Zhiyun-Tech Crane

CRANE je trojosový stabilizátor určený predovšetkým pre kamery a fotoaparáty, ako napríklad Sony a7S a Panasonic GH4, ideálne pre nízkonákladové na individuálne filmové projekty, od mikrofilmov, svadobných videí až po cestovateľské filmy atď. Podpora 360° neobmedzenej rotácie pozdĺž 3 osí s perfektným stabilizačným výkonom vám umožňuje nahrávať rovnomerné a plynulé prechody jednoducho a bez potreby ďalších osôb so všetkými viditeľnými uhlami pohľadu, pričom si uvedomíte dokonalosť, ktorú kedysi dokázal len celý filmový štáb.

Viac podrobností

629,00 € S DPH

Dostupnosť: Na externom sklade (do 3 dní)

ZHZYC

Nový produkt

CRANE je 3-osový gimbal určený predovšetkým pre bezzrkadlové kamery, ako napr. Sony a7S a Panasonic GH4, GH5 umožňujúci samostatné nízkonákladové filmovanie (krátkometrážne filmy, svadobné videá, videá o cestovaní atď.). Umožňuje 360° rotáciu všetkých troch osí a spolu s vynikajúcou stabilizačnou schopnosťou dokáže vytvoriť stabilné a plynulé videá jednoducho a bez akejkoľvek pomoci. Takáto dokonalosť pri snímaní z ktoréhokoľvek uhla bez pomoci viacerých doteraz nebola možná.

Je to SILA

Gimbal má hmotnosť len 950g (bez batérií) a je možné ho zaťažiť až do hmotnosti 1800g akoukoľvek dostupnou bezzrkadlovou kamerou, vybranými modelmi digitálnych zrkadloviek, a umožňuje ti podľa potreby skombinovať viacero objektívov. S ergonomickým dizajnom a elegantným telom je ako skutočný žeriav, ktorý disponuje skvelou stabilitou a odolnosťou.

Presné ovládanie CRANE gimbalu. Skutočne DVA v JEDNOM

CRANE je prvý dostupný gimbal svojho druhu, ktorý umožňuje ovládanie kamier od SONY a Panasonic prostredníctvom vbudovaného ovládania v reálnom čase bez omeškania. Stabilizátor a kamera tvoria jeden unikátny celok, ktorý umožní najefektívnejšie pracovať filmárom aj fotografom bez zbytočných komplikácii a straty času.

Gimbal ihneď v dosahu palca.

Vylepšená funkcia pripojenia Bluetooth umožňuje CRANE ovládať výšku kamery a prepínať medzi režimami rýchlejšie a efektívnejšie prostredníctvom špeciálneho diaľkového ovládania alebo mobilnej aplikácie.
360°panoramitický záber pozdĺž 3 osí.
Vďaka integrovanej technológii slip-ring, CRANE dokáže točiť kamerou okolo troch osí v 360° rozpätí a umožňuje používateľovi zachytiť unikátne zábery z akéhokoľvek uhla.

Efektívnejší s menšou spotrebou

Vďaka kombinácii vyváženého algoritmu Instune od ZHIYUN a technológie ovládania vysokokrútivých motorov dokáže CRANE okamžite reagovať na prudké pohyby a nečakané otáčanie kompenzáciou, ktorá prináša plynulosť a nulový šum pri nízkej spotrebe energie. Výnimočná stabilita eliminuje jemné otrasy aj pri zoome x5.

Okamžité vyváženie výšky

Zabudovaná vysokorýchlostná centrálna jednotka viacbodového spojenia (MCU) 32bit x 3 dokáže súčasne spracovávať informácie rýchlosťou až 4000 Hz. Vďaka tomu a tiež vďaka svojej neporovnateľnej citlivosti k ovládaniu a pohybu dokáže CRANE vytvoriť tie najohromujúcejšie zábery. Vďaka jedinečnej drážke je možné CRANE precízne vybalansovať a prispôsobiť k rýchlemu a pohodlnému upevňovaniu kamery.

Jednoručná alebo obojručná manipulácia

Ak uprednostňuješ obsluhu svojho stabilizátora dvomi rukami, môžeš si k nemu pripevniť doplnkovú rukoväť. Takto sa hmotnosť celého tela rozloží a získaš lepší balans.

Kreativita bez hraníc

Štandardizovaný závit ¼” na spodnej časti CRANE značne rozširuje možnosti jeho použitia. Umožňuje pripevnenie širokej škály doplnkov, ktoré sa ti pri kreatívnej práci zídu.

Nastavenie rovnováhy za 60 sekúnd

CRANE sa používa tak jednoducho, že na to, aby si s ním začal pracovať, ti postačí len 1 minúta. Pomocou skrutky je možné manuálne pripevniť, demontovať a prispôsobiť kameru kedykoľvek a kdekoľvek bez použitia náradia.

V balení

  • 1x Zhiyun-Tech Crane
  • 2x 26 500 Li-Ion batérie
  • 1x Nabíjačka batérií
  • 1x Micro-USB Kábel
  • 1x Svorka na montáž objektívu
  • 1x Skrutka na montáž objektívu
  • 1x Priestor batérie

Podobné produkty