objednávkach nad 100 €. Do hodnoty 100 € účtujeme poplatok 4,80 €.

V rámci využitia DPD - City Service bude balík doručený v deň odoslania. Služba je dostupná len v rámci Bratislavy a platí pre objednávky do 12:00. Poštovné a balné zadarmo je 6 €.

Platba

Ponúkame široké možnosti platby:

  • Platba na dobierku
  • Platba platobnými kartami alebo cez internet banking prostredníctvom platobnej brány GoPay
  • Platba prevodom na náš účet
  • Platba cez menu Bitcoin. 

Dobierka

Pri vytvorení objednávky ponúkame aj spôsob dodania na dobierku, či už prostredníctvom Slovenskej pošty alebo DPD. Na dobierku však posielame len tovar do hodnoty 1200 €. V prípade objednávky nad 1200 € budeme akceptovať len platby vopred, buď prostredníctvom platobnej brány, prevodom na účet alebo cez službu PayPal.

Firemní zákazníci 

V prípade nákupu na firmu nás, prosím, kontaktujte na adrese obchod@dronerepublic.sk. Podrobnejšie informácie nájdete tu.