Zhiyun Crane 2S

Zhiyun opäť ukazuje svetu, prečo patrí k popredným výrobcom gimbalov pre tvorcov obsahu, a tentoraz to je vďaka ich úplne novému Zhiyun Crane 2S. Jedná sa o odľahčený 3-osový gimbal "naložený" funkciami a schopný uniesť veľkú záťaž. Je to ten pravý gimbal pre aktívneho tvorcu obsahu! Pozrite aj verziu Zhiyun Crane 2S Combo.

Viac podrobností

555,00 € s DPH


462,50 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade (do 4 - 5 dní)

C020113INT

Nový produkt

Keď značka Zhiyun prišla so stabilizátorom Crane 2 takmer pred tromi rokmi, vyvolali revolúciu v oblasti výroby gimbalov tým, že vyrobili gimbal pre všetkých. Na novom a vylepšenom Crane 2S nájdete niekoľko vzrušujúcich funkcií, ktoré podporia vašu kreativitu.

Hlavné vlastnosti:

  • Konštruovaný pre profesionálne DSLR zrkadlovky
  • Vybavený tromi vyberateľnými lítium-iónovými batériami 18650 poskytujúcimi 12-hodinovú prevádzku
  • Rukoväť je vyrobená z karbónových vlákien
  • Jednoduché prepnutie na vertikálne video
  • Väčšia OLED obrazovka
  • Jednoduchá manipulácia s nastaveným zaostrením

Gimbal je vybavený novým algoritmom 9. generácie, ktorý zlepšuje citlivosť každej osi pri zachovaní dynamickej stabilizácie. S vysokou optimalizáciou riadiacich algoritmov a výkonu motora Crane 2S teraz hravo zvládne veľké fotoaparáty ako BMPCC 6K, Panasonic S1H alebo EOS 1DX Mark III. Aktualizovaný zaostrovací ovládač a servo zaostrovanie s ultra krátkou reakčnou dobou a vysokou presnosťou vám zaistí, že nikdy nezmeškáte žiadny významný záber.

Smart funkcie

Vzhľadom na stále rastúcu dôležitosť využitia mobilných zariadení a vyššej popularite príbehov na TikToku a Instagramu prichádza Crane 2S so zvislým rýchloupínacím držiakom a zaisťovacím kolíkom pre jednoduchšie natáčanie vertikálnych videí.

Gimbal je vybavený slotom pre inštaláciu vysielača na prenos obrazu a tromi novými montážnymi bodmi pre ľahšie upevnenie monitorov, mikrofónov alebo prepínačov pre prepínanie medzi statívom alebo slidermi.

Aby ste určite neprišli o žiadny významný záber, Crane 2S je teraz vybavený úplne novým systémom FlexMount, ktorý zjednodušuje nastavovací proces a zároveň istí váš fotoaparát dvojitým zabezpečovacím mechanizmom. Máte dokonca možnosť nastaviť pevnosť bezpečnostného zámku podľa svojich potrieb.

Nová OLED obrazovka s veľkosťou 0,96" poskytuje väčší náhľad umožňujúci prechádzanie celého menu v priebehu niekoľkých sekúnd a plynulé prepínanie medzi rôznymi režimami. Podobne ako u predchádzajúcich modelov LAB a Weebill, Crane 2S je vybavený rovnakými kreatívnymi režimami (Pan Following, Locking, Following, Full-Range POV, Vortex, Go) pre zabezpečenie kompletnej tvorivosti. Gimbal tiež disponuje pokročilými kinematografickými funkciami ako je Panorama, Timelapse, Motionlapse a Long Exposure Timelapse.

Podobné produkty