Zhiyun-Tech - Diaľkové ovládanie snímača pohybu s Follow Focusom

Diaľkové ovládanie snímača pohybu s Follow Focusom pre model Crane 2.

Viac podrobností

129,00 € s DPH


107,50 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade (do 4 - 5 dní)

C000013E

Nový produkt

Bezdrôtové ovládanie

Diaľkové ovládanie snímača pohybu s Follow Focusom využíva technológiu s 2.4GHz prenosom a dokáže generovať stabilné signály. Diaľkovo ovláda všetky druhy operácií stabilizátora v reálnom čase s rozsahom prenosu až 10 metrov. Spolu s TransMount Mini Dual Grip predlžovacou tyčou slúžia ako perfektný spoločník pre fotografov.

Presný Follow Focus

Vybavený vysokopresným ostriacim krúžkom, ktorého značkovacia časť je vyrobená z fosforujúceho materiálu vám umožňuje presné ostrenie aj počas noci. Taktiež môžete použiť značkovač na označenie pozícií ostriaceho krúžka pre rôzne potreby pri točení.

Senzor Pohybu

Senzor pohybu vám umožnuje zachytiť jemné pohyby s vašimi rukami. Pohybujete sa a váš fotoaparát sa hýbe s vami.

Displej pre zobrazenie parametrov

Intuitívny OLED displej jasne zobrazuje režim gimbalu, úroveň batérie, Bluetooth status a ďalšie parametre kamery a stabilizátora. Vďaka konštrukcii rýchleho ovládania môžete nastaviť parametre fotoaparátu a stabilizátora jednou rukou bez potreby pripájania sa k mobilnej aplikácii, čo výrazne zjednodušuje vaše točenie.

Flexibilita

Diaľkové ovládanie sa jednoducho pripája kdekoľvek a kedykoľvek. Bez ohľadu na to, či sa používa samostatne alebo je pripojený k rukoväti predlžovacej tyči, diaľkové ovládanie vám poskytuje plynulú a citlivú kontrolu nad vašim stabilizátorom

25-hodinová výdrž

Zabudovaná 900mAh Li-batéria podporuje maximálnu dobu prevádzky 25 hodín. Diaľkové ovládanie dokáže ľahko zvládať intenzívne a dlhotrvajúce natáčanie bez toho aby ste prišli o nejaké dobré momenty

Technické špecifikácie

  • Nabíjacie napätie: 5V
  • Nabíjací prúd: 1500mA
  • Výdrž batérie: 25h
  • Kapacita zabudovanej Li-batérie: 900mAh
  • Efektívna vzdialenosť Bluetooth ovládania: 10m (Bez blokovania. Vzialenosť sa môže meniť v závislosti od rôznych prostredí)
  • Čas nabíjania: 1.5h

Podobné produkty