Feiyu Tech G5

Trojosový ručný stabilizátor je dokonale kompatibilný s kamerami radu GoPro HERO5 a HERO4 a akčnými kamerami podobných rozmerov. Prepracovaná konštrukcia, ktorá je teraz odolná proti striekajúcej vode. Vďaka zabudovanému Bluetooth možno stabilizátor ovládať cez aplikáciu zo smartfónu. Použitím väčšej batérie sa predĺžila výdrž na jedno nabitie až na 8 hodín používania.

Viac podrobností

195,00 € s DPH


162,50 € bez DPH

Dostupnosť: Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)

FY008

Nový produkt

Feiyu Tech G5

Znova hrdinom

Trojosový ručný stabilizátor je dokonale kompatibilný s kamerami rady GoPro HERO5 a HERO4 a s akčnými kamerami podobných rozmerov.

Feiyu G5

Široká kompatibilita

Feiyu G5

Priekopník odolný voči vode

Konštrukcia stabilizátora Feiyu Tech G5 je odolná voči striekajúcej vode. Nejde o obyčajnú inováciu, ale priamo revolučný počin. Aby sme zaistili ochranu proti postriekaniu a zachovali stále skvelú používateľskú prívetivosť, vykonali sme zmeny prakticky všetkých prvkov. Spolu s vodotesnou kamerou GoPro HERO5 si vychutnáte všetky vzrušujúce okamihy pri daždi alebo pri mori, bez toho aby ste sa museli strachovať, že vám do kamery alebo stabilizátora vnikne voda.

Feiyu G5

Priamy prístup k skvelým funkciám

Pomocou premysleného konceptu ovládacích prvkov, zaisťuje stabilizátor pohodlné ovládanie. Joystickom môžete ovládať pohyb kamery. Jednoduchým stlačením Prepínača režimov možno aktivovať jednotlivé pracovné režimy. Selfie tlačidlo slúži pre pohodlné otočenie kamery o 180° - v kombinácii s hlasovým ovládaním kamery tak môžete ihneď nasnímať fotografiu alebo natočiť video.

Feiyu G5

Spoľahlivé uchytenie

Model G5 oživil koncept sofistikovaného uchytenia dlhými skrutkami pre zabezpečenie vašej kamery. Zaisťovacie skrutky nájdete i po hmate a môžete tak kameru bezpečne pripevniť aj pri nepriaznivom svetle. Sú navrhnuté tak, že po uvoľnení kamery zostanú na svojom mieste.

Feiyu G5

Kompatibilita kamera nekamera

Dizajn stabilizátora Feiyu Tech G5 má nastaviteľné ťažisko pomocou vymeniteľných protizávaží navrhnutých presne pre kamery GoPro HERO5, HERO4. Je teda plne kompatibilný s akčnými kamerami AEE, LAMAX, ISAW, BML a ďalšími značkami podobných rozmerov a váhy.

Feiyu G5

Zvonku stále krásny, vnútri úplne nový

Stabilizátor obsahuje inovatívne riešenie pohyblivého ramena motora. Úplne sme prepracovali uchytenie ramena a pri menšom počte súčiastok dosiahli väčšej odolnosti proti otrasom. Pridajte vodoodolnosť a dlhú výdrž batérie a viete, že Feiyu Tech G5 je spoločníkom pre všetky príležitosti. Teraz je aj zlé počasie dôvodom ísť von.

Feiyu G5

Pohyb je základ

Spoločnosť FeiyuTech prispôsobila bežné elektrické motory pre potreby ručných stabilizátorov. Vyvinutím technológie typu "Hollow Magnet Sensor" je dosiahnuté nebývalo tichého a plynulého chodu. Vedľa sily a okamžitej reakcie pracujú všetky stabilizátory Feiyu Tech veľmi šetrne so spotrebou elektrickej energie.

Feiyu G5

Čas na selfie

Koľko myslíte, že je potrebné vykonať krokov k odfoteniu selfie? So stabilizátorom Feiyu Tech G5 stačí jeden jediný. Podržaním selfie tlačidla sa kamera otočí smerom k používateľovi a pomocou hlasového ovládania GoPro HERO5 môžete fotiť bez ďalšieho zdržovania. Vďaka plynulému prechodu medzi pracovnými režimami stačí uvoľniť tlačidlo samospúšte a kamera sa vráti do pôvodnej polohy. Jednoduchšie to už nemôže byť.

Feiyu G5

Šikovná aplikácia, ešte šikovnejší stabilizátor

Prepojte váš telefón so stabilizátorom cez Bluetooth a žasnite, koľko možností navyše môžete vyskúšať. Diaľkové ovládanie, prepínanie režimov, kalibrácia, upgrade firmvéru a ďalšie funkcie. Zamilujete si to.

Feiyu G5

Viac priestoru pre predstavivosť

Rovnako ako kamery bez príslušenstva, tak aj stabilizátor by bol bez možnosti rozšírenia ako ryba na suchu. Zakomponovali sme do neho dva 1 palcové statívové závity pre pohodlnejšie používanie napríklad so statívom pri časozbere.

Feiyu G5

Dlhšia výdrž s väčšou batériou

Feiyu Tech G5 využíva vysokovýkonné Li-iónové batérie. Spolu s novou viac úspornou elektronikou, umožňuje stabilizátor vo vonkajšom prostredí výdrž až 8 hodín. A ak by to bolo málo, nechali sme batérie zámerne jednoducho vymeniteľné.

Feiyu G5

Skladný pre každodenné nosenie

Minimalistický dizajn stabilizátora Feiyu Tech G5 podčiarkuje jeho skladnosť. Stačí, keď ho zasuniete do ochranného obalu a môžete ho mať každý deň stále pri sebe.

Feiyu G5

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

Feiyu G5

Parametre Feiyu Tech G5

Hmotnost271g (bez baterií, kamery a protizávaží)
Rozmery300x115x35mm
Rozsah uhla naklopenia360°
Rozsah uhla náklonu245°
Rozsah uhla otočenia360°
VodeodolnosťÁno - odolnosť proti striekajúcej vode
Pracovní režimy1. režim Follow
2. režim Follow s náklony (nahoru/dolů)
3. režim Lock (uzamčení kamery v jedné pozici)
Další funkce:
Reset
Režim Spánku
Režim Vertikálneho nahrávania
Čas do plného zapnutia2.5s
BatérieTyp: 22650
Počet: 1ks
Výdrž 8 hod.
Kompatibilný s GoPro LCD BacPacÁno
Viditeľnosť LCDÚplná
Podpora nabíjení GoProNie
Podpora diaľkového ovládaniaNie
BluetoothÁno (Aplikace Feiyu ON)
Video výstupNie
Prípustná hm. kamery50g ~ 120g
Skrytá kabelážÁno
Ochrana proti strate skrutiekÁno
Nutnosť ďalšieho zapínacieho tlačidla u predlžovacieho nadstavcaNie
Podporované kameryGoPro HERO5 / 4 / 3+ / 3 / Yi cam 4K / AEE a kamery podobných rozměrů
Maximálna výška kamery44,7mm

Podobné produkty