Xiaomi Roborock Sweep One S55 (Čierny)

Robotický vysávač Xiaomi Roborock Sweep One S55 prináša vylepšené zametanie, zväčšený výkon mopu, inteligentnejšie zónové čistenie, ľahšie prekonávanie prekážok a citlivejšie senzory. Produkt pochádza z oficiálnej distribúcie pre Slovensko a súčasťou balenia je návod na používanie.

Viac podrobností

399,00 € s DPH


332,50 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade (do 1 - 2 dní)

R0019

Nový produkt

Vysajete a potom vytrite pre čistejší domov

Roborock Robotiv Vacuum Cleaner prináša kombináciu vysávanie a vytieranie.

Nádrž na vodu je navrhnutá s filozofiou botanickej biomimetiky a spolu s mikrovláknovým mopom uľahčujú čistenie domu.

Botanicky Biomimetický mokrý mopovací systém

Rovnomerné dávkovanie vody počas vytieranie - pri nečinnosti nedochádza k úniku vody.

  • Nový dizajn mokrého mopovacího systému napodobňuje strom s filtrom ako korene a mopom ako listy
  • Môže kontrolovať dávkovanie vody pre mokré vytieranie po dobu 45 až 60 minút.
  • Dávkovanie vody iba počas vytieranie. Dávkovanie sa vypne, keď Roborock Robotiv Vacuum Cleaner dovytírá.

Botanicky Biomimetický filter

Stabilný prietok vody s vyfiltrovanými nečistotami

Vysoko presný botanicky Biomimetický filter spája vodná nádrž a mop. Filter automaticky pohlcuje vodu na základe kapilárneho princípu, aby tkanina udržiavala dostatok vody a súčasne odstraňovala nečistoty vo vode, aby sa zabránilo zablokovaniu výstupu vody. Modulárna konštrukcia umožňuje jednoduchú demontáž a výmenu.

Perfektne sedí

Mop, ktorý priľne k podlahe i bez lemovania

Konštrukcia s maximálnym uchytením na okraji sa používa tam, kde sa tkanina a nádrž na vodu dotýkajú, takže tkanina je perfektne pripevnená k nádrži na vodu, čím sa vylúči nedokonale pokrytie povrchu tkaninou mopu, čo by pri bežnom užívaní ovplyvnilo celkový výsledok upratovania.

Pokoj v duši

Ľahko inštalovateľná, neprevrátiteľná nádrž na vodu

Botanicky biomimetická nádrž na vodu je ľahko odnímateľná vo forme zásuvky. Môžete ho jednoducho vložiť do spodnej Roborock Robotiv Vacuum Cleaner, bez toho aby ste museli prístroj otáčať.

Laserové skenovanie pre tvorbu mapy. Plánovanie cesty pre plánované čistenie

Plné pokrytie pre kompletné čistenie, Vysoká účinnosť pre rýchlejšie čistenie, Plánovanie zvukom pre riadne čistenie.

Vysoko presný LDS laserový snímač dokáže skenovať miestnosť rýchlosťou 5 × 360 ° / sekundu pre informáciu o vzdialenosti, ktorá potom bude vypočítaná pomocou špičkového SLAM algoritmu pre generovanie mapy v reálnom čase. Na základe mapy bude plánovaná trasa najprv po okrajoch a potom v tvare Z pre efektívne a úplné čistenie.

Vlastné čistiace oblasť

Či už chcete vyčistiť jednoposteľová izba, všetky izby alebo malú plochu, stačí len pretiahnuť čistiace rámik na mapu v aplikácii a nastaviť vlastné upratovaciu oblasť.

Flexibilné a jednoduché ako v hre

Kliknutím na mapu v aplikácii odošlite príkaz a čistič bude smerovať k cieľovému bodu a naplánuje trasu, tak aby sa vyhol prekážkam. Bez mapy? Stačí nastaviť požadovaný cieľový bod a čistič vytvorí mapu v reálnom čase pri pohybe.

Vákuový cyklónový 3D čistiaci systém

Výkonný vysokotlakový ventilátor funguje ako cyklón pre vysoké sanie, plávajúce hlavná kefa je vhodný pre podlahu a utesnené hladké vzduchové potrubie zabezpečuje konštantnú sania. Spolu s bočnými kefami a valčekovými kefami zaručí, že podlaha je uprataná, vodorovne a vertikálne. Takto, aj keď budete chodiť na podlahe naboso, nebudete cítiť žiadny prach ani granule.

Prekročenie prekážok s výškou 2 cm s ľahkosťou

Nič nemôže zastaviť túžbu po slobode

Inteligentné identifikácia koberce pre automatické čistenie pod tlakom. Prístroj môže automaticky identifikovať koberec a zapnúť maximálnu odsávanie a vyčistiť ho. Po vyčistení koberca bude prístroj automaticky obnovovať normálne sania.

Umývateľný filter pre jednoduché čistenie

Filter typu E11 je potiahnutý vodovzdorným teflónom a 95% výkonnosť filtra možno zachovať po 1 roku normálneho používania.
Zaprášené a špinavé potrubia je možné prepláchnuť priamo vo vode, čo uľahčuje čistenie.

Skvelý dizajn bez zamotávania

Hlavná kefa, postranné kefa a všesmerové kolieska sú navrhnuté tak, aby neboli spletené, zabraňujú preniknutiu vlasov do čističa a zanesenie motora, ktoré by mohlo inak spôsobiť poruchu motora v dôsledku vykurovania. Na odstránenie chĺpkov v čističi je súčasťou čistiaceho nástroja podobného zobáka.

Starostlivý design pre tichší chod

Čistenie domu tichšie

Plne vybavené utesnené podložky pre tlmenie hluku pracujú dokonale sa špeciálne vytvorenú poréznym filtrom pre optimálnu zníženie hluku.

Od čistenie po aktualizácii softvéru

Čokoľvek budete chcieť, vysávač vám to ponúkne k videniu

  • Stav: Zobrazte si mapu či trasu vysávača v reálnom čase
  • Diaľkové ovládanie: Ovládajte vysávač pomocou diaľkové ovládače, ako napríklad vjazde do dokovacej stanice a to, aj keď nie ste doma
  • Čistenie času: Nastavte časovať, aby vysávač pracoval pravidelne, napríklad keď ste v práci, aby ste mohli prísť do čistého domova
  • Aktualizácia softvéru: Aktualizujte si svoj softvér. Vďaka najnovším aktualizáciám sa vám sprístupní stále nové a nové optimalizované algoritmy pre čistenie

Vynikajúca technológia nabíjania zaisťuje aj pohotovostný režim

Nová infračervená dokovacia nabíjačka

  • Predné vysielaný infračervený signál dosahuje vzdialenosti až 4 metre, čím umožňuje dokovaciu stanicu zamerať na veľkú vzdialenosť s vysokú presnosť
  • Dokovacia stanica je vybavená ochranou proti nadprúdu, prepätiu či skratu.
  • Napájací zdroj 20V je neškodný ako pre ľudí, tak pre domáce zvieratá.

Plne automatizovaný

Múdrejší plánovanie trás aj pre väčšie domy.

Po vyčistení sa vysávač automaticky vráti do dokovacej stanice, aby sa plne dobil a bol pripravený na ďalšie čistenie.
Ak sa vysávač počas čistenia vybije, zájde do dokovacej stanice, kde sa dobije a následne pokračuje z miesta, ktoré predtým opustil.

Nová metóda nabíjania

Inteligentná detekcia pre vysoko precízne nabitie

Vďaka svojmu laserovému senzoru LDS, vysávač naskenuje celé prostredie a ak je vybitý, je schopný sám zájsť do dokovacej stanice, bez do niečoho narazil

Robustná a modulárna konštrukcia pre vynikajúcu odolnosť

Kompaktný, elegantný a špičkový. Popis vysávače Roborock Robotic Vacuum Cleaner - Technológia, životný štýl, osobitosť a jednoduchosť.

Podobné produkty