Zhiyun-Tech Crane-M Zväčšiť

Zhiyun-Tech Crane-M

Ak hľadáte stabilizátor "priateľský k fotoaparátu" pre vašu zrkadlovku alebo kompaktný digitálny fotoaparát, GoPro a dokonca aj smartfón, Crane-M bude vašou ideálnou voľbou. Skvelo vyrobený spoločnosťou Zhiyun pre používateľov na všetkých úrovniach, je možné ho namontovať na väčšinu fotoaparátov na trhu s hmotnosťou od 125 g do 650 g.

Viac podrobností

419,00 € S DPH

Dostupnosť: Na externom sklade (do 3 dní)

ZHCRANEM

Nový produkt

Priateľ všetkých kompaktných a ľahkých kamier

Ak hľadáš stabilizátor určený práve pre tvoju malú digitálnu kameru, bezzrkadlovku, GoPro alebo dokonca smartfón, CRANE-M je tým správnym riešením. Nádherne prepracovaný stabilizátor od ZHIYUN je určený pre všetky dostupné kompaktné kamery s hmotnosťou od 125g do 650g.

Skús to ako profesionál

Objemnejší mechanizmus bežných stabilizátorov je postupne nahradzovaný elektronickými 3-osovými stabilizátormi, ktoré sú inteligentnejšie, jednoduchšie na obsluhu a časovo úspornejšie pri jednotlivých operáciách. Svojou hmotnosťou, porovnateľnou s fľašou vody, CRANE-M disponuje týmito vlastnosťami a preto môže používateľ nahrávať plynulé a stabilné zábery ako profesionál. S CRANE-M v ruke je predstavivosť a akcia to jediné, čo potrebuješ.

Všetko v jednom ovládacom paneli

CRANE-M je prvý stabilizátor na svete, ktorý uskutočňuje synchrónne ovládanie kamery prostredníctvom na to určeného kábla (momentálne dostupný pre SONY a väčšinu modelov Panasonic). Prostredníctvom jednoduchého panela na rukoväti CRANE-M dokážu používatelia otáčať pripojenou kamerou okolo všetkých troch osí, približovať a robiť fotografie a videá.

Celých 12 hodín

Jedinečná 32-bitová MCU centrálna jednotka od ZHIYUN, podporujúca viacbodové spojenie, ovláda motorčeky na všetkých 3 osiach a preto je znížená spotreba energie počas prevádzky. CRANE-M obsahuje 2 ks 26500 Li-ion batérií, ktorých zásoba energie dokáže vydržať aj pri intenzívnom 12 hodinovom používaní, a poskytujú dostatok energie aj pri neplánovanom nahrávaní.

Integrovaný ovládací panel

Integrovaný ovládací panel v rukoväti CRANE-M umožňuje jednoduché a pohodlné využívanie všetkých funkcií ako napr. prepínanie režimov, riadenie náklonu, zoom, fotografovanie, nahrávanie videa atď. a to všetko v dosahu palca.

Vyváženie v priebehu 1 minúty

Na stabilizátor je možné manuálne pripevniť a potom sňať kameru bez použitia náradia jednoduchou upevňovacou skrutkou na 4 stranách. Navyše, vyváženie CRANE-M je jednoduchšie vďaka špeciálnej mierke a polohovacej štrbine na každej osi.

Do detailov prepracovaný dizajn

Dizajnérsky tím zohľadnil potreby používateľov a vytvoril jedinečnú pomôcku, ktorá je kompatibilná so širokým spektrom kamier. Jedným zo zohľadňovaných kritérií bola jednoduchosť upevnenia, vďaka čomu je možné rýchlo vymieňať a vyvážiť podľa potreby rôzne druhy kamier. Špeciálne na to bola pridaná mierka a polohovacia štrbina na každej osi.

Jednoručná alebo obojručná manipulácia

Je manipulácia stabilizátorom jednou rukou náročná? Teraz je možné pridať doplnkovú rukoväť, ktorá počas filmovania zmierni záťaž na jednu ruku a umožní jednoduchšie a stabilnejšie ovládať tvoje zariadenie.

Vďaka závitu ¼” na spodnej časti je možné pripájať rôzne doplnky

Štandardizovaný závit ¼” na spodnej časti CRANE-M značne rozširuje možnosti jeho použitia pri snímaní. Je možné k nemu pripevniť statív, predlžujúce rameno, prísavku atď. Kreativite sa medze nekladú.

V balení

1x Stabilizátor
1x Priestor na batériu
1x Nabíjačka
2x 3600mAh 26 500 Li-ion batéria
1x microUSB kábel
1x Používateľský manuál

Podobné produkty