Zhiyun-Tech Evolution

Navrhnutý pre outdoorových nadšencov a fotografov, unikátny riadiaci systém motora EVOLUTION dosiahol presnosť ovládania až o 8-násobne vyššiu ako je priemer, čo predstavuje mimoriadny stabilizačný výkon, ktorý sa postará o dokonale plynule video aj pri intenzívnych pohyboch.

Viac podrobností

199,00 € s DPH


165,83 € bez DPH

Dostupnosť: Vypredané

ZHZYE

Nový produkt

Nevyhnutný pre outdoorových nadšencov

Evolution je určený pre všetkých fanúšikov a filmárov outdoorových aktivít a adrenalínových športov. Jeho systém riadenia jedinečných bezkontaktných motorčekov dosahuje osemnásobne väčšiu presnosť než ostatné typy, a preto zabezpečuje vynikajúcu stabilitu a plynulý obraz aj počas intenzívnej manipulácie.

  • Prepínanie medzi režimami a ovládanie náklonu kamery je teraz všetko v jednom a na dosah palca
  • Dizajn s upevňovacou skrutkou zabezpečuje pohodlné a jednoduché pripevnenie kamery
  • EVOLUTION je nevídane citlivý aj k najmenším odchýlkam (0,02°)

Jedinečný algoritmový systém

Algoritmy od ZHIYUN, ovládajúce stabilizátor zabezpečujú EVOLUTION vysokú efektivitu a okamžitú odozvu, zatiaľ čo spotrebovaná energia sa drží na minime a umožňuje vydržať v prevádzke dlhšiu dobu.

Nevídaná rýchlosť spracovávania dát

Vbudovaná vysokorýchlostná centrálna jednotka (MCU) 32bit x 3 dokáže súčasne spracovávať informácie rýchlosťou až 4000 Hz. EVOLUTION vďaka tomu dokáže vykompenzovať odchýlky a zaistiť dokonalú stabilitu a veľkolepé zábery, nahrávané v rýchlosti nadšeným kameramanom.

Súčasné nabíjanie kamery

EVOLUTION je kompatibilný s oboma typmi Li-ion batérií – 18350 a 18650. Jeho konštrukcia je špeciálne prispôsobená k šetreniu energie a preto dokáže vydržať v prevádzke až 12h. Okrem toho, cez bočný USB vstup na rukoväti je možné súčasne dobíjať batériu upevnenej kamery a zabezpečiť pohodlnejšiu prevádzku bez nutnosti výmeny kamerovej batérie. Takto sa čas prevádzky stabilizátora a kamery dokáže zjednotiť a zoptimalizovať.

  • Extra dlhá výdrž – až 12h
  • Súčasné nabíjanie kamery stabilizátorom.

Všetko je pod palcom

K ovládaniu EVOLUTION stačí len jeden inteligentný joystick a tlačidlo, ktoré je umiestnené na jeho boku. Prepínanie medzi režimami a ovládanie náklonu kamery je hneď na dosah palca.

Komplexnosť je odteraz jednoduchá

Dizajnérsky tím vyvinul špeciálnu technológiu, ktorá v sebe nesie magneticko-oceľové prvky a spolu s nekorodujúcou kontaktnou valcovou formou tvoria ešte pevnejšiu a odolnejšiu konštrukciu EVOLUTION, ktorá prekoná nástrahy každého prostredia. Okrem toho, protišmyková rukoväť sa príjemne drží v ruke a predchádza vykĺznutiu počas manipulácie.

Prepracovaný do najmenšieho detailu

EVOLUTION je samostatne navrhnutá a prepracovaná ZHIYUN od samého začiatku až do konca. Súčasťou výrobného procesu bola aj prísna kontrola kvality, ktorá zabezpečuje bezchybnú spoluprácu medzi softvérovými výpočtami a výkonom samotného zariadenia, vďaka čomu je lepší ako ostatné sériovo vyrábané stabilizátory obsahujúce súčiastky z tretích krajín.
Vďaka opracovaniu anodickou oxidáciou a otryskávaním je držanie EVOLUTION pohodlnejšie a príjemnejšie. Takisto je odolný voči korózii a nárazom a je zvýšená jeho životnosť.

V balení

1x stabilizátor Evolution
1x ochranná nálepka na fotoaparát pre motor s osou panvy
1x priehradka na batérie
1x nabíjačka batérií 18650
2x 18650 Li-ion batérie
1x kábel Micro USB
1x výstupný a nabíjací kábel AV (4 kolíky)
1x nabíjací kábel kamery (3 kolíky)
1x užívateľská príručka

Podobné produkty