Zhiyun-Tech Rider-M

Rider-M je prenosný a nositeľný stabilizátor špeciálne navrhnutý pre fotografov a kameramanov pre outdoorové športy, a na ktorý je možné namontovať takmer všetky štandardné akčné kamery s rozmermi 42,3 x 30 mm, vrátane GoPro Hero 1/2/3/3/4/5, rovnako ako Xiaomi YI. Vďaka štandardnému ¼" závitovému otvoru v spodnej časti je kompatibilný s rôznymi doplnkami fotografického príslušenstva, ktoré umožňujú zachytiť aj extrémne pohybové scény.

Viac podrobností

249,00 € s DPH


207,50 € bez DPH

Dostupnosť: Vypredané

ZHZYRM

Nový produkt

Užívaj si jazdu alebo kašli na to

RIDER-M je mobilný a ľahko prenosný stabilizátor určený predovšetkým pre outdoorových nadšencov a dobrodružných športových fotografov/kameramanov, na ktorý je možné pripevniť skoro všetky bežné kamery určené k nahrávaniu akcie. Rozmery kamier – 42,3 x 30mm, vrátane GoPro Hero 1/2/3/3+/4/5 a tiež Xiaomi Yi. Štandardizovaný závit na jeho spodnej časti stabilizátora umožňuje pripojiť širokú škálu fotografického príslušenstva a preto je možné nahrávať bez držania dokonca počas extrémnych športov.

Obraz displeja v reálnom čase

Vďaka 3,5mm videovému výstupu na boku RIDER-M je možné pripojiť k nemu externý monitor, na ktorom bude používateľ vidieť a kontrolovať obraz v reálnom čase a takisto nastavovať želaný uhol náklonu prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo na určenom diaľkovom ovládaní. Priprav sa na možnosť získania nových uhlov snímania vďaka pripevneniu RIDER-M k akémukoľvek miestu odkiaľ bude nahrávať.

POZNÁMKA: Ovládanie Bluetooth diaľkovým ovládaním sa realizuje v okruhu 10 metrov bez rušenia elektromagnetickým poľom (prevádzka závisí od okolitého prostredia).

3 režimy ovládania a jednosekundové uzamknutie polohy

Aby bolo outdoorové nahrávanie čo najjednoduchšie, 3-osový stabilizátor
RIDER-M prichádza s 3 základnými režimami – PAN FOLLOWING, LOCKING, FOLLOWING MODE. Jednoduchým prepínaním medzi režimami dokáže používateľ hravo nastaviť ten správny uhol a ihneď nahrávať bez narušenia stability kamery. Okrem toho, funkcia jednosekundového uzamknutia polohy umožňuje manuálne nastaviť želanú polohu kamery, ktorú systém automaticky uzamkne na rýchle a presné snímky.

Rozsah nahrávania ±320°

RIDER-M dokáže nahrávať v rozsahu ±320° zatiaľ čo zabezpečuje bezchybnú stabilitu a minimálnu inerciu gimbalu, okamžitú odozvu a plynulé otáčanie vďaka vysokoprecíznemu sínusovému vektorovému riadeniu motorčekov.

Precízny • Stabilný • Rýchly

Integrovaná samostatná jednotka IMU (Inertial Measurement Unit) spolu s MCU, ktorá je súčasťou riadiaceho centra gimbalu umožňujú rýchle a presné kalkulovanie a odozvu pre polohu a pohyby kamery. RIDER-M je dokonale plynulý, obratný a tichý počas rotácie a vďaka tomu je možné nahrať dramatické zábery ešte jednoduchšie a efektívnejšie.

Efektívnejší s menšou spotrebou

RIDER-M pomáha užívateľom zachytiť ohromujúce živé prenosy s bezkonkurenčnou plynulosťou vďaka vyváženým inovatívnym Instune algoritmom od ZHIYUN a optimalizovanej technológii pohonu vysokotočivých motorčekov. Jeho mimoriadna stabilita eliminuje jemné otrasy dokonca aj pri x5 zoome.

Rýchloupevniteľný dizajn

RIDER-M má špeciálny bezpečnostný dizajn, ktorý umožňuje veľmi jednoducho
pripevniť a následne nastaviť kameru len pomocou skrutky. Spolu s vložením batérií nezaberú počiatočné operácie pred nahrávaním viac ako minútu.

Kvalita vojenského priemyslu

Konštrukcia z hliníkovej zliatiny RIDER-M je vyrobená špeciálnymi číslicovo riadenými strojmi, vďaka čomu je maximálne odolná a ľahko prenosná. RIDER-M prešiel viacerými testami, ako napr. test na úrovni vojensko-priemyselného kompletu, 10 minútové testovanie vysokofrekvenčnými vibráciami a tiež podstúpil test žiaruvzdornosti, zaručujúci jeho vysokú kvalitu.

Aktualizácia prostredníctvom aplikácie

Pripojením RIDER-M k aplikácii prostredníctvom Bluetooth dokážu používatelia nielen ovládať náklon stabilizátora ale takisto aktualizovať softvér on-line a zabezpečiť bezchybný výkon zariadenia.

Komplexný výkon malého zariadenia

RIDER-M je kompaktný, avšak zahrňuje všetky skvelé funkcie, ktorými ZHIYUN produkty disponujú. Od jednoduchého pripevnenia a demontáže kamery, cez praktický 3,5mm videový výstup a Bluetooth diaľkové ovládanie, až po mimoriadnu stabilizačnú schopnosť s 3 klasickými režimami ovládania. RIDER-M ti ponúka komplexné riešenie pre outdoorové snímanie a tvoju filmársku kreativitu.

V balení

 • 1x stabilizátor Rider-M
 • 1x ochranná nálepka na fotoaparát pre motor s osou panvy
 • 1x adaptér na upevnenie kamery
 • 1x nabíjačka batérií 18350
 • 2x 18350 Li-ion batérie
 • 1x kábel Micro USB
 • 1x výstupný a nabíjací kábel AV (4 kolíky)
 • 1x nabíjací kábel kamery (3 kolíky)
 • 1x predlžovací držiak
 • 1x úložná taška
 • 1x užívateľská príručkaPodobné produkty