Feiyu Tech WG

Model Feiyu Tech WG predstavuje miniatúrnu verziu trojosového stabilizátora. Ponúka výnimočnú technológiu stabilizácie akčných kamier v prenosnej podobe. Ľahký, avšak nabitý funkciami a schopný zabezpečiť pútavé zábery plne stabilizované.

Viac podrobností

149,00 € s DPH


124,17 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade

FY012

Nový produkt

Feiyu Tech WG

Maličký, avšak výkonný

Model Feiyu Tech WG predstavuje miniatúrnu verziu trojosového stabilizátora. Ponúka výnimočnú technológiu stabilizácie akčných kamier v prenosnej podobe. Ľahký, avšak nabitý funkciami a schopný zabezpečiť pútavé zábery plne stabilizované.

WG Handheld Gimbal

Uveriteľne neuveriteľný

Perfektne hladké zábery z prilby, riadidiel, ruky alebo hrudného pásu, ktoré predtým vyžadovali dlhé hľadanie vhodného príslušenstva, je teraz jednoduché natočiť so stabilizátorom WG. Vďaka ľahkej konštrukcii, precíznej stabilizácii a jednoduchému používaniu, sa bezprostredne zamilujete pri prvom stretnutí. Uverte, ako neuveriteľné vaše videá môžu byť.

WG Handheld Gimbal

Ľahkosť jemu vlastná

Prečo sa zaťažovať čakaním na novú kameru so stabilizáciou, keď si Feiyu Tech WG padne do noty aj s vašou existujúcou? Pri krásnych 188 gramoch čistej praktickosti mnohokrát zabudnete, že tak málo môže znamenať vo videu taký rozdiel.

WG Handheld Gimbal

Stvorený k obratnosti

Hlavnou myšlienkou pri návrhu modelu Feiyu Tech WG bolo čo najjednoduchšie pripevnenie stabilizátora. A preto je v balení vždy pribalený T-adaptér kompatibilný s GoPro príslušenstvom.

Používatelia môžu stabilizátor pripojiť k ľubovoľnému príslušenstvu podporujúcemu produkty GoPro. Telo stabilizátora obsahuje aj dva 1/4" statívové závity, aby bolo možné Feiyu Tech WG namontovať v rôznych pozíciách na rôzne typy príslušenstva a držiaky (napríklad prilby, bicykle, statívy, selfie tyče, popruhy a mnohé ďalšie).

WG Handheld Gimbal

Vylepšená kompatibilita

Stabilizátor je plne kompatibilný s kamerami GoPro HERO4/3+/3 vrátane BacPac príslušenstva a s možnosťou dobíjania kamery zo stabilizátora. Samozrejmosťou je aj kompatibilita s kamerami ďalších značiek podobných rozmerov.

Rovnaký, ale i tak iný

Pre ešte jednoduchšie ovládanie sme prepracovali ovládacie prvky stabilizátora do jediného tlačidla, ktorým zmeníte jednak pracovný režim či stabilizátor zapnete/vypnete. V útrobách sa teraz nachádza nová úspornejšia elektronika pre menšiu spotrebu energie v režime spánku a dlhšiu výdrž na batériu.

Systém detekcie orientácie kamery

Bez ohľadu na umiestnenie kamery, Feiyu Tech WG zistí, v akej pozícii je upevnená a vykoná potrebné úpravy nastavení. Môžete ju tak upevniť do miest s najlepším uhlom záberu a oslniť tak všetkých, s kým svoje videá budete zdieľať.

alt

Impozantný bez kompromisov

Stabilizátor Feiyu Tech WG bol vyrobený podľa najlepších technologických postupov. Kompaktná veľkosť nijako neobmedzuje používateľa v maximálnom využití vlastností stabilizátora. Je ľahký, prenosný, s dlhou výdržou, vhodný pre širokú paletu kamier a jednoducho sa pripevní na celú škálu príslušenstva.

Vziať či nevziať

Je na každom používateľovi, aby sa rozhodol, či si stabilizátor vezme so sebou na cesty, alebo ho nechá doma. Kompaktné rozmery, nízka váha a obrovská variabilita upevnenie však robia z Feiyu Tech WG nezabudnuteľného pomocníka, ktorý nikdy doma zaháľať nebude.

Dlho sme hľadali možnosť, ako vylepšiť už tak úžasné videá a používateľský zážitok. Urobili sme preto stabilizátor kompatibilný s naším doplnkovým diaľkovým ovládaním, umožňujúcim nastavovanie uhlov kamery, naklápanie hore/dole, otáčanie do strán a ďalšie nastavenia.

Skvelou vlastnosťou je aj manuálne nastavenie uhlu náklonu kamery bez nutnosti ovládania. Stačí rukou nastaviť kameru do požadovaného uhlu a stabilizátor zafixuje túto pozíciu.

Ovládajte otáčania a náklony kamery v stabilizátore pomocou diaľkového ovládania. Skvele sa hodí na dlhé zábery, keď sa sledovaný objekt hýbe a vy chcete vykonávať úpravu záberu.

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

Parametre Feiyu Tech WG

Vhodné kameryGoPro HERO4 / 3+ / 3 a kamery podobných rozmerov
Maximálna Výška x Šírka kamery43,6 x 31,7mm
Maximálna hmotnosť kamery150g
BluetoothNie
VodeodolnosťNie
Možnost diaľkového ovládaniaÁno
Rozsah uhla naklopenia320°
Rozsah uhla naklonenia100°
Rozsah uhla otočenie320°
Rychlost zmeny uhla naklopenia2°/s ~ 75°/s
Rychlost zmeny uhla otáčania3°/s ~ 150°/s
BatérieLi-Ion (typ: 16340)
Počet: 1ks
Výdrž batérie 3-4h
Váha186g (bez batérií a kamery)
Rozmery108x94x36mm

Podobné produkty