Feiyu Tech Vimble 2

Stabilizátor pre mobilné telefóny s integrovaný 18 cm dlhým teleskopickým ramenom, ktorý umožňuje zaznamenávať stabilizované zábery z mobilného telefónu.

Viac podrobností

87,00 € s DPH


72,50 € bez DPH

Kedy dostanem tovar?

Kedy dostanem tovar?

Zásielkovňa Streda,  22. 7. 2020
Slovenská Pošta (balík na poštu) Utorok,  21. 7. 2020
Kuriér DPD Utorok,  21. 7. 2020
Kuriér DPD - Doručenie do Českej republiky Utorok,  21. 7. 2020

Dostupnosť: Na externom sklade (do 2 - 3 dní)

FEI200

Nový produkt

Stabilizátor Vimble 2 umožňuje pomocou 3osovej stabilizácie úplne dokonale udržiavať váš telefón (so šírkou 57-84 mm a hmotnosti až 200 g) v správnej polohe. Pomocou sústavy presných elektromotorov a pokročilých algoritmov dokáže stabilizátor eliminovať chvenie vašej ruky, či ďalšie nežiadúce vplyvy a pomôže vám vytvoriť dokonalé zábery, o akých ste vždy snívali.

Pomocou mobilnej aplikácie Vicool vám stabilizátor umožňuje využívať funkcie sledovania tváre alebo postáv. Vďaka tomu vám už neutečú zo záberu, a zároveň si nepokazíte zábery prehnaným pohybom, pretože všetku prácu za vás urobí samotný stabilizátor. Pomocou aplikácie môžete ďalej využívať funkcie zoom, automatické rotácia, editácia videa alebo úpravu nastavení stabilizátora.

Pohodlné a jednoduché ovládanie

Pre jednoduché ovládanie je stabilizátor vybavený ovládacou konzolou zložené z joysticku, dvoch predných tlačidiel, pomocou ktorým môžete otáčať fotoaparát (predné a zadné kamera) až o 320 stupňov, prepínať medzi natáčaním videí a fotením. Zozadu stabilizátora je tlačidlo, ktoré si môžete v nastaveniach aplikácie nastaviť, podľa svojich potrieb.

Prevádzka

Vnútorné batérie stabilizátora mu dáva dostatok energie pre 5 hodín prevádzku, v prípade vypínanie medzi natáčaním, až 10 hodín prevádzky. Samotný stabilizátor je však ďalej vybavený USB portom, na ktorý môžete pripojiť POWERBANK. Z powerbanky môžete následne nabíjať nielen stabilizátor, ale aj telefón.

Technické údaje

Rozmery: 110.5 × 118 × 323mm
Hmotnosť: 428 g
Max. hmotnosť telefónu 210g
Max. rozsah klopenie 320 °
Max. rozsah klonenia 320 °
Max. rozsah bočení 320 °
Kompatibilné mobilné zariadenia Smartphony so šírkou púzdra 57-84 mm

V balení

  • Stabilizátor obrazu Vimble 2
  • Praktické puzdro
  • Nízky statív pre stabilizáciu na zemi
  • Šnúrka na pripevnenie k ruke
  • Napájací kábel

Podobné produkty