Feiyu Tech SmartStab

Skvele prenosný dvojosý stabilizátor pre smartfóny. Skvelá kombinácia stabilizácia obrazu a selfie tyčky pri zachovaní nízkej hmotnosti. Univerzálny rýchloupínací mechanizmus pre použitie so širokým radom telefónov s uhlopriečkou až 5,5 palcov. Tvarované madlo so zabudovaným ovládaním naklopenie telefónu v stabilizátore. V tele stabilizátora zabudované dva statívové závity pre montáž k ďalšiemu príslušenstva.

Viac podrobností

135,00 € s DPH


112,50 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade

FY011

Nový produkt

Feiyu Tech SmartStab

Stabilizátor pre smartfóny s nastaviteľnou selfie tyčou. Zostanete v úžase, nech ste nadšenec, alebo profesionál. Stabilizátor nikdy nebol užitočnejší.

SmartStab

Rozumie si so všetkými

Vďaka rýchloupínaciemu držiaku je vhodný a ľahko použiteľný pre väčšinu súčasných telefónov. Už len možnosť do neho vložiť iPhone 4 alebo 7 Plus (rozmedzie držiaku 5,5 - 8cm) znamená naozaj širokú kompatibilitu. A tým, že je kovový, zaručuje pevné a isté držanie.

SmartStab

Rovnaký, ale i tak iný

Zažite úplne nový pohľad na natáčanie videa z telefónu na selfie tyči. Veľkosťou zodpovedá SmartStab všetkému, na čo ste boli doteraz zvyknutí, ale navyše prináša toľko radosti a vylepšení. A stačilo len zabudovať stabilizáciu.

SmartStab

Čo takto skúsiť niečo iné

Rovnako ako séria Feiyu Tech WG, obsahuje stabilizátor v tele dva 1/4" stativové závity a ďalšie na selfie tyči. To znamená, že ho môžete pripevniť aj k vášmu obľúbenému príslušenstvu. Pribalený univerzálny T-adaptér si skvele rozumie napríklad s príslušenstvom pre GoPro.

SmartStab

Predĺžte dosah, rozšírte perspektívu

Špeciálne navrhnutá extra ľahká predlžovacia tyč má v sebe zabudované tlačidlá pre zmenu náklonu telefónu nahor/nadol. Vďaka minimalistickému držadlu, máte vždy veci pevne v rukách.

Stabilizácia úplne pre všetkých

Mám alebo nemám stabilizáciu obrazu v telefóne? A nie je to jedno? Tým, že stabilizátor funguje s väčšinou telefónov na trhu, odpadá odveký problém, aký telefón používať. Neriešte zbytočnosti, umiestnite telefón do držiaku, zapnite nahrávanie a už sa len bavte. SmartStab je plne kompatibilný s iPhone 6 & 6s Plus, 7/7 Plus a Samsung S6/S7. Ostatné telefóny s obdobne veľkými displeji sú tiež vítané.

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

Parametre Feiyu Tech SmartStab

Vhodné prístrojeiPhone 6s Plus / 6s / 6 Plus / 6 / 5c / 5s / 5 / 4s / 4 a telefóny s podobnými rozmermi (šírka telefónu 5,5 ~ 8cm)
VodeodolnosťNie
Možnosť diaľkového ovládaniaÁno
BluetoothNie
Rozsah uhla naklopenie320°
Rozsah uhla otocenie320°
Rýchlosť zmeny uhla otáčania (otáčanie do strán)3°/s ~ 150°/s
BatérieLi-Ion (typ: 16340)
Počet: 4ks
Výdrž batérie 6 hodín
Váha366g (bez batérií a smartphone)
Rozmery305x100x62mm

Podobné produkty