Zhiyun Crane M2

Ľahký, avšak všestranný a výkonný stabilizátor určený pre kompaktné fotoaparáty, smartfóny a akčné kamery.

Viac podrobností

289,00 € s DPH


240,83 € bez DPH

Kedy dostanem tovar?

Kedy dostanem tovar?

Zásielkovňa Utorok,  4. 8. 2020
Slovenská Pošta (balík na poštu) Pondelok,  3. 8. 2020
Kuriér DPD Pondelok,  3. 8. 2020
Kuriér DPD - Doručenie do Českej republiky Pondelok,  3. 8. 2020

Dostupnosť: Na objednávku (informujte sa o dostupnosti)

C020016EUR

Nový produkt

 • Zhiyun CRANE M2 je nový stabilizátor "všetko v jednom" s maximálnou všestrannosťou a kompaktným dizajnom
 • Nový stabilizátor "všetko v jednom" Zhiyun CRANE M2 vám umožní ovládať a rozširovať svoju kreativitu vďaka maximálnej všestrannosti, kompaktnému dizajnu, skvelej prenosnosti a nekonečným možnostiam kreatívnych režimov.
 • Bezkonkurenčný univerzálny dizajn "všetko v jednom" stabilizátora Zhiyun CRANE M2 môže pracovať s viacerými zariadeniami vrátane kompaktných digitálnych fotoaparátov, ľahkých bezzrcadloviek, mobilných telefónov a akčných kamier.
 • S vylepšeným ovládaním fotoaparátu pomocou WiFi a Bluetooth, novými video režimami, dlhou osemhodinový výdržou batérie, ovládaním končekmi prstov a jasným, intuitívnym OLED displejom je CRANE M2 revolúciou v cenovo dostupnej technológii stabilizácie fotoaparátov.

Jeden stabilizátor vládne všetkým zariadeniam

Bežne museli tvorcovia používať rôzne stabilizátory pre rôzne druhy zariadení - čo zvyšovalo ich náklady, celkovú hmotnosť potrebného vybavenia a zložitosti ich pracovných nástrojov. Ale Zhiyun CRANE M2 je jediný stabilizátor, ktorý pracuje s viacerými zariadeniami (pre pripevnenie mobilných telefónov alebo akčných kamier je potreba špeciálne príslušenstvo).

Kompaktný, prenosný a jednoduchý na ovládanie

Inteligentný vyvažovací systém stabilizátora CRANE M2 je odpoveďou na rýchle tempo filmového sveta. Nová rýchloupínacia doštička uľahčuje vybratie fotoaparátu zo stabilizátora a jeho opätovné upevnenie. Stupnica a pamäťový zámok polohy zaisťujú, že vyvažovanie a nastavenie trvá len niekoľko sekúnd, takže pri opätovnej kalibrácii nezmeškáte jediný záber. Pre jednoduchú prenositeľnosť zabraňuje jedinečná konštrukcia pinov a západiek aj tomu, aby sa osi počas skladovania otáčali. To umožňuje rýchle sklopenie a uzamknutie stabilizátora CRANE M2, aby sa vošiel do batohu alebo dokonca do vrecka.

CRANE M2 je malý a kompaktný stabilizátor, hoci disponuje výkonnými motormi pre prácu s viacerými zariadeniami alebo scenári. Rukoväť poskytuje pohodlný úchop a umožňuje ľahký prístup ku všetkým ovládacím prvkom na dosah ruky, priamo na rukoväti. Napríklad jedným stlačením jazdca na rukoväti môžete priblížiť obraz, aby ste zachytili plynulé zábery na diaľku. Jasný a intuitívny OLED displej zobrazuje režim stabilizátora, stav Bluetooth a WiFi, stav batérie a ďalšie dôležité parametre.

Prevezmite kontrolu a rozšírte svoju kreativitu

Okrem troch základných režimov Pan Follow (PF), Follow (F) a Lock (L) ponúka stabilizátor Zhiyun CRANE M2 niektoré inšpiratívne funkcie pre ešte väčšiu kreativitu. Režim Full-Range POV umožňuje 360 ​​° synchrónny pohyb na všetkých troch osiach, čo poskytuje tvorcovia nebývalý vizuálny zážitok. Režim Vortex poskytuje tvorcom videa možnosť vytvárať 360 ° zábery vo všetkých smeroch. Režim je ideálny pre športové aktivity a podujatia, pretože umožňuje rýchle otáčanie alebo naklápania pre zachytenie rýchlo sa pohybujúcich objektov, ako je futbalista alebo lietajúci vták, bez toho, aby čokoľvek chýbalo. Režim Selfie umožňuje rýchlo otočiť fotoaparát o 180 ° smerom k sebe - ideálne pre vloggery.

Rozšírenie a pripojenie

Funkcie WiFi a Bluetooth stabilizátora CRANE M2 poskytujú bezproblémové bezdrôtové ovládanie fotoaparátu prostredníctvom rukoväte stabilizátora a exkluzívne aplikácií spoločnosti Zhiyun. Aplikácia ZY PLAY otvára nový svet filmovej tvorby, ponúka diaľkové ovládanie a pokročilé funkcie vrátane časozberných záberov (Timelapse), panoramatického snímania a funkcie Vertigo.

Praktické ¼ palcové závitové otvory uľahčujú pripojenie audio, svetelného alebo monitorovacieho zariadenia, aby vaše súkromné ​​filmové štúdio bolo kompletné. Batérie s dobou prevádzky až 8 hodín udrží všetko v nepretržitej prevádzke. Sám stabilizátor CRANE M2 môže nabíjať fotoaparáty, telefóny a ďalšie zariadenia a môže byť tiež napájaný z power banky alebo iného zdroja.

V balení

 • Stabilizátor Zhiyun Crane M
 • Rýchloupínacia doštička
 • Popruh na ruku
 • Statív
 • Palcová skrutka
 • Držiak na telefón
 • Kábel USB-C
 • Skladovacie puzdro
 • Návod