HUBSAN X4 FPV PLUS

Minikvadrokoptéra s FPV vysielačom 2.4GHz a HD kamerou. Obsahuje vstavané funkcie ako je držanie výšky a Headless (ovládanie nezávislé na orientácii ňufáku koptéry). Rozmery 106mm x 106mm. Vstavaná batéria 1S Li Po 520mAh. Letový čas 7 minút (doba nabíjania cez USB 80 minút). Dosah do 100m.

Viac podrobností

175,00 € s DPH


145,83 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade (do 3 dní)

H107DP

Nový produkt

Kvadrokoptéra Hubsan X4 FPV Plus s vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná pre pokojné lietanie vonku i doma. Vstavaná HD kamera umožňuje vytváranie leteckých foto snímok, alebo video sekvencií a zároveň prenáša on-line obraz na displej vysielača.

Konštrukcia z kvalitného pružného plastu chráni všetky časti modelu proti poškodeniu a zároveň dáva tejto kvadrokoptéře nezameniteľný vzhľad, ktorý zaujme nejedného pozorovateľa. Vďaka kvalitnej riadiacej jednotke je tento model veľmi stabilné, zároveň dokáže byť aj veľmi živý. Model je vybavený funkciami držanie výšky, automatického premetu a funkcií headless.
  
K modelu je dodávaný štvorkanálový vysielač 2,4 GHz s vstavaným LCD displejom pre prenos obrazu kamery, s možnosťou voľby ovládacieho módu 1, alebo módu 2, ktorým možno ovládať zapínanie / vypínanie jednotlivých letových funkcií a zapínanie / vypínanie fotenie alebo nahrávanie videa. Vysielač je napájaný štyrmi tužkovými batériami AA, ktoré nie sú súčasťou balenia.
Vysielač je vybavený vstupom pre slúchadlá a vstupom pre video okuliare. Slúchadlá, ani okuliare nie sú súčasťou balenia

Riadiaca jednotka je umiestnená na jednej doske spolu s prijímačom 2,4 GHz, gyro systémom a regulátory otáčok. Rovnako ako vrtule, je chránená odolným plastom proti poškodeniu.

Pre napájanie kvadrokoptéry slúži LiPo akumulátor 1S 520 mAh / 25C, ktorý dodáva modelu energiu na 7 minút letu. Na nabíjanie slúži nabíjač, ktorý je napájaný z USB konektora.

Model je vybavený HD kamerou, videá a fotky sa ukladajú na Micro SD kartu, ktorá nie je súčasťou balenia.

Model Hubsan X4 FPV Plus je vybavený funkciou headless (inteligentné mód ovládanie). Po prepnutí do tohto módu už nezáleží, kde je predná a zadná časť modelu, alebo ľavá a pravá strana. Model bude vždy riadený tak ako by bol provou od vás a bude reagovať na vaše pokyny z vysielača nazávisle na svojej polohe. Tento mód je vynikajúca pomôcka pre začínajúcich pilotov, ktorú nemajú konkurenčné modely.

V balení

  • Kvadrokoptéra Hubsan X4 Cam Plus
  • Vysielač 2,4GHz so vstavaným displejom pre prenos obrazu kamery
  • Pohonný akumulátor 1s / 520 mAh
  • USB nabíjač pohonného akumulátora
  • Ochranné oblúky vrtuľou
  • Náhradné vrtule (4ks)
  • skrutkovač