Feiyu Tech WGS

Najmenšie prevedenie trojosového stabilizátora pre použitie na postrojoch, helmách alebo riadidlách. Rovnako dostupné funkcie pri váhe iba 188 gramov. Kompatibilný s modelmi GoPro HERO Session. Vďaka zabudovaným dvom statívovým závitom a pribalenému GoPro adaptéru má stabilizátor široké možnosti použitia s ďalším príslušenstvom.

Viac podrobností

249,99 € s DPH


208,33 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade

FY013

Nový produkt

Feiyu Tech WGS

Model Feiyu Tech WGS predstavuje miniatúrnu verziu stabilizátora pre kamery GoPro Session. Ponúka výnimočnú stabilizáciu v troch osiach pre akčné kamery v prenosnej podobe. Vyrobený ako ľahký, avšak funkciami nabitý a schopný zabezpečiť pútavé zábery.

Stvorený k obratnosti

Hlavnou myšlienkou pri návrhu modelu Feiyu Tech WG Mini bolo čo najjednoduchšie pripevnenie stabilizátora. Či už vo vodorovnej alebo vo zvislej polohe pod rôznymi uhlami. Múdra elektronika zistí, v akej orientácii má kamera byť a ihneď vykoná kalibráciu do správnej polohy.

Vylepšená kompatibilita

Používatelia môžu stabilizátor pripojiť k ľubovoľnému príslušenstvu podporujúcemu produkty GoPro. Telo stabilizátora obsahuje jeden 1/4" statívový závit, aby bolo možné Feiyu Tech WG Mini namontovať v rôznych pozíciách na rôzne typy príslušenstva a držiaky (napr. prilbu, bicykel, statív, selfie tyč a mnohé ďalšie). A preto je v balení vždy pribalený L-adaptér kompatibilný s GoPro príslušenstvom.

Impozantný bez kompromisov

Stabilizátor Feiyu Tech WGS bol starostlivo vyrobený podľa najlepších technologických postupov. Kompaktná veľkosť, dosiahnutá bez obetovania nejakých z vlastností stabilizátora, ktorá nijako neobmedzuje používateľa. Ľahký, prenosný, s dlhou výdržou, vhodný pre širokú paletu kamier a jednoducho pripevniteľný na celú škálu príslušenstva.

Jednoduché ovládanie jediným tlačidlom

Všetky funkcie stabilizátora možno jednoducho ovládať jediným tlačidlom, kedy stlačením prepínate medzi pracovnými režimami alebo stabilizátor vypínate / zapínate. Túto vlastnosť oceníte v prípadoch, kedy nevidíte na ovládanie a chcete si byť istí nastavením.

Viac než len ďalšia vec na cesty

Je na každom používateľovi, aby sa rozhodol, či si stabilizátor vezme so sebou na cesty alebo ho nechá doma. Ale kompaktné rozmery, nízka váha a obrovská variabilita upevnenia z neho robí dokonalého pomocníka na každej ceste, ktorý nikdy doma zaháľať nebude.

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

Parametre Feiyu Tech WGS

Vhodné kameryGoPro HERO4 Session
Prípustné rozmery kameryMax. výška: 43,6mm
Max. hrúbka: 31,7mm
BluetoothNie
VodeodolnosťNie
Možnosť diaľkového ovládanieNie
Rozsah uhla naklopenie320°
Rozsah uhla naklonenie100°
Rozsah uhla otáčenie320°
Rychlost zmeny uhla naklopenie2° /s ~ 75°/s
Rychlost zmeny uhla otáčenie3° /s ~ 150°/s
BatérieLi-Ion (typ: 16340)
Počet: 2ks
Výdrž batérie 3-4h
Váha185g (bez batérií a kamery)
Rozmery108x94x36mm

Podobné produkty