Zhiyun-Tech Smooth 4 (Biely)

Zhiyun Smooth 4 premení váš mobilný telefón na profesionálnu filmovú kameru a pomôže vám vytvoriť stabilné a plynulé zábery len s vašim smartfónom. Konštrukcia integrovaného ovládacieho panelu môže znížiť potrebu dotyku obrazovky a pomôcť používateľom ovládať stabilizátor aj kameru mobilného telefónu priamo pomocou tlačidiel a klávesových skratiek. Získajte jeden teraz a vytvorte si svoje vlastné Hollywoodske filmy pomocou telefónu. Produkt pochádza z oficiálnej slovenskej distribúcie.

Viac podrobností

129,00 € s DPH


107,50 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade (do 4 - 5 dní)

C030016E1

Nový produkt

Stvorený pre filmárov s mobilmi

Zhiyun Smooth 4 premení váš mobilný telefón na profesionálnu filmovú kameru a pomôže vám vytvoriť stabilné a hladké zábery len s telefónom. Konštrukcia integrovaného ovládacieho panelu môže znížiť potrebu dotyku obrazovky a pomôcť používateľom ovládať stabilizátor aj kameru mobilného telefónu priamo pomocou tlačidiel a klávesových skratiek. Získajte jeden teraz a vytvorte si svoje vlastné Hollywoodske filmy pomocou telefónu

Funkcia Focus a Zoom

Profesionálnejšie a jemnejšie ručné koleso je zabudované do Smooth 4 a prináša bezprecedentné zážitky hladkého ovládania. Môžete priblížiť alebo oddialiť pre dosiahnutie záberov z blízka. Po stlačení prepínacieho tlačidla FN je ručné koleso nakonfigurované na zaostrovanie, čo vám pomôže dosiahnuť vysoko presné zmeny zaostrenia v reálnom čase pre vytvorenie kreatívnych záberov.

PhoneGo Mód pre okamžitý prechod scény

Rovnako ako špičkové športové automobily, Smooth 4 môže vstúpiť do režimu PhoneGo a uvoľniť potenciál motorov. Dokáže reagovať na každý jemný pohyb bez oneskorenia a bez obáv straty akýchkoľvek záberov. Čo je ešte lepšie, môžete dosiahnuť úžasné prechody vašich videí bez dodatočného spracovania.

Expert na Timelapse

Smooth 4 podporuje všetky pokročilé techniky natáčania. Umožnuje zrealizovať funkcie ako Timelapse, pohyblivý Timelapse a Motionlapse, zaznamenáva život a zobrazuje umenie plynutia času.

Object Tracking

Smooth 4 dokáže produkovať hladké zábery a tiež sledovať objekty vrátane ľudských tvári s oveľa vyššou presnosťou. Objekt ktorý chcete sledovať ohraničíte na obrazovke a stabilizátor urobí zvyšok. Natáčanie nebolo nikdy tak jednoduché.

Obojsmerné nabíjanie s dlhším časom prevádzky

Smooth 4 dokáže bežat 12 hodín vkuse. Indikátor stavu batérie vám povie, koľko energie zostáva. Stabilizátor dokáže nabíjať váš telefón priamo počas natáčania. Môžete natáčať video celý deň bez toho aby ste sa museli starať o batériu. Využíva štandardný port nabíjania typu C a tak používateľ môže použiť obidva konce kábla pre nabíjanie. Stabilizátor môže byť nabíjaný prenosným napájacím zdrojom a telefón môže byť byť nabitý zo stabilizátora prostredníctom USB portu na osi naklonenia. Obojsmerné nabíjanie sa môže uskutočniť súčasne a zaručuje tak najdlhšiu možnú prevádzkovú dobu.

Vždy výkonný a kompatibilný so všetkými telefónmi

Výkon motora Smooth 4 sa vo veľkej miere zvýšil, takže je kompatibilný s telefónmi všetkých možností. Medzitým sa dá použiť spolu s mnohým príslušenstvom ako je LED svetlo a objektív fotoaparátu. Smooth 4 je všestranný v rôznych prostrediach, čím uvoľnuje potenciál kamery, kdekoľvek a kedykoľvek.

Menej je viac

Smooth 4 je navrhnutý s posuvným ovládačom na ovládacom paneli a spúštovým tlačidlom na chrbte pre jednoduché rozoznanie a prepínanie medzi rôznymi módmi gimbalu

V balení

  • 1x Stabilizátor Zhyiun Smooth 4
  • 1x Trojnožka
  • 1x Napájací USB kábel
  • 1x Odolné prenosné púzdro

Podobné produkty