PolarPro DJI Mavic Pro Filters - Cinema Series (6 pack)

Súčasťou tejto sady sú aj filtre z VIVID aj SHUTTER sady filtrov. Obe súpravy sú súčasťou série PolarPro Cinema Series s najkvalitnejším sklom a poťahmi. Séria Cinema Series je určená pre pilotov, ktorí požadujú to absolútne najlepšie. Vďaka hliníkovému rámu je každý filter dostatočne tenký, aby zostal v pokoji počas štartovania. 6-Pack obsahuje filtre ND4 / PL, ND8 / PL, ND16 / PL, ND8, ND16 a ND32, ktoré znižujú rýchlosť uzávierky, odstraňujú oslnenie a zvyšujú sýtosť farieb. Každý filter je vyrobený z PolarPro AIRFRAME dizajnu.

Viac podrobností

139,00 € s DPH


115,83 € bez DPH

Dostupnosť: Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)

MVC-CS-6-PCK

Nový produkt

Cinema Series ™ Glass: Filter spoločnosti PolarPro, ktorý používa najvyššiu kvalitu skla a poťahy, ktoré sú k dispozícii pre pilotov, ktorí požadujú to najlepšie. Sklo Cinema Series má vysoký prenos svetla a nízky index lomu.

Konštrukcia AIRFRAME ™: Filter PolarPro je navrhnutý špeciálne pre letecké natáčanie. Konštrukcia z ľahkých zliatin využíva hliníkový rám s leštenými závity.

Funkcie

  • Navrhnuté špeciálne pre DJI Mavic
  • Séria Cinema s viacnásobným pokrytím
  • Konštrukcia AIRFRAME ™ ľahký dizajn pre plynulú prevádzku gimbal
  • Zahŕňa filtre ND4 / PL, ND8 / PL, ND16 / PL, ND8, ND16 a ND32
  • Zvláštne prevedenie: eloxovaný hliníkový rám
  • Filter môže zostať nasadený počas spúšťania Mavic
  • Balenie obsahuje tenké puzdro


ND4 / PL Filter: Tento filter znižuje rýchlosť uzávierky fotoaparátu o 2 f-stopy a polarizačné svetlo. Tento filter sa používa najčastejšie pri natáčaní za súmraku alebo svitania, a alebo v zamračených dňoch ..

ND8 / PL Filter: Tento filter pre Phantom 4 zníži rýchlosť uzávierky kamery o 3 f-stopy, tým je ideálnym filtrom pre čiastočne zamračenej dni. V tejto kombinácii s polarizátory znižuje odlesky a zvyšuje sýtosť farieb.

ND16 / PL Filter: Tento filter použijete keď je vonku slnečno. Znižuje rýchlosť uzávierky o 4 f-stopy a polarizuje scenériu pre zachytenie živých farieb a to aj za jasných slnečných dní.

3-stop Neutrálna (ND8): ND8 filter budete používať pri čiastočne oblačnosti až v mierne slnečných dňoch, kedy musíme uzávierku znížiť o 3 f-stop, aby sa dosiahla rýchlosť uzávierky 1/60.

4-stop Neutrálna (ND16): ND16 filter budete používať pri veľmi jasných dňoch pre zníženie rýchlosti uzávierky o 4 f-stop. Všeobecne sa používajú ND16 filtre pri natáčaní v púšti alebo na snehu.

5-stop Neutrálna (ND32): Pri extrémne jasných dňoch, ND64 znižuje rýchlosť uzávierky kamery o 5 f-stop. Udržuje rýchlosť uzávierky medzi 1/60 - 1/50, čo vám umožní zachytiť kvalitný obsah aj v tých najjasnejších podmienkach.

Videopredstavenie

Inštalácia filtrov

Príslušenstvo

Podobné produkty