Feiyu Tech MG Lite

Feiyu Tech MG Lite je trojosí stabilizátor určený predovšetkým pre kompaktné fotoaparáty s výmennými objektívmi. Jednoduchý a čistý dizajn v kombinácii s pokročilými funkciami, ktoré ho robia jednoduchý na ovládanie a užitočný v mnohých prípadoch. Neobmedzené náklony a otáčanie v celom rozsahu 360° prinášajú úplne nový pohľad na vytváranie videa.

Viac podrobností

299,00 € s DPH


249,17 € bez DPH

Dostupnosť: Na sklade (ihneď k odberu)

FY003

Nový produkt

Feiyu Tech MG Lite

Malý a prenosný

Feiyu Tech MG Lite je trojosí stabilizátor určený predovšetkým pre kompaktné fotoaparáty s vymeniteľnými objektívmi. Ucelený a čistý dizajn v kombinácii s pokročilými funkciami, ktoré ho robia jednoduchý na ovládanie a užitočný v mnohých prípadoch. Neobmedzené náklony a otáčanie v celom spektre 360° prináša úplne nový uhol pohľadu natáčania videa.

MG Lite

Novátorský prístup

Jednoduchým nastavením ramien a nastaviteľného adaptéra na jednu alebo druhú stranu možno vyvážiť osadený fotoaparát alebo kameru do rovnovážneho stavu. Žiadne ďalšie protizávažie, žiadna zbytočná váha navyše.

MG Lite

Prispôsobí sa Vám

Feiyu Tech MG Lite disponuje vylepšenou konštrukciou, ktorá vyhovuje väčšine modelov kompaktných kamier a fotoaparátov ponúkaných na trhu s váhou do 1,63kg. Vďaka použitým motorom s väčším krútiacim momentom je možné do stabilizátora osadiť aj väčšie DLSR prístroje s objektívmi s krátkou ohniskovou vzdialenosťou. Pri menších prístrojoch s teleobjektívmi možno objektív zabezpečiť podpornou skrutkou.

MG Lite

Jeden joystick, zaručený úspech

Využitím posuvného štvorsmerného joysticku a plynulého otáčania motorov s rýchlou spätnou väzbou, je dosiahnuté plynulého pohybu kamery. Neobmedzeným pohybom vo všetkých osiach tak nie ste limitovaní a všetko pripravené čaká na tie najlepšie zábery.

MG Lite

Pohodlnosť až na prvom mieste.

Ergonómia spracovaná do detailov dala vzniknúť minimalistickému pogumovanému držadlu, kedy stabilizátor nepreklzáva ani pri dynamickom pohybe. Vďaka miestu v držadle, tu našla priestor väčšia batéria pre dlhšiu výdrž.

MG Lite

Všestranný

Univerzálny 1/4" statívový závit na spodnej strane robí stabilizátor Feiyu Tech MG Lite kompatibilným s rôznorodým príslušenstvom.

MG Lite

Puzdro na cesty

Stabilizátor je dodávaný spolu s malým prenosným puzdrom, v ktorom bude čakať na správnu príležitosť aj na tých najdlhších cestách.

MG Lite
MG Lite

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

MG Lite

Parametre Feiyu Tech MG Lite

Kompatibilné prístrojeSony NEX-5N/NEX-7 a ďalší zo série N, SONY A7RII / ILCE-7R / ILCE- 5100, Panasonic LUMIX GH4, Canon 5D Mark III (so štandardnými objektívmi), a ďalšie prístroje podobných rozmerov vr. objektívov, batérií a ďalšieho príslušenstva s celkovou váhou pod 1630g.
Prípustná váha kamery350g-1630g
Diaľkové ovládanieÁno
BluetoothÁno
VodeodolnosťNie
Rozsah uhlu naklopenia360°
Rozsah uhla náklonu360°
Rozsah uhla otočenia360°
Rýchlosť zmeny uhlu naklopenia (hore / dole)2°/s ~ 75°/s
Rýchlosť zmeny uhla otáčania (otáčanie do strán)3°/s ~ 150°/s
BatérieLi-Ion (typ: 18650)
Počet: 2ks
Výdrž batérie až 6 hodín
Váha887g (bez batérií, fotoaparátu, príslušenstva a pod.)
Rozmery430x190x70mm

Podobné produkty