DJI Ronin 2 Basic Combo

Ronin 2 bol navrhnutý pre použitie s ručnými kamerami, no teraz je všestrannejší s možnosťou pripojenia na automobil, kábel alebo Steadicam. Vykonnejšie motory s vyšším krútiacim momentom dávajú Ronin 2 väčšie užitočné zaťaženie a nové GPS algoritmy umožňujú hladké fungovanie v prostrediach s vysokými nárokmi. Spolu s mnohými ďalšími vylepšeniami Ronin 2 prináša používateľom úplne novú úroveň stabilizácie.

Viac podrobností

5 799,00 € s DPH


4 832,50 € bez DPH

Dostupnosť: Na objednávku

DJIRON16

Nový produkt


Či už ide o základnú digitálnu zrkadlovku alebo profesionálne kameru s filmovým objektívom a všetkým príslušenstvom, Ronin 2 takú zostavu stabilizuje bez akýchkoľvek problémov.

Kompatibilné kamery:

 • RED Dragon
 • ARRI Alexa Mini
 • Black Magic Ursa Mini
 • Canon C300
 • Sony FS7
 • A ďalšie podobné kamery

Vyšší krútiaci moment, väčší výkon, rovnaká precíznosť

Ronin 2 s až osemkrát výkonnejšími motormi oproti predchádzajúcim generáciám vytrvalo odoláva rýchlostiam cez 120 km/h so zostavami s váhou až 13,6 kg. Zvýšili sme výkon, bez toho aby sme znížili presnosť. Extrémne precízne kódované motory udržiavajú presnosť 0.02 °.

Podpora príslušenstva

S novým napájacím rozbočovačom môže Ronin 2 ľahko napájať a komunikovať s esenciálnym príslušenstvo, ako je DJI Focus a systémy pre bezdrôtový prenos videa.

Všestrannosť

Novo skonštruovaný odnímateľný Grip umožňuje Ronin 2 postaviť a oddeliť ho od spodnej časti rukoväti, pokiaľ nie je potrebná. Ronin 2 je tiež vysoko kompatibilný s lanovkami, žeriavmi, steadicamy a ďalšími systémami.

Jednoduché

Jednoduchosť Roninu je s Roninom 2 umocnená, používanie a tvorba zostáv je tak ľahšia ako kedykoľvek pred tým. Všetko, od upevnenie kamery, cez vyvažovanie a nastavovanie, napájanie príslušenstva a prevoz bolo odladené pre jednoduché a rýchle použitie.

Jednoduchšie nastavenie

Vykonávanie drobných úprav v nastavení, ktoré sú nevyhnutné pre správne vyváženie kamery, je ľahšie vďaka integrovaným nastavovacím skrutkám a novo navrhnuté doštičke pod kameru.

Zabudovaný displej

Dedikovaný ultra-jasný dotykový displej pre nastavenie a ladenie bol vstavaný do Ronin 2, nastavenie stabilizovaného závesu je tak jednoduchšie a rýchlejšie. Dotykové tlačidlá, vr. tlačidlá pre zastavenie motorov, sú teraz na dosah ruky.

Intuitívny softvér

Prerobená, rozšírená a do detailu prepracovaná aplikácia Gimbal Assistant pomáha vďaka novým funkciám, ako sú CamAnchor, Timelapse a Panorama, vytvárať obsah s minimom námahy a umožňuje viac intuitívne a jednoduchšie ovládanie celého systému Ronin 2.

Inteligentný

Rozšírená inteligencia Ronin 2 filmárom umožňuje zachytiť zábery, ktoré predtým vyžadovaný expertízu špecialistu alebo ďalšie vybavenie, s maximálnou kontrolou nad plynulosťou po ateliérové ​​chytré funkcie.

 • Panorama
 • Timelapse
 • Camanchor

Integrovaný

Napájací systém je teraz kompaktne zabudovaný do Ronin 2, umožňuje napájať motory, kameru a príslušenstvo, bez plandajúcimi káblov alebo iných zdrojov napájania. Vďaka použitiu systému duálnych batérií môžu kameramani za behu meniť batérie a udržať tak kameru a príslušenstvo napájané pre maximalizáciu dĺžky natáčanie.

Hot-swap batérie

Dve batérie Ronin 2 a schopnosť pracovať iba s jednou umožňuje batérie nabíjať a meniť bez prerušenia natáčania.

Napájanie príslušenstva

Pripevnené kamery, displeja a príslušenstvo, vrátane DJI Focus, je možné napájať pomocou batérií Ronin 2 pomocou zabudovaných káblov a portov, bez "plandajícíh" káblov.

Spoľahlivý

Každý prvok Ronin 2 bol navrhnutý pre maximálnu spoľahlivosť, od materiálov po zapuzdrené motory odolávajúce striekajúcej vode, cable management a redundanciu. To všetko vytvára systém, ktorý exceluje v tých najnáročnejších prostrediach.

Uhlíková konštrukcia

Vďaka konštrukcii z uhlíkových vlákien môže Ronin 2 pracovať v extrémnych poveternostných podmienkach. Ľahká a odolná, je spoľahlivá v tých najnáročnejších situáciách.

Ultra odolné batérie

Robustné a odolné voči extrémnemu počasiu, samozahrievacie batérie Ronin 2 zaisťujú stabilné napájanie pre maximálny výkon v teplotách až -20 °C a v extrémnom teple. Aby sa nezastavilo natáčania, dvojica batérií umožňujúca súbežné alebo oddelené napájanie, zaisťuje úplnú redundanciu. Batérie nie sú súčasťou balenia.

Integrované GPS

Zabudovaná GPS poskytuje Ronin 2 základné informácie pre akceleráciu a rýchlosť stabilizovaného závesu, čo je kruciální pre udržanie polohy kamery a vodorovného horizonte počas pohybu vo vysokých rýchlostiach.

V balení

 • Gimbal Ronin 2
 • Rukoväť
 • Horné priečne rameno kamery
 • Duálny batériová základňa
 • Základná montážna doska
 • USB kábel typ-C
 • Sada skrutiek
 • Imbusový kľúč

Podobné produkty