Segway Drift W1

Predstavte si radosť bez limitov. Segway Drift W1 môže ísť rýchlosťou až 12 km/h a je 3x rýchlejší než chôdza. Segway Drift W1 prináša plynulý pohyb a maximálny komfort jazdy. Umožňuje 45 minút rýdze zábavy a nekonečnej kreativity. Vďaka celkovej váhe iba 7 kg môžete Segway Drift W1 ľahko prenášať, či už v ruke, alebo v batohu,

Viac podrobností

469,00 € s DPH


390,83 € bez DPH

Dostupnosť: Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)

30.01.0000.60

Nový produkt


Po kolieskových korčuliach, in-line korčuliach a ďalších zábavných približovadlách minulosti predstavujeme Segway Drift W1 - nový trend pohybu a zábavy. Odvážte sa vystúpte z davu s e-skejte, ktoré sú štýlové, cool a hlavne zábavné. Kĺzanie, rolovanie, tanec alebo robenie trikov, možnosti užívania Segway Drift W1 sú nekonečné.


Stabilná samobalanční technológia umožňuje pohyb bez námahy. Segway Drift W1 je ľahký a pohodlný na nosenie v taške, alebo v ruke. Jedinečne navrhnutý a moderné Segway Drift W1 je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Pneumatiky sú navrhnuté tak, aby zlepšili stabilitu, presnosť riadenia a v kombinácii s protišmykovými nášľapmi je Segway Drift W1 vyladený pre maximálne pohodlie a zábavu.

Podobné produkty