Feiyu Tech SUMMON+

Vynikajúca kvalita zhotovených záznamov vďaka vylepšenému snímaču s vyššou farebnou hĺbkou. Dvojica mikrofónov pre záznam stereo zvuku a minimalizovanie ruchov okolia. Prepracovaná Wi-Fi umožňuje stabilnejšie prepojenie so smartfónom. Možno tak ľahko stabilizátor ovládať a nastavovať prostredníctvom aplikácie. Detailné nastavenie jednotlivých funkcií umožňuje precízne vyladenie jednotlivých parametrov stabilizátora, vďaka ktorým sú záznamy perfektne ostré.

Viac podrobností

499,00 € s DPH


415,83 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade

FY001

Nový produkt

Feiyu Tech SUMMON+

Kamera s trojosou stabilizáciou

Feiyu Summon
Feiyu Summon

Nový procesor - ďalší pokrok

Feiyu Tech Summon+ nadväzuje na predchodcu vylepšeným spracovaním obrazu, použitím procesora Panasonic. Vďaka optimalizácii farebnej citlivosti, Summon+ vykresľuje všetky nádherné okamihy vo vašom živote do posledného detailu.

Feiyu Summon

Stabilnejšia Wi-Fi

Kamera ponúka väčšiu stabilitu Wi-Fi signálu pre bezproblémové prenosy. Prepojte jednoducho váš telefón s novou aplikáciou FY CAM a užívajte si najrôznejšie funkcie, ako sú prenos obrazu v reálnom čase, diaľkové ovládanie a konfigurácia nastavenia.

Feiyu Summon

Dva sú viac než jeden

Feiyu Tech Summon+ využíva dva mikrofóny, ktoré zachytávajú dynamický, detailne prekreslený a výrazný zvuk do vášho videa. Dvojica mikrofónov nahráva zvuk bez dodatočných šumov a vytvára skvelý zvukový sprievod.

Feiyu Summon

Nastavenie do detailu

Cez menu kamery alebo cez aplikáciu vo vašom telefóne, je možné nastaviť parametre presne podľa požiadaviek používateľa. Tým, že je kamera spojená priamo so stabilizátorom, môžete nastavenie vykonávať aj priamo cez ovládanie stabilizátora.

Feiyu Summon

Kovové telo pre pretrvávajúcu odolnosť

Zliatina hliníka, z ktorej je kamera vyrobená, zabezpečuje mimoriadnu pevnosť, dostatočný odvod tepla a odolnosť voči otrasom.

Feiyu Summon

Panoramata v plnej kráse

Kamera Summon+ umožňuje snímať panoramatické zábery jedným tlačidlom. Po prepojení s telefónom je možné okamžite zábery zdieľať s ostatnými.

Feiyu Summon

Intuitívna kompozícia

Konštrukcia Feiyu Tech Summon+ je navrhnutá tak, aby pri akejkoľvek polohe bol 2" HD displej vždy dobre viditeľný. Tým, že vidíte na displeji to, čo vidí kamera, môžete podľa potreby upraviť kompozíciu alebo polohu pre dosiahnutie tých najlepších videí.

Feiyu Summon

Podsvietenie LED

Na prednej strane kamery je zabudovaný LED prísvit, ktorý čaká na svoju príležitosť pri zlých svetelných podmienkach. Použitím prísvitu v šere alebo v noci, zaistíte bohatšie prekreslenie detailov.

Feiyu Summon

Jedno tlačidlo pre najlepšie snímky

Umiestnenie spúšte kamery na ovládacom paneli, umožňuje pohotovo zachytiť krásne okamihy. Je skvelé mať všetko dôležité pod palcom.

Feiyu Summon

Potešenie na prvý dotyk

Ergonomické riešenie pogumovanej rukoväti kamery, zabezpečuje príjemný úchop a odolnosť proti vykĺznutiu, poteniu dlaní a zmenám teplôt.

Feiyu Summon

Inteligentné ovládanie z aplikácie

Vyskúšajte ovládanie a nastavenie kamery s aplikáciou pre telefóny so systémom iOS a Android. Prepojením cez Wi-Fi získate možnosť prístupu k nastaveniu stabilizátora, videa, ovládania pohybu kamery a rade ďalších.

Feiyu Summon

Zdieľajte kedykoľvek

Kamera ponúka prístup k najznámejším sociálnym sieťam. Pripojením k účtu na sociálnej sieti môžete ihneď zdieľať svoje zážitky so svojimi priateľmi.

Feiyu Summon

Nekončiace dobrodružstvo vďaka batériám

Použitím Li-Ion batérie s kapacitou 3000mAh, poskytuje Feiyu Tech Summon+ až 3 hodiny neprerušovaného filmovania v rozlíšení 1080p/60fps. Môžete sa tak oddať svojim zábavám a nestarať sa o čas. A ak by to bolo málo, nechali sme batérie zámerne jednoducho vymeniteľné.

Feiyu Summon

Dlhšia výdrž s dobíjaním cez USB

Kamera má zabudovaný port USB, ktorý možno využiť na dobíjanie na cestách napríklad z power banky. Je tak stále pripravená na použitie a vaše snímky nezostanú bez energie.

Feiyu Summon

Viac priestoru pre predstavivosť

Pomocou dvoch 1/4" statívových závitov v držadle, môžete kameru upevniť na rôzne držiaky a príslušenstvo. Čaká vás tak ešte viac možností točenia videí a užívania si zážitkov do sýtosti.

Feiyu Summon

Skladný pre každodenné nosenie

Minimalistický dizajn podtrhuje skladnosť zariadenia. Balenie obsahuje priestranné puzdro na prenášanie kamery a vy ju tak môžete mať vždy so sebou a v bezpečí.

Feiyu Summon

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

Feiyu Summon

Parametre Feiyu Tech SUMMON+

Rozsah uhla naklopenia310°
Rozsah uhla naklonenia310°
Rozsah uhla otočenie360°
Max. rychlost zmeny uhla±120°/s
Veľkosť snímača1 / 2,3", 16MPix
Displej2" / Pomer: 4:3, Rozlísenie: 320x240
Uhol záberu95°
Svetelnosť objektívuf 2.8
ISO50~3200 , Automaticky
Rozlíšenie videa4K@25FPS / 4K@15FPS / 2.7K@30FPS / 2.7K@15FPS / 1920x1440P@30FPS / 1080P@60FPS / 720P@120FPS / VGA@240FPS
Rozlísenie fotografie16M (4608*3456) / 12M (4000*3000) / 8M (3264*2448) / 5M(2592*1944)
Formát videa/fotografieMOV / JPG
Pamäťová kartaPodporovaná kapacita max.: 64GB
Podporovaná trieda rychlosti: Class 10 Micro SD karty
WIFIVysokorýchlostná a nízkoenergetická SDIO WiFi 2.4G, 802.11b/g/n
Maximálny dosah10m v otvorenom nezastavanom prostredí.
VodeodolnosťNie
BatérieLi-Ion (typ: 22650)
Počet: 1ks
Výdrž batérie 8 hodin
Váha350g (bez baterií)
Rozmery300x115x35mm

Podobné produkty