DJI Ronin-M/MX - Wireless Thumb Controller

Jednoduché nastavenie a používanie, bezdrôtový ovládač pre Ronin-M / Ronin-MX je jednoduchý na nastavenie a používanie, aj v prípade jedného operátora. Zachyťte zábery, ktoré sú teraz obtiažne alebo nemožné, a využite plný potenciál Roninu.

Viac podrobností

199,00 € s DPH


165,83 € bez DPH

Kedy dostanem tovar?

Kedy dostanem tovar?

Zásielkovňa Piatok,  17. 7. 2020
Slovenská Pošta (balík na poštu) Štvrtok,  16. 7. 2020
Kuriér DPD Štvrtok,  16. 7. 2020
Kuriér DPD - Doručenie do Českej republiky Štvrtok,  16. 7. 2020

Dostupnosť: Na externom sklade (do 1 - 2 dní)

DJIRON05-02

Nový produkt

Rýchle nastavenie a montáž

Jednoducho prepojte Thumb Controller s vaším gimbalom a ste pripravení ísť. Thumb Controller sa jednoducho upína na tyče kľuky alebo môže byť umiestnený kdekoľvek, bez použitia nástrojov.

Jasná OLED obrazovka

Zobrazte aktuálny stav a kliknite na možnosti ponuky pomocou jasného, ​​jasného displeja OLED. Tento kompaktný, ale výkonný displej umožňuje jednoduché sprístupnenie základných funkcií vášho zariadenia Ronin-M.

Dlhá životnosť a rozsah batérie

Vstavaná nabíjateľná batéria Thumb Controller vám poskytuje až 18 hodín napájania na nabíjanie, čo vám umožní používať celý deň bez obáv. Ak uprednostňujete riadenie vášho zariadenia Ronin-M z diaľky, tak dosah 200 metrov (60 metrov) dosahuje jednoduché snímanie jedinečných záberov.

Dual Controller Compatibility

Použite Thumb Controller v spojení s diaľkovým ovládačom, ktorý je súčasťou dodávky spoločnosti Ronin-M. Môžete nastaviť prioritný zdroj riadenia jednoduchým označením primárneho zariadenia.

Budúce inovácie

Port Micro-USB na Thumb Controller umožňuje prevziať a aplikovať budúce aktualizácie softvéru a nabíjať integrovanú batériu.

Podobné produkty