DJI Phantom 4 Advanced

DJI Phantom 4 Advanced je nový model dronu s 4K Ultra HD kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizovanom závese, s integrovaným systémom LightBridge pre prenos obrazu, s video pozičným systémom, anti-kolíznymi senzormi a mnoho ďalšími funkciami. 

Viac podrobností

1 399,00 € s DPH


1 165,83 € bez DPH

DJI0426

Nový produkt

  • Kamera na drone bola predizajnovaná na využitie 1-palcového 20-megapixel CMOS senzora.
  • Phantom 4 ADVANCED je vybavený systémom snímania okolia založenom na dvojitých obrazových a infračervených senzoroch. Je schopný detegovať prekážky vo vzdialenosti 30m, umožňujúc vyhýbanie sa prekážkam počas letu, alebo jednoducho udržanie sa vo vise v prípade núdze.
  • Tento systém takisto aj bez GPS umožňuje visieť na svojej pozícii.
  • Využíva infračervený senzorový systém. Je umiestnený na ľavej a pravej strane drona a tak s využitím infračerveného 3D scanovania meria vzdialenosť medzi dronom a prekážkami.
  • Každá produkcia si vyžaduje rôzne letové charakteristiky, pričom Phantom 4 Pro ponúka tri letové režimy: P, A a S. Prepínanie medzi nimi umožňuje pilotom získať ovládanie aké potrebujú, či už hľadajú plynulý let, jednoduchosť, inteligentnú navigáciu, alebo rýchlosť. V pozičnom móde P sú k dispozícii TapFly, ActiveTrack, snímanie prekážok a pozičné funkcie.
  • Mód Sport pridáva navyše extra pohyblivosť a vyššiu rýchlosť, dosahujúc až 72 km/h. Mód Atti vypne stabilizáciu satelitmi a udržiava výšku Phantom 4 Pro. Je ideálny pre skúsených pilotov, ktorí chcú zachytiť plynulejšie zábery.
  • Mód Tripod obmedzí rýchlosť na 7 km/h poskytujúc precízne ovládanie pre ostré snímky či indoor let. Ako infračervený senzorový systém tak aj vision senzory sú aktivované v týchto režimoch pre zabezpečenie bezpečnejšieho letu.

V balení

1x DJI Phantom 4 Advanced
1x Diaľkový ovládač
4x 2 páry vrtúľ
1x Inteligentná letová batéria
1x Nabíjačka batérie
1x Napájací kábel
1x Krytka gimbalu
1x USB OTG kábel
1x microUSB kábel
1x microSD kartu (16 GB)
1x Prenosný obal na dron

Podobné produkty