Zhiyun - Weebill Lab Creator Accessory Kit Zväčšiť

Zhiyun - Weebill Lab Creator Accessory Kit

Špeciálna kreatívna sada príslušenstva pre Zhiyun Weebill Lab, ktorá obsahuje Motor zaostrovanie a zoomovanie MAX, mini monopod, držiak na telefón, multifunkčný popruh na fotoaparát a sadu rýchleho nastavenia.

Viac podrobností

279,00 € s DPH


232,50 € bez DPH

Dostupnosť: Na externom sklade (do 4 - 5 dní)

C000027E

Nový produkt

Motor zaostrovanie a zoomovanie MAX

Kompatibilný s takmer všetkými fotoaparátmi a objektívmi na trhu, s vylepšeným výkonom motora a vysoko presným zaostrovaním a zoomovaním.

Vďaka úplne novému systému rýchleho nastavenia od spoločnosti Zhiun môže byť MAX nainštalovaný priamo na rýchloupínací doštičku bez potreby použitia akýchkoľvek inštalačných nástrojov. Užívatelia môžu namontovať, odmontovať a vyvážiť fotoaparát a MAX v jednom kroku.

Ovládanie zaostrovanie alebo zoomovania pomocou tlačidiel na ručnom koliesku stabilizátora alebo v aplikácii smartphonu plne uvoľňuje potenciál užívateľov. MAX je podporovaný ako na Zhiyun Crane 3 tak aj na Weebill Lab. Užívatelia môžu ovládať MAX pomocou kolieska follow focusu na stabilizátora Weebil Lab alebo pomocou zoomovacieho kolieska na stabilizátora Crane 3.

USB rozhranie typu C pre vyššiu prenosovú rýchlosť, aby bolo možné ovládať zaostrovanie a zoomovanie s nulovou latenciou.

S vylepšeným výkonom motora, MAX podporuje vysoko presné zaostrovanie a zoomovanie na oboch strabilizátorech, Weebill Lab i Crane 3, s cieľom maximálne využiť kreatívneho potenciálu užívateľov.

mini monopod

Stiahnutý monopod má dĺžku iba 28 cm, čo zaisťuje nielen výbornú prenosnosť, ale aj mnoho kreatívnych možností. Je malý, kompaktný a ľahko sa zmestí do tašky.

Teleskopický monopod s klipovým zámkami vám pomôže vytvoriť úžasné "jib" zábery z rôznych uhlov.

V kinematografii je "jib" zariadenie, ktoré má na jednom konci fotoaparát a na druhom konci protizávažie a ovládanie fotoaparátu. Toto zariadenie vám umožňuje natáčať zábere v štýle veľkých kamerových žeriavov.

Pohodlná gumová rukoväť s praktickým popruhom na zápästie ponúka najlepšiu starostlivosť o vaše zariadenie.

Vďaka adaptéru závitového skrutky z 1/4 "na 3/8" podporuje monopod väčšinu fotografických zariadení na trhu.

Držiak na telefón

S neobmedzeným uhlom 360 ° môžete prezerať kompozíciu vždy, či už držíte smartphone vysoko alebo ho prilepíte k zemi. To je ideálne riešenie pre freestyle zábery z akýchkoľvek uhlov.

Ozubené koliesko a 1/4 "závitová konštrukcia pre dvojité zabezpečenie. Skladacia konštrukcia pre pohodlné a jednoduché skladovanie.

Ekologicky šetrný plastový vankúšik chráni mobilný telefón pred poškodením. Veľký upínací priestor vo svorke dokáže pojať dokonca aj iPad mini.

Multifunkčný popruh na fotoaparát

S ergonomickou konštrukciou, úsporným dizajnom a upínaním na trup môžete mať svoj fotoaparát vždy po ruke.

Rýchloupínacie a montážne konštrukcia statívu zaisťuje možnosť prepínania medzi podporným a ručným režimom počas sekundy, aby vyhovovala potrebám rôznych situácií.

Systém zavesenia na vojenskej úrovni, ktorá upevňuje puzdrá na objektívy, rýchloupínacie doštičku a ďalšie príslušenstvo vám môže priniesť bezproblémový zážitok z fotografovania.

Dvojitá bezpečnostný uzamykací spona zaisťuje riadnu bezpečnosť a ochranu pred náhodným uvoľnením a upadnutím.

Sada rýchleho nastavenia

Sada rýchleho nastavenia umožňuje rýchlo a bez skrutkovania uvoľniť a nastaviť statív / monopod na stabilizátora. Sada umožňuje prepínať medzi režimom vzpriamenej polohy a režimom zavesenie behom sekundy.

Vďaka univerzálnemu závitu 1/4 "to nie je príslušenstvo výhradne len pre stabilizátor Weebill Lab. Môže byť použité na monopodu alebo monitora na vykonanie rýchleho nastavenia.

Vysoko výkonné materiály hliníkových zliatin zaručujú kvalitu.

Podobné produkty