DJI Phantom 3 4K

Kvadrokoptéra Phantom 3 vybavená 4K Ultra HD kamerou umiestnenou na 3-osovom stabilizovanom závese a integrovaným WiFi 2,4 GHz systémom pre prenos obrazu.

Viac podrobností

639,00 € s DPH


532,50 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade (do 2 - 3 dní)

DJI0328

Nový produkt

Staňte sa režisérom a kameramanom svojich vlastných zážitkov, dajte kamere krídla a vstúpte s nami do budúcnosti. Vezmite do ruky vysielač, pridajte plyn a začnite vytvárať svoj svet, svoj film ...

Phantom 3 je kompletná zostava DJI, navrhnutá k vysokému výkonu ale pritom je ľahký a flexibilný aby mohol poskytnúť stabilitu, ktorú potrebujete pre vytvorenie dokonalých záberov a fotografií. Všetky najnovšie letecké technológie zahrnuté do jediného systému pripraveného k letu, ktorý vás dostane do neba v priebehu niekoľkých minút.

Hlavný rozdiel oproti Phantom 3 Professional je použitie analógového prenosu obrazu a telemetrických dát 2,4GHz - nie je tu použitý digitálny systém LightBridge.

Phantom 3 je kompletná platforma pre leteckú fotografiu a video, ktorá je "pripravená na let rovno z krabice". Je vybavená palubnej kamerou s objektívom s ohniskovou dĺžkou 20 mm s trojosovým stabilizovaným závesom, vyhotovuje ostré 12 mp snímky a stabilný videozáznam až 4K.

Pokročilý riadiaci systém činí Phantom 3 stabilným a ľahko ovládateľným pri lietania pod strechou i šírou oblohou. Úplne nový systém Vision Positioning System umožňuje presné visenie v požadovanej pozícii v nízkej výške dokonca aj bez GPS. Rovnako ako všetky riadiace letové systémy DJI umožňuje automatický návrat na miesto vzletu, ak dôjde k strate riadiaceho signálu alebo poklese napätia napájacieho akumulátora.

Phantom 3 umožňuje maximálnu rýchlosť letu až 16 m / s a ​​maximálnu dobu letu až 23 minút pri úplne nabitou Inteligentného pohonného akumulátora 4480 mAh.

Batéria

O napájanie modelu sa stará plne integrovaný inteligentný akumulátor, ktorý napája váš Phantom 3 energiou a spravuje sa prakticky sám. Za letu je v reálnom čase zobrazená hladina zostávajúcej energie, viete tak ako dlho ešte môžete pokračovať v lete. Pokročilé algoritmy vypočítavajú na základe vzdialenosti vášho lietadla návratový čas a systém vás informuje kedy by ste mali letieť späť.

Akumulátor informuje o napätí každého článku, celkovom počte nabíjacích a vybíjacích cyklov a celkovej kondícii a aktuálnom stave akumulátora. To všetko napomáha udržať váš Phantom 3 vo vzduchu a let dôkladne pripravené pre nadchádzajúce roky.

Mobilná aplikácia DJI GO

S mobilnou aplikáciou môžete prevziať kontrolu nad kamerou a letovými systémy. Všetko od manuálneho nastavenia parametrov kamery po letovú telemetriu aj automatický vzlet a pristátie je len otázkou dotyku prstom.

Čoskoro tiež s viacerými funkciami a aktualizáciami. Aplikácia je určená pre zariadenia s operačným systémom OS (8,0 a vyššie), alebo Android (4,1,2 a vyššie).

Pomocou inteligentného zariadenia s nainštalovanou aplikáciou máte možnosť ovládať Váš model, nastavovať jednotlivé parametre, upgradovať firmware. Je k dispozícii online náhľad v reálnom čase v HD kvalite (rozlíšenie 720p).

Vysielač

Maximálny dosah vysielača dodávaného pre ovládanie Phantom 3 podľa GPS polohy je v režime CE max. 500 m v otvorenom terenénu, v režime FCC max. 1000 m v otvorenom teréne. Okrem samotného riadenia vysielač umožňuje tiež aktivovať funkciu automatického návratu na miesto vzletu pomocou vypínača S2. Ďalšie ovládacie prvky slúžia pre ovládanie závesu kamery.

Súčasťou modelu a vysielača je videopřenosová súprava WiFi 2,4 GHz, ktorá umožňuje sledovať obraz z kamery na displeji mobilného telefónu / tabletu v reálnom čase. Obslužná aplikácia umožňuje tiež nastavovať parametre kamery. Napájací LiPo akumulátor vysielača má maximálnu dobu prevádzky cca 4 hodiny a je možné ho dobíjať bez vybratia z vysielača pomocou Micro USB.

Záves a 4K kamera

Výsledkom niekoľkoročnej práce DJI v oblasti stabilizácie záberov je záves kamery, ktorý vám poskytne plynulý a stabilný záber v akýchkoľvek letových podmienkach.

Natáčajte až v rozlíšení 4K, alebo snímajte 12 megapixelové snímky s kamerou Phantom 3. Objektív pozostávajúci z 9 optických členov (vrátane asférického) v 9 skupinách poskytuje skvelý obraz, zatiaľ čo podpora formátu Adobe DNG RAW umožňuje z každého záberu vytvoriť umelecké dielo.

Záznam je ukladaný na 16Gb micro SD kartu, ktorá je súčasťou balenia (max. Veľkosť micro SD karty je 64Gb, rýchlosť zápisu Class 10 alebo UHS-1)

 • Video: 4K pri 24-30 fps alebo 1080p pri 24-60 fps.
 • Fotografie: 12 Mpx
 • Optika: 9 optických členov v 9 skupinách, vrátane asférického členu
 • CMOS senzor 1/2.3 "
 • Zorný uhol 94°
 • Troj-osý záves

V balení

 • 1x Phantom 3 4K
 • 1x 3-osový záves so 4K kamerou
 • 1x Micro SD karta 16 GB
 • 1x Vysielač vr. držiaku pre mobilný telefón / tablet
 • 1x Akumulátor 4480 mAh
 • 4x Sada vrtúľ
 • 1x Sieťový nabíjač pre pohonnú batériu a vysielač
 • 1x Drobné príslušenstvo
 • 1x M anuál
Výška111
Šírka222
Váha444

Príslušenstvo

Podobné produkty