Špeciálne zľavy pre verných zákazníkov

Radi by sme vás, našich zákazníkov, odmenili za vašu vernosť a prejavenú dôveru a rozhodli sme sa spustiť nový program zameraný na starostlivosť o prémiových zákazníkov. Ak u nás nakupujete pravidelne produkty vo väčších objemoch, automaticky od nás získavate dodatočnú zľavu na kompletne všetky produkty z našej ponuky. Vytvorili sme preto dve skupiny zákazníckych zliav:

Zákazník so statusom Gold 

Ak u nás nakúpite počas roka (od 1. 1. do 31. 12.) ako registrovaný zákazník produkty v celkovej výške nad 1 500 € s DPH, automaticky získate zľavu vo výške 2 % na všetky produkty z našej ponuky pri vašom ďalšom nákupe. Váš účet zaradíme do špeciálnej skupiny a priamo na stránke po prihlásení uvidíte už konečné ceny po zľave.

Zákazník so statusom Platinum

Ak u nás nakúpite počas roka (od 1. 1. do 31. 12. 2018) ako registrovaný zákazník produkty v celkovej výške nad 3 000 € s DPH, automaticky získate zľavu vo výške 3 % na všetky produkty z našej ponuky pri vašom ďalšom nákupe. Váš účet zaradíme do špeciálnej skupiny a priamo na stránke po prihlásení uvidíte už konečné ceny po zľave.

Do skupín sme automaticky zaradili našich aktuálnych registrovaných zákazníkov, ktorý dané objemy počas tohto roka uskutočnili.

Podmienky poskytnutia zľavy

Zľavy pre zákazníkov v skupine Gold a Platinum sa nevzťahujú na akciový alebo už zlacnený tovar, prípadne na tovar so zníženou cenou. Tieto zľavy nie je možné kombinovať s ďalšími zľavami a vždy platí len jedna, najvyššia zľava. Ako poskytovateľ si vyhradzujeme právo odmietnuť poskytnutie zľavy pri porušení obchodných podmienok. Zľavu je možné získať len pri online objednávke a skutočnom uhradení celej objednávky. Zľavu nie je možné uplatniť spätne.