DJI FPV Goggles

DJI FPV okuliare s podporou vysokého rozlíšenia, nízkej odozvy, silného zážitku, prenosu na veľkú vzdialenosť a tiež odolné voči rušeniu. 

Viac podrobností

579,00 € s DPH


482,50 € bez DPH

Dostupnosť: Predobjednávka

DJIG0260

Nový produkt

Nová éra FPV Racing

DJI Digital FPV System je vybavený technológiou DJI HD Low Latency FPV Transmission (DJI HDL FPV Transmission). Táto novo definovaná technológia bola navrhnutá tak, aby zvýšila vaše zážitky s FPV lietaním. Piloti sú schopní nielen hladko pretekať s latenciou do 28 ms, ale môžu si zároveň užívať krištáľovo čistý obraz. Pre pohlcujúci zážitok z FPV nehľadajte nič iné ako technológiu prenosu DJI HDL FPV.

  • Prenos videa 720p / 120fps: Technológia prenosu DJI HDL FPV sa vyznačuje plynulým živým náhľadom HD 720p / 120fps, latenciou do 28 ms a prenosovým dosahom až 4 km.
  • Anti-interferencie digitálny prenos: Technológia DJI HDL FPV Transmission využíva obojsmerný komunikačný systém na stabilizáciu signálu spojenia, čo pilotom poskytuje väčšiu flexibilitu pri lietaní v náročných oblastiach.
  • 28ms nízka latencia: Technológia DJI HDL FPV Transmission prekonáva ostatné systémy FPV tým, že používateľom poskytuje latenciu do 28 ms a zároveň ponúka ohromujúci HD displej.

Inteligentný a pohodlný FPV Racing

Ako vysoko integrované riešenie prenosu videa je DJI Digital FPV System vybavený neuveriteľnými komponentmi a výkonným príslušenstvom, čo pilotom šetrí čas a energiu pri nákupe každého modulu zvlášť. Vstavaný prijímač a ľahko použiteľný systém riadenia letu uľahčuje montáž. Každá súčasť bola naprogramovaná tak, aby fungovala okamžite po aktivácii a zapamätala si počiatočné prepojenie s ostatnými súčasťami, čo vylučuje potrebu spárovať moduly alebo upravovať parametre pred každým použitím.

Nevšedný obraz HD

Okuliare DJI FPV využívajú prenosu DJI HDL FPV, ktorý poskytuje pilotom HD rozlíšenie pre obe obrazovky, čím povznáša vaše zážitky z FPV do nových výšin. Piloti si teraz môžu vychutnať vynikajúcu kvalitu obrazu a minimálnu odozvu do 28 ms.

HD Image Quality

DJI FPV okuliare podporujú prenos videa a nahrávajú videá rýchlosťou 720p / 60fps. Toto vysoko kvalitné zobrazenie HD je spárované s latenciou do 28 ms, čo užívateľom poskytuje jasný výhľad a rýchlejší výkon.

Okamžité prehrávanie

Videá zaznamenané a uložené na karte microSD možno okamžite prehrať pomocou DJI FPV okuliarov. [7]

Podporované vysielania

Piloti môžu zdieľať obraz z kamery s ostatnými DJI FPV okuliarmi, ktoré sú nastavené na režim publikum, čo divákom umožňuje vidieť, čo vidí pretekár.

Kompatibilný s analógovým prenosom videa

Systém DJI Digital FPV možno použiť s analógovým prenosom obrazu, čo umožňuje používateľom prepínať medzi AV a digitálnym video prenosom.

Jasnejšie možnosti zobrazenia

V režime zaostrenia, keď sa signál zhoršuje, je väčšina bitstreamu sústredená do stredu videa, čo poskytuje jasnejší zážitok z FPV.

Stabilný a jasný prenos videa

Väčšina pilotov spolieha na analógový prenos videa, ktorý prináša celkovo nízku kvalitu obrazu. Dôvodom je zlé rozlíšenie obrazu a vysoká citlivosť na rušenie signálu. Nové riešenie digitálneho prenosu spoločnosti DJI naopak zaisťuje hladký zážitok z lietania s trvalo stabilným pripojením signálu.

Inovatívny dizajn

Okuliare DJI FPV boli skonštruované tak, aby boli ľahké a pohodlné a sú vybavené neuveriteľnými funkciami. Zahŕňajú technológiu viac antén, ktorá zaisťuje stabilný prenos videa. Zahŕňa tiež dve obrazovky a dve ľahko ovládateľná tlačidlá pre nastavenie kanálov, čo užívateľovi prináša zaujímavý zážitok z lietania FPV.

Kamera DJI FPV

Možnosti dynamického natáčanie

DJI FPV kamera má 150° ultraširokouhlý objektív, ktorý používateľom poskytuje široké zorné pole. Piloti si tiež môžu vybrať z troch režimov fotoaparátu na prekonanie problémov v rôznych situáciách lietania a tiež k úprave jasu a sýtosti obrazovky pre získanie živého obrazu.

Štandardný režim

Štandardný režim znižuje stratu farieb a zachováva viac originálnych detailov, čím zvyšuje kvalitu denného obrazu.

Závodný režim

Závodný režim je vhodný pre väčšinu závodných prostredí a poskytuje video na vyšších úrovniach sýtosti, čo pomáha pilotom rozlíšiť jasne sfarbené prekážky a predmety v priebehu letu.

LED režim

Režim LED zvyšuje sýtosť farieb na LED svetlách a znižuje šum počas nočných pretekov, čo umožňuje pilotom ľahko sledovať polohu ich leteckých jednotiek.

Obsah balenia:

  • DJI FPV Goggles
  • Napájací kábel
  • 4x anténa
  • Čelenka
  • Kábel USB-C
  • Prepravný obal

Podobné produkty