Master Airscrew - Vrtule pre DJI Mavic Air 2 (Červené)

Aktualizácia vášho dronu nikdy nebola ľahšia! Stačí vymeniť vrtuľky na vašom DJI Mavic Air 2 a behom niekoľkých sekúnd získate na svojom drone až o 8 % viac času letu a až o 37 % nižšiu hlučnosť. Vylepšené stealth vrtule Mavic Air 2 ďalej poskytujú vylepšený výkon v režime Šport, lety vo vysokej nadmorskej výške, lepšiu odolnosť a viditeľnosť spolu s bezkonkurenčnými výkonovými vlastnosťami. DroneRepublic.sk je výhradným dovozcom a predajcom značky Master Airscrew na Slovensku.

Viac podrobností

29,00 € s DPH


24,17 € bez DPH

Dostupnosť: Na ceste (dostupnosť 28. 5. 2021)

MA.MA27439FR4

Nový produkt

Aktualizácia vášho dronu nikdy nebola ľahšia! Stačí vymeniť vrtuľky na vašom DJI Mavic Air 2 a behom niekoľkých sekúnd získate na svojom drone až o 8 % viac času letu a až o 37 % nižšiu hlučnosť. Vylepšené stealth vrtule Mavic Air 2 ďalej poskytujú vylepšený výkon v režime Šport, lety vo vysokej nadmorskej výške, lepšiu odolnosť a viditeľnosť spolu s bezkonkurenčnými výkonovými vlastnosťami.

Dlhšia doba letu o 8 %

Vylepšená účinnosť vrtúľ ponúka až o 8 % dlhší čas letu v porovnaní s originálnymi DJI vrtuľami. Získajte ďalšie asi 2,5 minúty času navyše pre tie najlepšie snímky, na ktoré ste zameraní. Upozornenie: Výkon sa môže líšiť v závislosti od letových podmienok.

Nižšia hlučnosť

Menej rušivé lety s potlačením hluku dronu až do -2 dB a citeľným znížením výšky frekvencie. (až o 37 % zníženie akustického výkonu) * Nominálne hodnoty v porovnaní s vrtuľami DJI.

Vylepšená obratnosť a maximálna rýchlosť

Získajte maximálnu rýchlosť vyššiu až o 2 km / h a zvýšenú pohyblivosť v normálnom a v športovom režime. Výkon sa môže líšiť v závislosti od letových podmienok.

Nižšia hmotnosť 

Nižšia hmotnosť pre menšiu zotrvačnosť. Vrtule Stealth Mavic Air 2 sú skonštruované k dokonalosti a sú o 2,9 % ľahšie, čo zlepšuje celkovú odozvu systému. Vrtule tiež prinášajú podstatné zlepšenie letu v režime Šport a vo vysokej nadmorskej výške. Extra sila pre neočakávané situácie.

Vylepšená bezpečnosť

Živé farebné prevedenia vrtúľ pre lepšiu viditeľnosť a vyššiu bezpečnosť. Ľahšia navigácia s vylepšeným situačným povedomím. Perfektné vrtule pre začiatočníkov aj profesionálov.

Zlepšená odolnosť

Špeciálne vybraná geometria a kompozitný polymérny materiál pre lepšiu a dlhú životnosť.

100% kompatibilné

Farebne označené vrtule „Quick-release“, navrhnuté pre dokonalé prispôsobenie a priame fungovanie typu plug & play s akýmkoľvek Mavic Air 2. Špeciálna pozornosť bola venovaná zaisteniu plnej prenosnosti a kompatibility so všetkým existujúcim príslušenstvom DJI. Vrtuľky sú vyrobené v USA.

V balení

  • 2x CW a 2x CCW vrtule
  • Obal na prenášanie
  • Nálepky s logom Master Airscrew

Podobné produkty