DJI Matrice 200 V2

Dron série DJI Matrice 200 V2 je určený najmä pre industriálne použitie. Novinka predstavuje vylepšenú platformu navrhnutú na akúkoľvek úlohu, pričom si zachováva svoj pôvodný robustný a vodeodolný dizajn, jednoduché nastavenie a možnosť upravovania podľa potrieb ako v prípade prvej generácie tohto dronu. Zároveň však ponúka dodatočné bezpečnostné a ochranné funkcie. V prípade záujmu o cenovú ponuku nás kontaktujte na obchod@dronerepublic.sk.

Viac podrobností

DJIM200V

Nový produkt


Medzi novinky, ktoré prináša DJI Matrice 200 V2 patrí:

  • Stabilný prenos: Osadená systémom OcuSync 2.0, nová verzia dronu teraz podporujú automatické prepínanie dvoch frekvenčných pásiem medzi 2,4 GHz a 5,8 GHz až do vzdialenosti 8 km
  • Bezpečnosť dát: Všetky dáta prenašané cez systém OcuSync 2.0 sú šifrované štandardom AES-256, takže všetky informácie z konkrétnej misie sú chránené a môže k ním pristupovať len poverená osoba
  • Bezpečnosť počas letu: Navrhnutý v spolupráci s U.S. Federal Aviation Administration Night Waiver, nový model obsahuje vizuálne majáky na vrchnej aj spodnej strane dronu, ktoré vylepšujú bezpečnosť počas letu v horších svetelných podmienkach a v noci. Dron je tiež vybavený systémom DJI AirSense s prijímačom ADS-B, čo dáva pilotom informáciu o lietadlách v blízkosti, ktoré by mohli predstavovať riziko nehody.
  • Letový výkon: Piloti používajúci viaceré užitočné zaťaženia počas prevádzky dronu môžu teraz ľahko nakalibrovať nové ťažisko dronu priamo z aplikácie DJI Pilot pre lepší výkon počas letu.
  • Presnosť dát: Nový systém TimeSync priebežne synchronizuje letový ovládač, kamery, modul GPS a modul RTK, ako aj všetky doplnky tretích strán alebo príslušenstvo na palube, fixujúc údaje o polohe do stredu obrazu, aby sa dosiahla lepšia presnosť údajov.

Podobné produkty