DJI FPV Fly More Combo (Mode 2) V2.0

Systém DJI Digital FPV bol špeciálne navrhnutý pre rekreačných a profesionálnych pilotov dronov. Skladá sa z modulu DJI FPV Letová jednotka, DJI FPV Kamera, DJI FPV Goggles V2.0 a DJI FPV Ovládač (RC), ktoré sú plné výkonných funkcií a hrajú významnú úlohu vo vývoji nášho systému HD Low Latency FPV. Prehodnotili sme preteky dronov, poskytujeme nižšiu odozvu, ohromujúci HD displej a čo je najdôležitejšie, nezabudnuteľný zážitok z lietania FPV. Viac informácii nájdete na našom blogu.

Viac podrobností

1 149,00 € s DPH


957,50 € bez DPH

Kedy dostanem tovar?

Kedy dostanem tovar?

Osobný odber (Platba vopred alebo hotovosť na mieste) Štvrtok,  24. 6. 2021
Kuriér DPD Piatok,  25. 6. 2021
Kuriér GLS Piatok,  25. 6. 2021
Zásielkovňa Piatok,  25. 6. 2021
Austrian Post (Austria) Pondelok,  28. 6. 2021
GLS (Hungary) Piatok,  25. 6. 2021
PPL (Czechia) Piatok,  25. 6. 2021

Dostupnosť: Na sklade (Ihneď k odberu)

DJIG0260FC2V2

Nový produkt

Nová éra FPV Racing

DJI Digital FPV System je vybavený technológiou DJI HD Low Latency FPV Transmission (DJI HDL FPV Transmission). Táto novo definovaná technológia bola navrhnutá tak, aby zvýšila vaše zážitky s FPV lietaním. Piloti sú schopní nielen hladko pretekať s latenciou do 28 ms, ale môžu si zároveň užívať krištáľovo čistý obraz. Pre pohlcujúci zážitok z FPV nehľadajte nič iné ako technológiu prenosu DJI HDL FPV.

 • Prenos videa 720p / 120fps: Technológia prenosu DJI HDL FPV sa vyznačuje plynulým živým náhľadom HD 720p / 120fps, latenciou do 28 ms a prenosovým dosahom až 4 km.
 • Anti-interferencie digitálny prenos: Technológia DJI HDL FPV Transmission využíva obojsmerný komunikačný systém na stabilizáciu signálu spojenia, čo pilotom poskytuje väčšiu flexibilitu pri lietaní v náročných oblastiach.
 • 28ms nízka latencia: Technológia DJI HDL FPV Transmission prekonáva ostatné systémy FPV tým, že používateľom poskytuje latenciu do 28 ms a zároveň ponúka ohromujúci HD displej.

Inteligentný a pohodlný FPV Racing

Ako vysoko integrované riešenie prenosu videa je DJI Digital FPV System vybavený neuveriteľnými komponentmi a výkonným príslušenstvom, čo pilotom šetrí čas a energiu pri nákupe každého modulu zvlášť. Vstavaný prijímač a ľahko použiteľný systém riadenia letu uľahčuje montáž. Každá súčasť bola naprogramovaná tak, aby fungovala okamžite po aktivácii a zapamätala si počiatočné prepojenie s ostatnými súčasťami, čo vylučuje potrebu spárovať moduly alebo upravovať parametre pred každým použitím.

Nevšedný obraz HD

Okuliare DJI FPV využívajú prenosu DJI HDL FPV, ktorý poskytuje pilotom HD rozlíšenie pre obe obrazovky, čím povznáša vaše zážitky z FPV do nových výšin. Piloti si teraz môžu vychutnať vynikajúcu kvalitu obrazu a minimálnu odozvu do 28 ms.

HD Image Quality

DJI FPV okuliare podporujú prenos videa a nahrávajú videá rýchlosťou 720p / 60fps. Toto vysoko kvalitné zobrazenie HD je spárované s latenciou do 28 ms, čo užívateľom poskytuje jasný výhľad a rýchlejší výkon.

Okamžité prehrávanie

Videá zaznamenané a uložené na karte microSD možno okamžite prehrať pomocou DJI FPV okuliarov. [7]

Podporované vysielania

Piloti môžu zdieľať obraz z kamery s ostatnými DJI FPV okuliarmi, ktoré sú nastavené na režim publikum, čo divákom umožňuje vidieť, čo vidí pretekár.

Kompatibilný s analógovým prenosom videa

Systém DJI Digital FPV možno použiť s analógovým prenosom obrazu, čo umožňuje používateľom prepínať medzi AV a digitálnym video prenosom.

Jasnejšie možnosti zobrazenia

V režime zaostrenia, keď sa signál zhoršuje, je väčšina bitstreamu sústredená do stredu videa, čo poskytuje jasnejší zážitok z FPV.

Stabilný a jasný prenos videa

Väčšina pilotov spolieha na analógový prenos videa, ktorý prináša celkovo nízku kvalitu obrazu. Dôvodom je zlé rozlíšenie obrazu a vysoká citlivosť na rušenie signálu. Nové riešenie digitálneho prenosu spoločnosti DJI naopak zaisťuje hladký zážitok z lietania s trvalo stabilným pripojením signálu.

Inovatívny dizajn

Okuliare DJI FPV boli skonštruované tak, aby boli ľahké a pohodlné a sú vybavené neuveriteľnými funkciami. Zahŕňajú technológiu viac antén, ktorá zaisťuje stabilný prenos videa. Zahŕňa tiež dve obrazovky a dve ľahko ovládateľná tlačidlá pre nastavenie kanálov, čo užívateľovi prináša zaujímavý zážitok z lietania FPV.

DJI FPV Letová jednotka

Letecké nahrávanie v 1080p

Vďaka moderným inováciám, ako je silný prenosový systém, integrovaný prijímač diaľkového ovládača a multi-anténovej technológie, môže DJI FPV letová jednotka fungovať bezchybne.

8 kanálov, 8 dronov

Prenosový systém DJI HDL FPV a letová jednotka DJI FPV sú vybavené ôsmimi frekvenčnými kanálmi, ktoré umožňujú lietať až ôsmim dronom súčasne. Každý operátor má pritom svoj exkluzívny kanál. To pomáha redukovať vzájomné rušenie a poskytuje optimálny zážitok s pretekania.

1080p letecké zábery

DJI FPV jednotka zaznamenáva počas letu video rýchlosťou 1080p / 60fps, čím poskytuje pilotom plynulé a jasné letecké zábery.

Vstavaný prijímač diaľkového ovládača

Používatelia môžu svoju DJI FPV letovú jednotku bezdrôtovo pripojiť k diaľkovému ovládaču DJI FPV, bez toho aby museli kupovať ďalšie prijímače. Tým sa výrazne skracuje doba prípravy letu.

Technológia viac antén

DJI FPV letová jednotka má dve antény, z ktorých obe sú prijímačom a vysielačom, čo zaisťuje širšie pokrytie signálom pre spoľahlivý prenos obrazu.

Diaľkový ovládač DJI FPV

Integrované riadenie

DJI FPV diaľkový ovládač sa rýchlo pripája k DJI FPV leteckej jednotke a DJI FPV Goggles pre rýchly vzlet. Vysokokapacitné batéria navyše zaisťuje dlhú dobu používania a lepší zážitok z letu.

Integrovaný systém

Softvér diaľkového ovládača umožňuje používateľom vzdialene nastavovať parametre pre DJI FPV Goggles, DJI FPV letovú jednotku a DJI FPV kameru, čo zvyšuje stabilizáciu a znižuje prevádzkové chyby.

Vylepšené používateľské prostredie

Vďaka nastaviteľným ovládacím joistickom a ergonomickému dizajnu, ktorý umožňuje lepšiu priľnavosť, je diaľkový ovládač DJI FPV ľahko použiteľný a poskytuje dostatočnú odozvu ovládača, aby sa používateľ mohol plne ponoriť do závodného zážitku.

Odozva len 7 ms

Latencia medzi DJI FPV letovú jednotkou a DJI FPV ovládačom môže klesnúť až na 7 ms, čo umožňuje pilotom posielať letovej príkazy rýchlejšie a dokončiť ťažké akrobatické kúsky.

4 km dosah

Počas prevádzky dronu môže diaľkový ovládač DJI FPV ovládať jednotku DJI FPV až na vzdialenosť 4 km, čo umožňuje pilotom lietať oveľa ďalej.

Kamera DJI FPV

Možnosti dynamického natáčanie

DJI FPV kamera má 150° ultraširokouhlý objektív, ktorý používateľom poskytuje široké zorné pole. Piloti si tiež môžu vybrať z troch režimov fotoaparátu na prekonanie problémov v rôznych situáciách lietania a tiež k úprave jasu a sýtosti obrazovky pre získanie živého obrazu.

Štandardný režim

Štandardný režim znižuje stratu farieb a zachováva viac originálnych detailov, čím zvyšuje kvalitu denného obrazu.

Závodný režim

Závodný režim je vhodný pre väčšinu závodných prostredí a poskytuje video na vyšších úrovniach sýtosti, čo pomáha pilotom rozlíšiť jasne sfarbené prekážky a predmety v priebehu letu.

LED režim

Režim LED zvyšuje sýtosť farieb na LED svetlách a znižuje šum počas nočných pretekov, čo umožňuje pilotom ľahko sledovať polohu ich leteckých jednotiek.

Obsah balenia:

 • DJI FPV Goggles V2.0
 • Napájací kábel
 • 4x anténa
 • Čelenka
 • Kábel USB-C
 • Prepravný obal
 • Letová jednotka
 • 2x anténa MMCX elbow
 • 1x kábel 3-v-1
 • 4x skrutku M2
 • Ovládač (Mode 2)

Podobné produkty