Feiyu Tech WG Mini

Model Feiyu Tech WG Mini predstavuje miniatúrnu verziu stabilizátora v dvoch osiach. Ponúka výnimočnú technológiu stabilizácie akčných kamier v prenosnej podobe. Ľahký, avšak nabitý funkciami a schopný zabezpečiť pútavé zábery.

Viac podrobností

135,00 € s DPH


112,50 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade

FY014

Nový produkt

Feiyu Tech WG Mini

Malý telom, velký možnosťami

Model Feiyu Tech WG Mini predstavuje miniatúrnu verziu stabilizátora v dvoch osiach. Ponúka výnimočnú technológiu stabilizácie akčných kamier v prenosnej podobe. Ľahký, však nabitý funkciami a schopný zabezpečiť pútavé zábery.

Dve zvládnu viac než jedna

Feiyu Tech WG Mini ponúka stabilizáciu kamery v osi náklonu do strán a naklopenie hore / dole. Pracuje s režimom "Follow", kedy sa kamera naklápa pri pohybe a režimom "Lock", v ktorom kamera zostáva v stabilizovanej polohe nezávisle na pohybu držiaka, na ktorom je stabilizátor upevnený. Skvelý kompromis medzi hladkými zábermi a veľkosťou stabilizátora, ktorý ocenia nadšenci aj profesionáli.

Stvorený k obratnosti

Hlavnou myšlienkou pri návrhu modelu Feiyu Tech WG Mini bolo čo najjednoduchšie pripevnenie stabilizátora. Či už vovodorovnej alebo vo zvislej polohe pod rôznymi uhlami. Múdra elektronika zistí, v akej orientácii má kamera byť a ihneď vykoná kalibráciu do správnej polohy.

Jedno tlačidlo na všetko

Všetky funkcie stabilizátora možno jednoducho ovládať jediným tlačidlom, kedy stlačením prepínate medzi pracovnými režimami alebo stabilizátor vypínate / zapínate. Túto vlastnosť oceníte v prípadoch, keď nevidíte na ovládanie a chcete si byť istí nastavením.

Vylepšená kompatibilita

Používatelia môžu stabilizátor pripojiť k ľubovoľnému príslušenstvu podporujúcemu produkty GoPro. Telo stabilizátora obsahuje jeden 1/4" statívový závit, aby bolo možné Feiyu Tech WG Mini namontovať v rôznych pozíciách na rôzne typy príslušenstva a držiaky (napr. prilbu, bicykel, statív, selfie tyč a mnohé ďalšie). A preto je v balení vždy pribalený L-adaptér kompatibilný s GoPro príslušenstvom.

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

Parametre Feiyu Tech WG Mini

Vhodné kameryGoPro HERO4 / 3+ / 3 a kamery podobných rozmerov.
Rozsah uhla naklopenie320°
Rozsah uhla naklonenie320°
Rychlost zmeny uhla otačenie3° /s ~ 150°/s
BluetoothNie
Možnosť diaľkového ovládanieÁno
VodEodolnosťNie
Prípustné rozmery kameryMax. výška: 43,6mm
Max. hrúbka: 31,7mm
BatérieLi-Ion (typ: 16340)
Počet: 2ks
Výdrž batérie 3-4h
Váha147g (bez batérií a kamery)
Rozmery95x82x90mm

Podobné produkty