Feiyu Tech WG Lite

Najkompaktnejšie model Feiyu Tech so stabilizáciou kamery v osi náklone do strán. Sa statívovými závitmi a GoPro adaptérom ho možno jednoducho pripevniť na rôzne miesta. Vďaka nízkej váhe perfektne drží aj pri dynamickom pohybe a neprenáša otrasy do kamery.

Viac podrobností

119,99 € s DPH


99,99 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade

FY015

Nový produkt

Feiyu Tech WG Lite

Maličký, avšak výkonný

Model Feiyu Tech WG Lite predstavuje miniatúrnu verziu stabilizátora v jednej ose. Ponúka výnimočnú technológiu stabilizácie akčných kamier v prenosnej podobe. Ľahký, však nabitý funkciami a schopný zabezpečiť pútavé zábery.

Ľahký ako pierko

Feiyu Tech Lite je skonštruovaný s ohľadom na minimálne rozmery a váhu pri zachovaní stabilizácie v ose náklonu do strán. Je skvelým pomocníkom ako pre začiatočníkov, ktorí hľadajú cestu k zlepšeniu záberov z akčných kamier, tak pre profesionálov a nadšencov ako doplnok. Používatelia ocenia predovšetkým bezchybnú stabilizáciu náklonov do strán pri dlhých nemenných záberoch. Skvelé uplatnenie nájde pri motorkároch, lyžiaroch a všade tam, kde je cieľom zachovať vo videu vodorovný obraz.

Jedno tlačidlo na všetko

Všetky funkcie stabilizátora možno jednoducho ovládať jediným tlačidlom, kedy stlačením prepínate medzi pracovnými režimami alebo stabilizátor vypínate / zapínate. Túto vlastnosť oceníte v prípadoch, keď nevidíte na ovládanie a chcete si byť istí nastavením.

Stvorený k obratnosti

Hlavnou myšlienkou pri návrhu modelu Feiyu Tech WG Lite bolo čo najjednoduchšie pripevnenie stabilizátora. A preto je v balení vždy pribalený T-adaptér kompatibilný s GoPro príslušenstvom.

Vylepšená kompatibilita

Používatelia môžu stabilizátor pripojiť k ľubovoľnému príslušenstvu podporujúcemu produkty GoPro. Telo stabilizátora obsahuje aj dva 1/4" statívové závity, aby bolo možné Feiyu Tech WG Lite namontovať v rôznych pozíciách na rôzne typy príslušenstva a držiaky (napr. prilbu, bicykel, statív, selfie tyč a mnohé ďalšie).

Oficiálna slovenská distribúcia

Naše produkty Feiyu Tech pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie, ktorú dokladá unikátny pečať pravosti pôvodu. Stabilizátory opatrené týmto symbolom sú k zakúpeniu len u autorizovaných predajcov, u ktorých je garantovaný kvalitný a rýchly zákaznícky servis.

Parametre Feiyu Tech WG Lite

Rozsah uhla naklonenia100°
Vhodné kameryGoPro HERO4 / 3+ / 3 a kamery podobných rozmerov.
Prípustné rozmery kameryMax. výška: 43,6mm
Max. hrúbka: 31,7mm
Možnosť diaľkového ovládanieÁno
VodeodolnosťNie
BluetoothNie
BatérieLi-Ion (typ: 16340)
Počet: 4ks
Výdrž batérie 3-4h
Váha107g (bez batérií a kamery)
Rozmery95x60x43mm

Podobné produkty