Feiyu Tech G4S

Neobmedzené otáčanie v celom 360° rozsahu vo všetkých osiach. Nový rýchloupínací držiak kamery, ktorý je kompatibilný s najobľúbenejšími radmi GoPro. MiniUSB konektory pre video výstup (možnosť pripojenia externého náhľadového monitora) a dobíjanie kamery GoPro alebo na prístup k pamäti kamery po pripojení k PC. Jedno tlačídlové ovládanie režimov a chodu stabilizátora doplnené o joystick k úprave náklonov kamery. Zabudovaný statívový závit.

Viac podrobností

285,00 € s DPH


237,50 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade

FY005

Nový produkt

Feiyu Tech G4S

Opakovanie je matka múdrosti

Ucelený dizajn, jednoduché ovládanie pomocou joysticku, vylepšený výkon, náklony a otáčanie v celom rozsahu 360°, dobíjanie kamery GoPro zo stabilizátora a prenos videa do náhľadového monitora. Feiyu Tech G4S - to je špičkový zážitok pri používaní a záruka dych berúcich scén.

Neobmedzené otáčanie

Prepracovaním dizajnu umožňuje stabilizátor otáčanie kamery neobmedzene v celom 360-stupňovom rozsahu vo všetkých osiach.

Rýchloupínacia spona pre rýchly prístup

Prepracovaná spona zabezpečuje jednoduché upevnenie kamery do stabilizátora a zachováva rovnakú ochranu proti uvoľneniu. Rýchlejšie, bezpečnejšie, krajšie a s výstelkou - chrániaca kameru proti poškodeniu.

Priame nabíjanie

Vstavaný 10-pinový mini USB konektor v tele stabilizátora umožňuje dobíjanie GoPro kamier priamo pri natáčaní záznamov.

Ovládanie na maximum

Nová schéma ovládačov nahradila pôvodné ovládanie pre prepínanie režimov a zapínanie. Zlepšili sme používanie a ovládanie stabilizátora.

Jeden joystick, úspech zaručený

Joystick slúži na nastavenie presne toho správneho uhla kamery v štyroch smeroch. Vďaka motorom s okamžitou spätnou väzbou a plynulým pohybom, kamera presne reaguje na pohyb zmenou natočenia.

Priamy prístup k uloženým dátam

Vďaka šikovne zabudovanému USB portu je možné prepojiť kameru s počítačom bez vyberaní z tela stabilizátora. Môžete tak mať jednoduchý prístup k dátam vo vašej GoPro kamere kedykoľvek to bude potrebné. Občas je tá najjednoduchšia cesta aj tá najpríjemnejšia.

Vylepšená kompatibilita

Rovnako ako kamery bez príslušenstva, tak aj stabilizátor by bol bez možnosti rozšírenia ako ryba na suchu. Preto sme do neho zakomponovali 1/4" statívový závit pre pohodlnejšie používanie napríklad so statívom či iným príslušenstvom.

Bezdrôtové ovládanie bez káblov

Podpora bezdrôtového ovládania umožňuje manipuláciu so stabilizátorom až do vzdialenosti 15 m. Prekonajte obmedzenia tradičného ovládania a užite si viac voľnosti pohybu.

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

Parametre Feiyu Tech G4s

Hmotnost260g
Rozmery280x90x35mm
Rozsah uhlu naklopenia360°
Rozsah uhla náklonu360°
Rozsah uhla otočenia360°
Pracovné režimy1. režim Follow
2. režim Follow s náklony (hore/dole)
3. režim Lock (uzamknutie kamery v jednej pozícii)
Další funkce:
1. režim Prevrátenie (používanie stabilizátora madlom hore)
2. Reset
3. režim Spánku
Čas do plného zapnutia2s
BatérieTyp: 18350
Kapacita: 900mAh
Počet: 2ks
Výdrž 5 hod. Výdrž možné predĺžiť pripojením batériového packu.
Kompatibilný s GoPro LCD BacPacNie
Podporované kameryGoPro 3/3+/4

Podobné produkty